29 Nisan , 2024, 01:44:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşinizle Aranız genelde nasıl?

Başlatan CixY, 07 Mayıs , 2009, 09:29:14

« önceki - sonraki »

burcuş

denizkabuğu

Bu Kayınvalideler neden bu kadar fena Karışmasalar Otursalar oturdukları yerde olmuyormu.
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

Zeytindalı

bencede oturdukları yerde otursalar yeri geliyor bir telefonları bile yetiyor valla önemli olan kocacın dinlemicek çok fazla herşeye evet deyip geçecek ama kendi bildiğinde de vazgeçmeyecek bu iş kocalarımıza düşüyor ama yapan da çokkk yapmayanda  :-\ :-\
[

damlasu

şaşıracaksınız belki ama benimde kayınvalidemle aram iyi eşimle bozuk gibi. her dediğimi yapar eder ama bilgisayar başından kalkmaz. gece 3-4 de gelir yatağa. oturup düzgün tv bile seyretmemişizdir 2 sene bitti evleneli siz düşünün gerisini. kayınvalide ii de kayınpeder arıza aynı bina oturuyoruz. devamlı birlikte yiyelim içelim oturalım diye ediyor bende ona yanaşmıyorum ona kızıyor otur karınla çocuğunla ye ne arıyon benden demi yaawww.

мiŁenα.

amannn herkezin derdi farklı yaaa :'( :'(

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

GENELDE İYİDİR KOCİŞİMLA ARAM BİRAZ AYAKLARI ÖNDE OLAN BENİMDİR EVLİLİĞİMDE AMA AZ ÖNCE TELDE KONUŞTUM  GEZİYE GİTTİ DÜN 2 DE VE HALA EVE GELMEDİ BİZDE OĞLUMLA ONU BEKLİYOZ GELİNCE PARÇALAYACAM ONU O KADAR KIZGINIM İŞTEEEEE :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
can dediklerim....

мiŁenα.

ENİŞTENİN ELİNDEN ÇEKECEGİ VAR :y25:

:love9: :love7: :love9:

öslem

çokkkkk iyi allahta bozmasınnn nazarlardan sakınsınnn  :nazar: :nazar:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

oozge

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:

öslem

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

oozge

Burcu310

oozge

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

BENIM KOÇİŞTEEEE ÇOK İYİDİR

AŞKIMMMMMMMMMM BENIMMMMM

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: