28 Nisan , 2024, 23:59:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3 yilik evliyim ve 20kilo aldim, cooook mutsuzum

Başlatan Burcu310, 05 Mayıs , 2009, 12:06:05

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ●●●вαℓвσ¢єgι●●● - 21 Aralık , 2009, 03:13:49
3 yillik evliymis 20 kilo almis demkki bende 3 yili doldursam bi 100 110 gecerim herhalde

ben 5 ay da 20 kilo almis insanim be  :basardim: :basardim: :basardim:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

ya ben hamile kalana kadar hiç kilo almamıştımm 48 kloydum hepp hamile kaldım aldım 48 e düşmedim 55 kiloum şuan yani bayramda tartıldım şimdi yine verdim galibaaa nerden yaptım rejimm  :cildir: :cildir: kiloya alışmıştımm  :crybaby2: :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Allah tum kilo vermek isteyenlerin yardimcisi olsun  :amin: bendede o sorun var ama ben 2 sene önce mide amaliyati oldum gastric bypass midemi kuculttum o kadar cok asiri kilom yoktu ama yuzun ustune cikmistim bir ara.. simdide 3 saatte bir acikiyorum az az ama cok ögunlerle yiyorum doyuyorum yani, gunde 9 cesit vitamin ilaci kullaniyorum ömur boyu kullanmam lazim cunki amaliyatla bagirsagimin bir kismi alindi yedigim yaramasin diye o yuzdende bu vitaminleri devamli almam cok önemli, hele simdi hamileyken.. hamile kalinca cok endiselendim bebeklerim nasil beslenecekler diye ama nerdeyse 8 kg aldim ve bu yuzden mutluyum cunki hamileyken herseyin yolunda gittigini gösteriyor sanki kilo almam ;D  ama her ne olursa olsun böyle buyuk bir amaliyati hic kimseye tavsiye etmiyorum !! dogal yollarla dahada iyi olur,45 kg verdim amaliyattan sonra ama simdi 8 aldik geri, artik dogumdan sonra egzersizle geri veririm ins