2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

hasretALİ

slm arkadaşlar;
ekim kasım aralık bebişleri için bi konu vardı ben açmak istemezdim ama arkadaşlar orası çok karışmış ve kimse kimseyi tanımıyo...
ben hasret 8+1 hamileyim bebişlerimiz aynı zamanlarda büyücek olan anne adaylarıyla hem bebişlerimizin gelişmelerini hem de bizdeki
değişimleri birlik te paylaşmak istedik bekliyoruz arkadaşlarımızı :hello2:

hasretALİ

sevgimelegi

selamlar guzelım  :wave:

bu sayfayı acman ıyı olmus daha once ben acmıstım ama kımse gelmemıstı aralıkta dogum yapacak kımse yok sandım sonra ekım-kasım sayfasına kaydırdım ama gördum kı aralık annelerı gercekten cokmus.umarım bu sayfada toplanmayı basarırız.bence aralık annelerını dıger sayfadan belırleyıp mesaj atmak daha ıyı olur.

ben sıbel 10 haftalık hamıleyım bende.insallah burda daha ıyı bır paylasım saglar,bırbırımızı tanır,ortak dertlerımızde ve sevınclerımızde doguma kadar ve sonrasında destekcı oluruz bırbırımıze.şimdilik bende bukadar  :sunny:

kendıne ve bebısıne ıyı bak guzelım

Karcicegi

Günaydin araligin güzel anneleri,

Ben geldim, HasretAli öncelikle sayfan hayirli ugurlu olsun, insallah burda birbirimizi iyi taniriz dertlerimize ortak oluruz.

Kizlar ben bugün  bebisimi görmeye gidiyorum, birazdan randevum var. Cok heycanliyim. Dua edin benim icin, insallah hersey yolundadir,... :amin:

Bu arada Sibelcigim seninle tranismistik, Ben Neslihan, Memnun oldun sizinle tanistigima. Bende suan 8+1. :k06:

adess

mrh kızlar ben seda bende 8+5 günlük hamileyim dün gittim bebeğimin kalp atışlarını dinlemeye çok güzel bi duyguymuş gerçekden içinde bi canlının oldugunu hissetmek.bebişlerimiz allah kısmet ederse beraber büyüyeceklerrr

Karcicegi

Merhaba Sedacigim hosgeldin aramiza :hello2:

Bende cumartesi günü görmüstüm bebisimin kalp atislarini, cok mutlu olmustum, gercekden senin söyledigin gibi, insan tuhaf oluyor,  :hello2: :y25:
yani ben öyle oldum

Karcicegi

Kizlar sormayin basima gelenleri,.... :y25:

Bugün Kontorle gittim, ne bebis var nede kalp atisi, gerci bir ara görüyorum dedi ama :crybaby2:
Ne yapcam ben simdi?

Allahim bana yardimci ol.

Cumartesi günü hastaneye gitmistim, orda net bir sekilde hem bebisimi hemde kalp atislarini görmüstüm.

Bugün kendi doktoruma gittim, bebisi göremedi.

Kösede saklananlardan olabilir dedi, cuma gününe yine randevu verdi.

OFFFFF ben ne yapcam yaaa,........

LOLİ @

sayfanız hayırlı uğurlu olsun kıslarr...

amanınn offf  :icon_scratch:  :'( üzüldümm canım yazını okuyuncaa...

inşş köşede bi yerdedirr .. ALLAHIM YARDIMM ET YARABBİMM...

hasretALİ

slm arkadaşlar inanın aralık annesi çokuz inşallah hepimizze hayırlı olur...benimde randevum 14 mayısta inşallah kalp atışlarını bizde duyarız...karçiçeği sıkma canını saklanmıştır bebişin hamilesindir inşallah allahımbizi anne adayları yaptı inşllah sonlarını da getiririz...benim bebişimde nette ki hesabıma göre 8+2 daha...kendimi hala hamile gibi hissetmiyorum... geliyo 5 10 dk olup gidiyo  arkadaşlar benim mide bulantım toplm 4kere olmadı ama 3kere acayip mide ağrım oluyo o kadar sizlerde nasıl değişiklikler var?bide folik asite başladınızz demi??

sevgimelegi

Alıntı yapılan: Karcicegi - 12 Mayıs , 2009, 14:18:50
Kizlar sormayin basima gelenleri,.... :y25:

Bugün Kontorle gittim, ne bebis var nede kalp atisi, gerci bir ara görüyorum dedi ama :crybaby2:
Ne yapcam ben simdi?

Allahim bana yardimci ol.

Cumartesi günü hastaneye gitmistim, orda net bir sekilde hem bebisimi hemde kalp atislarini görmüstüm.

Bugün kendi doktoruma gittim, bebisi göremedi.

Kösede saklananlardan olabilir dedi, cuma gününe yine randevu verdi.

OFFFFF ben ne yapcam yaaa,........

guzelım ıcını ferah tut,bazı bebekler cok nazlı olur senınkı de nazlı bebeklerden heralde.sakın ıcını karartma eger hamılelık olmasaydı doktorun soylerdı kese varsa saklanmıstır.cuma gununu bekleyelım bakalım insaallah bu sefer saklanmaz.bu arada bak senın bebek adıyla gelıyor bu kadar nazlı olduguna gore adını nazlı koy barı  :hello2:
kendıne ıyı bak ve bebısıne dıkkat et.

sevgimelegi

Alıntı yapılan: hasretALİ - 12 Mayıs , 2009, 18:39:05
slm arkadaşlar inanın aralık annesi çokuz inşallah hepimizze hayırlı olur...benimde randevum 14 mayısta inşallah kalp atışlarını bizde duyarız...karçiçeği sıkma canını saklanmıştır bebişin hamilesindir inşallah allahımbizi anne adayları yaptı inşllah sonlarını da getiririz...benim bebişimde nette ki hesabıma göre 8+2 daha...kendimi hala hamile gibi hissetmiyorum... geliyo 5 10 dk olup gidiyo  arkadaşlar benim mide bulantım toplm 4kere olmadı ama 3kere acayip mide ağrım oluyo o kadar sizlerde nasıl değişiklikler var?bide folik asite başladınızz demi??

slm guzelım;
evet aralık annelerı cokuz burda hepımız bırbırmıze destek oluruz.bu arada gebelıgınle ılgılı olanları yazmıssın.benım ıkıncı cocugum bıraz daha tecrubelıyım sanırım,cevremden ve ılk gebelıgımden bıldıgım kadarıyla erkek bebıslerde mıde bulantısı pek olmuyor.mıde agrısı,mıde yanması daha sık göruluyor gercı her gebelık kısıden kısıye degısıyor.benım ılkıyle bu gebelıgım bıle tutmuyor bırbırını.bunda daha farklıyım.mesela bır mıde bulantısı vardı yemek yemeye korkuyordum bır haftaya kadar cok sukur sımdı yavasladı.gunde 18-19 saat uyuyorum en basıtı,karnım ılkınde 4-5 aylıkken cıkmıstı bunda sımdıden karnım bellı oluyor ki daha 10 haftalıgınız.babamız artık korkmaya basladı '' senı 6-7 aylık düşünemiyorum '' diyor. :hieyt:  yanı anlatmak ıstedıgım herkesın sıkıntısı farklı oluyor ki kendı gebelıklerımız arasında bıle farklılık oluyor.enazından sevındırıcı olan sende sıkıntısız bır gebelık gecıreceksın umarım son aya kadar boyle olur.
kendıne ve bebıse ıyı bak..... :nazar:

Karcicegi

Sevgimelegim hasret alim

kizlar insallah dediginiz gibidir, yaa diyorum yaa cumartesi günü gördüm daha, her ultrasion cihazi ayni olmyuor diyorlar dogrumuki,
yani hastanedeki dahami etkili,... :dontknow:

sevgimelegi

tabı kı cıhazdan cıhaza fark var guzelım bazısı eskı model,bazısı yenı model.basıt bır gebelık testlerı arasında bıle fark varken ultrason cıhazlarında nasıl fark olmayacak.sen yuregını ferah tut yaaa düşünsene sen demıyor musun cmt daha yenı gördum dıye 3 gunde degısen bısey olacak degıl ya bıtanem.zaten gebelık olmasaydı doktorun cocuk saklanıyor demezdı,kese yok durum farklı derdı kestırıp atardı.kendını üzme cuma gunu hayırlısıyla hersey bellı olur.aklında bulunsun doktordan doktora da fark vardır ne zamandan berı gıttıgını bılmıyorum ama ben 4 defa doktor degıstırdım.cuma gıt bakalım ondan sonrasını konusuruz tekrar bıtanem....

Karcicegi

Tesekür ederim Sevgi Melegim,.. :love7:

Icimi ferahlatiyorsun, galiba dünkü ilk soku atlattim, Allah dan hayirlisi verende Allah alanda Allah, Rabbim ona bir can verdi biliyorum cünkü gördüm,... :aferin:
Insallah kucagima almayida nasip eder, Tabiki hepimize nasip eder insallah,... :amin:

Benimkisi benimle biraz saklambac oynamak istiyor galiba,..... Elma dersem cik Armut dersem cikma gibisinden,... :dontknow:

hasretALİ

slm karçiceği sevgi meleği galiba bi biz varız :tongue3:;
karçiceği sıkmaa aartık canını gebesindir mutlaka allahın izni ile...senin ki yaramaz olacak bence utangaç  değil annesi seni şimdiden üüyo bu kadar telaşlandığını bilse emin ol yapma çıkar  :tongue3: çıkartır sana :D
siz nerden siniz rkadaşlar yaşlar kaç?bebişlerimiz yerlerinde duruyo bu 9ayı bence doyasıya geçirelim 9ay sonraa istesekte geçiremicez :-\