15 Mayıs , 2024, 13:27:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ARANIZA YENİ KATILDIM

Başlatan denizözgüden, 09 Mayıs , 2009, 13:33:11

« önceki - sonraki »

denizözgüden

inşallah canım inşallah şu anda çok garibim aslında hamile olduğumu bile bilmiyordum inşallah başka sefere demekki yiyecek ekmeği yokmuş beni cenette bekliyor o

denizözgüden

hepinize destekleriniz içinde teşekkür ederim

can yine cannnn

Alıntı yapılan: denizözgüden - 10 Mayıs , 2009, 02:25:42
:( bebeğim gitti hamileymişim bugün şidettli sancım oldu ve gitti meleğim beni bırakıp gitti :'( :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canım benim çok üzüldüm peki nasıl anladın bebeğinin gittiğini geçmişi okumadımda bilemiyorum yani
can dediklerim....

denizözgüden

dün karnım çok şiddetli ağrıdı gece hastaneye giderken bayılmışım sonra gözümü açtım eşim dedi bebeğimiz gitti diye bende hiçbişey sormadım doktoru bile görmek istemedim nedenini öğrenmek bile istemedim sakinleştirici yaptılar işte ama çok garibim hiç bişey hissedemiyorum şu anda

miray

CANIMM ÜZÜLDÜM COK  :'(
ALLAHIN TAKDİRİ  :-\
HERSEYDE Bİ HAYIR VARDIR
AMA SEN SAKIN UMUDUNU KAYBETME RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞ  :amin:
KENDİNE DİKKAT ET  :k06:

denizözgüden

evet vardır bir hayır belkide hayırsız olacaktı yada çok çekecekti inşallah bakalım elbet benimde bebişim olacak çok teşekkrler

can yine cannnn

Alıntı yapılan: denizözgüden - 11 Mayıs , 2009, 00:24:39
dün karnım çok şiddetli ağrıdı gece hastaneye giderken bayılmışım sonra gözümü açtım eşim dedi bebeğimiz gitti diye bende hiçbişey sormadım doktoru bile görmek istemedim nedenini öğrenmek bile istemedim sakinleştirici yaptılar işte ama çok garibim hiç bişey hissedemiyorum şu anda
üzüldüm bebem ya hayırlısı böyledi belkide birde bu tarafından düşün canım üzülmemeye çalış olurmu gene verecektir yüce rabbim
can dediklerim....

hanne

denizcim geçmiş olsun inş en kısa zamanda yine olur sıkma canını...

denizözgüden

üzülemiyorum bile nermincim çok garip bi dutygu içindeyim inşallah ilerde olur elbet yani

denizözgüden

KADRİŞ

canım hoş geldin çok geçmiş olsun  :flowers: veren allah alan allah verince nasıl seviniyosak alınca üzülmeyelim tamam demekki hayırlısı buymuş senin cennete girmen için bir vesile  o unutma  :love7:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........