23 Nisan , 2024, 11:10:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamılelıkte bebek gelısımı

Başlatan sibelll, 10 Mayıs , 2009, 23:06:01

« önceki - sonraki »

sibelll

selam arkadaslar ben yenı katıldım gruba benım bır cocugum var ama ondan sonra 2 dogum daha oldu ama bebeklerım oldu yasamadılar sebebı karnımda 6aydan sonra gelısımlerınde gelıme oluyodu suyum damla damla bıtıyodu ama ılk cocugumda sorun yoktu hersey normaldı normal dogumdu ama olenler sezeyan oldugu ıcın bır dogum hakkım kaldı ama ben gene aynısı olacak dıye korkuyorum doktorlarda alınacak bır onlem yok dıyolar sebebınıde bılmıyolar aranızda bılen varmı yorumlarınızı beklıyorum ......

мiŁenα.

cok uzuldummm canımmm :sad1:sıkma canını  :sad1:rabbım ıns tez zamanda verır tekrar konu hakkında fıkrım yok dıger arkadaslar ınss yardımcı olurr :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: sibelll - 10 Mayıs , 2009, 23:06:01
selam arkadaslar ben yenı katıldım gruba benım bır cocugum var ama ondan sonra 2 dogum daha oldu ama bebeklerım oldu yasamadılar sebebı karnımda 6aydan sonra gelısımlerınde gelıme oluyodu suyum damla damla bıtıyodu ama ılk cocugumda sorun yoktu hersey normaldı normal dogumdu ama olenler sezeyan oldugu ıcın bır dogum hakkım kaldı ama ben gene aynısı olacak dıye korkuyorum doktorlarda alınacak bır onlem yok dıyolar sebebınıde bılmıyolar aranızda bılen varmı yorumlarınızı beklıyorum ......
hoşgeldin cnm bende çok üzüldüm allahım hayırlısını varsin inşallah
can dediklerim....

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: sibelll - 10 Mayıs , 2009, 23:06:01

canım üzüldüm.bidahakini düşün tabi korkup vazgeçme ama hemen değil.dr.önlem yok diyorlar ama vardır bir nedeniya bence bunu çözmeye çalış.ALLAH korusun yine aynı olmasın riske atma.bence tam öğren neymiş ne yapılabilir sonra düşün.