2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

Karcicegi

Alıntı yapılan: hasretALİ - 28 Mayıs , 2009, 08:43:22
günaydın arkadaşlar;
nasılsınız?ben dün kürtaj oldum dün kötüydüm ama bugün iiiğim

Günaydin Hasret

Canim büyük gecmis olsun, simdi artik geriye bakmak yok, artik kendine dikkat et, ayaklarini sicak tut. Fazla ayakda durmamaya bak, dinlen vücudun dinlensin. Sonucda kolay birsey atlatmadin,...

Allah terar yasatmasin insallah bizlere,....

Kendine iyi bak, cok öpüyorum seni,..... :flowers:

hasretALİ

teşekkürler karçiceği...inşallah tekrar bebiş shibi olucaz allahın izni ile demi :k06:

Karcicegi

ben buna inaniyorum, Rabbim bizi evlatsiz birakmicak, ama yeterki biz istemeyi bilelim,...
Insallah en kisa zamanda yine yeni anne adaylari olarak bu Forumda yeni bir sayfa acacagiz,...

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

inşallah kızlar bende hepinize dua ediyorum canım rabbim tez zamanda nasip etsin ikinizede yeniden  :opucuk:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

neslihan

Hasretali çok geçmiş olsun güzelim.Allah birdaha yaşatmasın.Karçiçeği hep böyle umutlu ol güzelim ne kadar iyi.Rabbim en kısa zamanda yüzünüzü güldürür inşallah.İçinize vesvese düşürmeyin.Sanırım kürtajdan sonra 3-4 ay rahim dinlesnsin diye bekleniyor.Hiç moralinizi bozmadan bekleyin vakti geldiğinde hayırlısıyla yavrularınız kucağınızda olacak.Yeterki umutlu olalım.

Ben çok umutsuzluğa düşmüştüm aslında çok karamsar bir insanım.3 ay denedim olmadı heray ağladım.Meryem Suresinin mealini okumuştum bana çok iyi geliyordu.Hep dua ettim yağmur yağarken Allah ım yağmurların bereketini nolur bana da ver dedim.Her fırsatta dua ettim.Bide Elem Neşrah Leke var onu çok okudum.Sıkıntınızı gidermek için okunuyor.

Allah yüreğinize ferahlık versin

Karcicegi

Alıntı yapılan: neslihan - 28 Mayıs , 2009, 14:32:06
Hasretali çok geçmiş olsun güzelim.Allah birdaha yaşatmasın.Karçiçeği hep böyle umutlu ol güzelim ne kadar iyi.Rabbim en kısa zamanda yüzünüzü güldürür inşallah.İçinize vesvese düşürmeyin.Sanırım kürtajdan sonra 3-4 ay rahim dinlesnsin diye bekleniyor.Hiç moralinizi bozmadan bekleyin vakti geldiğinde hayırlısıyla yavrularınız kucağınızda olacak.Yeterki umutlu olalım.

Ben çok umutsuzluğa düşmüştüm aslında çok karamsar bir insanım.3 ay denedim olmadı heray ağladım.Meryem Suresinin mealini okumuştum bana çok iyi geliyordu.Hep dua ettim yağmur yağarken Allah ım yağmurların bereketini nolur bana da ver dedim.Her fırsatta dua ettim.Bide Elem Neşrah Leke var onu çok okudum.Sıkıntınızı gidermek için okunuyor.

Allah yüreğinize ferahlık versin

Cok tesekür ederim adasim

Allahdan baska siginacak yalvarcak kapimiz yokki,...

Tabiki insan ilk basta yikiliyor, Ama derdini veren Rabbim sabrinida veriyor,...

Angel

hasretli cok gecmis olsun bitanem  insallah en kisa zamanda hayirli evlatlariniz olur hayirli zamanda insallah    :amin:  size surekli dua ediyorum hayirlisiyla bu gunlerinizi atlatasiniz insallah.neslihanin dedigi gibi arkadaslar  3-4 ay ara verin rahim tamamen toparlansinki yine ayni sikintilari yasamamaniz icin arkadaslarim  a.e.o

sunga25 ((( Serpil )))

MERHABA ARKADASLAR BEN SERPIL SUAN 5+6 GÜNLÜK HAMİŞİMM DOGUMUM OCAK 26 YA DENK GELIYO BENIMLE AYNI AYDA DOGUM YAPAN ARKADASLARIM VARMI VARSA TANISMAK İSTERİM  :occasion5:

sunga25 ((( Serpil )))

sanırım ocakta dogum yapcak tek kişi benim  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

AککORTįє

merhaba canım bende ilknur  :)

bende bugün itibariyle 6 haftalık hamileyim. benim doğumumda Allah izin verirse 27 Ocak 2010  :nazar:  :binkybaby:

sunga25 ((( Serpil )))

ayyy SENİN ADINA COK SEVİNDİM İLKNURCUMM TEBRİKLER ALLAH KUCAGINADA ALMAYI NASİP EDER İNŞ  :hello2: :hello2:..
HAMİŞ HABERİNİ YENİMİ ALDIN?

AککORTįє

03 Haziran , 2009, 17:06:34 #148 Son düzenlenme: 03 Haziran , 2009, 17:30:01 iLkNuRR
Alıntı yapılan: sunga25 - 03 Haziran , 2009, 15:33:32
ayyy SENİN ADINA COK SEVİNDİM İLKNURCUMM TEBRİKLER ALLAH KUCAGINADA ALMAYI NASİP EDER İNŞ  :hello2: :hello2:..
HAMİŞ HABERİNİ YENİMİ ALDIN?

:opucuk: bende seni çook tebrik ederim canımm. yok baya oldu öğreneli 2/5 haftalıktı.  :k06: Allah ım senin de kucağına almayı nasip etsin hayırlsıyla inşallah tatlım  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :flowers:

AککORTįє

ama  ilk hareketlerini sabırsızlıkla bekliyorum. nasıl bi duygu acaba  :D