29 Nisan , 2024, 20:22:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GÜNLÜK YAPTIĞINIZ İŞLER DAHA DOĞRUSU RUTİNLEEEERRR

Başlatan ARMAĞAN, 24 Ağustos , 2007, 09:54:08

« önceki - sonraki »

duru boncuk

sevdacım yerinde olsam o kuaföre böyle yapardım :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :cussing: :cussing:

kırçiçeği

merhaba aranıza yeni katıldım bende sohbetinize katılmek isterim

duru boncuk

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: sevda - 21 Eylül , 2007, 14:30:48
Bende her zamanki gib önce evi topluyorum sonra bulaşıkları makineye ardından çamaşırlar yıkanıyor ertesi gün ütü derken dönüp dolşayır yine ertesiler her hafata temizlikçi almama rağmen evin işi bir türlü bitmiyo kızlar yaa :cildir:

Zuhalcim canım sıkam canını herşeyi oluruna bırak hayırlısı neyse o olsun bitanem bebeğin rızkıyla gelir sen üzülme olurmu bu arada bişey sorcam hukuk bürosunda çalıştığını okudum az önce benim kuaför saçımı yaktı :-[ ve bir tutam saç gitti valla  :-\ben onu mahkemeye verebilirmiyim acaba hiç böyle enteresan bir dava oldumu sizin orda ben nasıl hırsımı  :caca:o adamdan çıkarabilirim bana yardım edebilirmisin bu konuda bilgi babında...
Canım sağol iyi dualarınız için  :flowers:
Evet canım hukuk bürosunda çalışıyorum ama biz genellikle gayrimenkul tescil boşanma iş davalarına bakarız icra ağır ceza hakaret tazminat davası almayız ama çok istersen senin için araştırayım ama bana kalırsa güzelim sen en iyisi o adamı güzelce bi döv   :caca:  :caca: malesef ki dava açsan astarı yüzden pahalıya gelir  ::)

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: kırçiçeği - 21 Eylül , 2007, 17:36:03
merhaba aranıza yeni katıldım bende sohbetinize katılmek isterim
Hoşgeldin Kırçiçeği  :flowers: Sen yeterki aramıza katılmak iste canım  :k06: Katıldın bile  :k06:

sevda

Zuhalcim makeme nekadar sürer ona nekadar bana nekadara patlar tazminattan ziyade o nekadar ceza alır ben onun peşindeyim ona maddi anlamda ceza verdirmek istiyorum ben tazminat falan istemiyorum sadece onun cezalandırılması için ne yapabilirim ben  :-\onu istiyorum ben acayip kızgının ve hırsımdan ağladım yaaa düşün artık onu veremiyeceğimi söyledi ben ona bu konuda mahkeme açabilirmiyim acaba  ???

kır çiçeği hoş geldin canım

kırçiçeği

sevdacım ne oldu sorun ne canım özel değilse öğrenebilirmiyim

sevda

Kırçiçeği özel değil değil tabiki benim kuför saçımı yaktıda mesele bu canım yaa canım sıkkında birazıcık... :cildir:

kırçiçeği

eyvaaaaah gittimi şimdi saç ayy çok kötü bi durummuş yaa geçmiş olsun canımcım.eee ne durumda şimdi saçların kestirdinmi yoksa iyice

sevda

Hayır nasıl kesilecekki ortadan bir parça yok ve her yıokadığımdada gitikçe atıyo bende nekadar dükülecek diye beklemedeyim yoksa sıfıra vurdurmama lazım böyle giderse.

ARMAĞAN

AH CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN YAA. BENDE BU HAFTA SAÇLARIMI KESTİRİP BOYATACAĞIM. ACABA GİTMESEMMİ.

sevda

Eğer çok açtırılmayacak bir renkse yaptıracağın işlem git tabi benim saçlarım kahverengi idid kumrala dönmek istedim adamda beceremedi işte çoook açtı saçı ben okadar açmasını istememe rağmen içine etti yani biraz kaba tabir oldu ama sonuç bu ben neyapayım o yüzden birdaha açtırmıycam zaten zor uzuyo.  :-\

ARMAĞAN

kırçiçeği

armağan,sevda,özgül,zuhal üçünüzde çok hoş bayanlar olmalısınız yazılarınız çok kibar çok naif.hiç kimseyi kıracak kızdıracak ve rencide edecek bi yazınızı görmedim hap kibarca ve itinayla yazılmış her mesajınız.ne mutlu size ve sizin yetiştirdiğiniz o masum çocuklara.sizin gibiler pek kalmadı güzellerim.hepinizi :opucuk:

duru boncuk

teşekkür ederim canım :flowers:
sevda çok üzüldüm canım ya bende saçım yandı deyince hafifi bişey sanmıştım çok üzüldüm şimdi o adama iyi bi ceza lazımmış gerçekten  :violent1: