27 Nisan , 2024, 18:21:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim gitti

Başlatan denizözgüden, 10 Mayıs , 2009, 02:32:11

« önceki - sonraki »

se__vil

inşallah canım herkeze versin aratmasın ayrıca verdiğin habere çok sevindim allah inşallah sağlıklı bir şekilde dünyaya getirsin

мiŁenα.

yaa ama oda ugramıyor dahaa :ehi:

:love9: :love7: :love9:

se__vil

niye hamile kaldığı içinmi anlamadım

мiŁenα.

se__vil

canım sen nerelisin çocuğun varmı tanışmak istiyorum ve ayrıca arkadaş olmak istiyorum

мiŁenα.

samsun adım ayse 20 aysındayım bebek yok cok ısıyorum 2 yıl bıtcek bu pazar 3 e gırcez olmadıı bebesımız :y25: :y25:

MELODI

Alıntı yapılan: denizözgüden - 10 Mayıs , 2009, 02:32:11
benimde meleğim beni bırakıp gitti sebepsiz yere  :sad1: :sad1: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :'( :'( :'( :'( :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

canim allah sabirlar versin üzülmemeye calis melegin cennete bekliyecek seni insallah bir dahakine saglikli sihatli melegini kucagina almayi nasip etsin

se__vil

olur canım allahın izninle kafaya takma diycem olmuyo zamanla görcez herşeyi benimde daha yok bebiş 2 kürtaj yıpratıyo olsun bunada allaha şükür yaşımız genç inşallah olcek bizimde bebiş

betüs26

kızlar bazen insan sebebini anlayamıyo neden diyosun benim bebeği oğlum 7 naylıktı sebepsiz yere öldü karnımda çıldırıcaktım ama sebep nasip kısmet meselesi allah istemezse olmuyo o yüzden artık herşey allahtan diye düşünüp vakti zamanını beklemekten başka çare yok

se__vil

öyle canım herşeyde hayır var ve kendimizi yıpratmıyalım benim arkadaşım var çocuğu oldu yağmurlu bi günde doğmuş öyle olunca ismini yağmur koymuşlardı 1 yaşındaken yüksek ateşten dolayı yine yağmur yağarken öldü çok tuhaf değilmi ve sonra 2 kere kürtaj oldu ve en sonunda şimdi 7 aylık oğlu var allaha şükürler olsun

betüs26

EVET CANIM İŞTE ÖNÜMÜZDE O KADAR ÇOK ÖRNEK VAR Kİ BİZİM YAŞADIKLARIMIZDA DAHİL ÖLÜMDE DOĞUMDA HEPSİ ALLAHTAN BAĞIRSAK ÇAĞIRSAK KENDİMİZİ PARALASK FAYDASIZ BAŞINA NELER GELİPTE SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE DOĞUM YAPANLAR VAR ALLAH NASİP EDİNCE OLUYO İŞTE

se__vil

evet canımya düşününce çok garip aslında millet çocuk istemez olur aldırılar isteyene ise hüsran oluyor allah tarafından işte yapçek bişey yok allaha dua etmekten başka

betüs26

evet canım dua her kapıyı açar bizimde dualarımız kabul olur inşallah inancımız sonsuz

мiŁenα.

inş canlarım benim hepimizin duaları kabul olur :amin: :amin: