22 Mayıs , 2024, 15:14:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşiniz veya sevgiliniz ne kadar kıskanç

Başlatan denizözgüden, 09 Mayıs , 2009, 14:41:47

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

aşkolsun hülya aramızdaki herşey bitti ver mektuplaımı al mktuplarıı  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
:k06: :k06: :k06:

GüzeLCe

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
yok yok şaka yaptım senle idare ediyoruz birbirimizi kimse olmayınca  :ehi: :ehi:

iyi öle olsun bakalım bölece tanıyom ben burdakileri sen kötüsün kötüüüü :BangHead: :BangHead:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 09 Kasım , 2009, 12:33:02
iyi öle olsun bakalım bölece tanıyom ben burdakileri sen kötüsün kötüüüü :BangHead: :BangHead:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bencede kötüyü uzaklarda arama  :icon_thumright:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

ѕєν∂α¢αη

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 09 Kasım , 2009, 11:26:35
:ehi: :ehi:

buarada sevdacan senle tanışmadık sanırım tatlım  ;D ben hülya afyonluyum ankda yasıyorum 24 yasındayım bebiş istiyorum olmuyor.peki seen  :k06:

aaa geç gördüm kusura bakma. :) bende sevda 25 yaşındayım istanbulda yaşıyorum. Aslen samsunluyum. 1 yıllık evli 9 haftalık hamileyim :)

Uploaded with ImageShack.us

GüzeLCe

hiç görmiyceksin sanmıştım  :k06:zaten yelizin dilinede düşmüştüm tşkler tatlım  :laughing7: memnun oldum tatlım...saqlıcakla bebişini kucaqına alırsın inşllh... Rabbim bi ömür saqlık sihat versin  :amin:
ben samsunu cok seviyorrum ya bizde kaldık kac yıl orda yani bafrada... babam eqitimci tayin olayı yani evlendiklerinde ilk tayinleri oraya cıkmış orda hamile kalmış annem afyonda doğum yapmış samsun dönmüş tekrar  :BangHead:samsun doğumlu olmayı cok isterdim orda gecti bebekliğim...orda cok degerli aile dostlarımız var hala görüşüyoruz (çok konuştum :ehi:)

düşersin tabe dilimee ben sevdiğim kişileri düşürüm dilimeee ugraşırım haaa  kıymetini bil kısss  :opucuk: :opucuk:

___kıymık___

BURASI TANIŞMA TOPİCİNE DÖNMÜŞ :caca:
KONU NEYDI NE YAZCAKTIM UNUTTUM :honk: :honk: :honk:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

GüzeLCe

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 09 Kasım , 2009, 18:11:32
düşersin tabe dilimee ben sevdiğim kişileri düşürüm dilimeee ugraşırım haaa  kıymetini bil kısss  :opucuk: :opucuk:
sevde düşür yelizcim hersey karsılıklı cicim  :opucuk:

haklısın tatlım ben seni üzersem sende üz  :k06:
:muzz: :muzz: :muzz:

βαlκιz

12 Kasım , 2009, 04:32:30 #55 Son düzenlenme: 12 Kasım , 2009, 04:45:02 вαℓкız
eşim evlenmeden önce kıskanırdıı kıyafetime karışırdı eve kadar bırakırdı beni biri laf atar falan filan ama şimdi öyle degil yada bana belli etmiyo bilemem kıyafet konusunda hiç karışmaz ama  ben acayip kıskancım erkek arkadaslarından bile kıskanıyorum benim eşimi nekadar kıskandımı bütün erzincan bilir yani o dercee  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ben eşimı cok fazla kıskanmıyorum eskıden bıraz daha fazlaydı ama şimdı bazı şeyler oturunca karakterler falan artık kıskanmıyorum..eşim evlenmeden kıyafetıme nakyajıma susume karısmayacagına soz vermıstı..ama sozunde durmadı...olsun ama ben yınede hem eşimı kırmıyorum hem kedı gonlume gore davranıyorum..orta buluşuyoruz işte..

aferim siboş böle olamsı gerek bencede  :icon_thumright: :icon_thumright:

GüzeLCe

psikopatlık derecesinde olmadıqı sürece kızkanılmayı çok seviyorum  :icon_thumright:
kıskanmadıqı zaman tartışıyorum tepki gösteriyorum  :toothy10:

can yine cannnn

eşimin işine aklım ermez çoğu zaman kendi aldığı ve çok kere giydiğim kıyafetlerimi bile zaman zaman giyme o ne öyle çok açık der sen aldın ve ben bunu çok giydim şimdimi battı gözüne derim al sana bir tartışma  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
galip belli ama :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:
can dediklerim....