12 Mayıs , 2024, 09:39:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşiniz veya sevgiliniz ne kadar kıskanç

Başlatan denizözgüden, 09 Mayıs , 2009, 14:41:47

« önceki - sonraki »

armi

esim kiyafet konusunda hic kiskanmaz cünkü fazla acik giyinmem kendimi bilirim o bicim yani ama dar pantolon giydimde biraz tepki gösterir hicte rahatsiz olmam ama ben onu cok kiskaniyorum hata kokular süründünde bile fazla sikma yeter artik diyom
aslinda beni kiskanmasina hic gerek yok cünkü onu kiskandimda bana diyoki senini kiskanmama hic gerek yok baksana gösün hep bende buda benim cok hosuma gidiyo diyo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
d

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

kıyafette bende çok yaşıyorum açık ğiyinmedğim haldeeee
ilk evliliğimde serbsettim çok olmasada açık ğiyinirdim içimden derdim sorumsuz işteeşimde  şimdikide fazla geliyo bana kıskançlıgı koca bana yaranmıyor yafffff  :ehi: :ehi: :ehi:
ama olsun kıskanmasını çok hoşuma gidiyorrr bile bilede yapıyom bazen tv de maşalh yakışıklımış allah sahibine bagışlasın diyom battımı yakışlılıgı sanane diyo 1saat surat asıyo banaaa ohhohohohh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

kıskanmayan koca  koca olamz zaten kıskanmalı sinir olmalı bana bakınca ğüzelliğimi herkezden saklamalı açıklıgı bırak bıgazlı badi ğiysem bile göğüslerim belli oluyormuş çok diyede kızyo evin içindeyim ama aniden biri gelirsemiş yaff benimki çidden bazen sınırı aşıyo ama olsun idare ediyoz işte  :muzz:

βαlκιz

benimki kıskanıp belli etmeyenden  :k06: :k06: biz birbirimizi bildikten sonra kıyafetmiş  bilmem neymiş....aramıza bişey giremezz  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

herkesin düşünceleri faklı tabiki canım bazıları ğiysin güzelliğini görelim deyim kıcının oda mini etek giydiriyorlar özğür bir ülkede yaşıyoruzzz nede olsa çok fazla açık ğiyenleri protesto etmiyorum sadece olumlu bakmıyorum  :k06: :k06
öle ğiyinenlere ben bilem bakıyom kocaişlerimiz nasıl bakamsın baktını görürsem oyarımda baklıyo yanee  herşeyin uslupu olmalı bence  :icon_thumright: