3 yilik evliyim ve 20kilo aldim, cooook mutsuzum

Başlatan Burcu310, 05 Mayıs , 2009, 12:06:05

« önceki - sonraki »

Balböceği

bende 4 aylik evliyim 4 ayin icinde 8 kilo aldim napacammmmmm :cildir: :cildir: :cildir:

bebişim06

slm arkadaşlar
ya herkes kilo almaktan şikayetçi
bende tam tersine zayıflıktan şikayetçiyim arkadaşlar ne yaparsam yapıyım kilo alamıyorum
gerçi ben halimden  memnunum ama eşimin pek hoşuna gitmiyo zayıf olmam  :)
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:ya nedır bu kadınların cekdıgı bı zayıflamak ısder bırı kılo almak  ben memnunum allahdan  :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

bebişim06

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

gonca benım bı arkadasım 45 kıloydu hamıle kaldı 70 kılo oldu hamıs kal  hamıs kalmadan öncede yatmadan 2 tabak mantı makarna vıtamın ılcları yerdı sımdıde nası zayıflayım dıye dusunuyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

*****----sarıseker---*******

aynen 60 kıloydum oldum 75 kılo ıkı senede yaaaaaa of ama pkolular kılo alıyomus hastalık aldırıyomus

ama alternatıfım boyum kısa degıl 1.65 falanım ve ırı kemıklıyım o kadar fazla gostermıyorum

bebişim06

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 30 Ekim , 2009, 16:21:33
gonca benım bı arkadasım 45 kıloydu hamıle kaldı 70 kılo oldu hamıs kal  hamıs kalmadan öncede yatmadan 2 tabak mantı makarna vıtamın ılcları yerdı sımdıde nası zayıflayım dıye dusunuyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yok canım ben o kadar kilo almak istemem ben kilomdan memnunum ama çevredekiler ve eşim çok zayıfsın deyip duruyolar biraz kilo al baskısı o beni sıkıyo yoksa gayet iyiyim ben :muzz: :muzz:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende 172 boy kemık lı  68 kıloyum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:kemıksız tartılamadım malum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

ben de gecen sene 65 kiloydum 1.70 boy simdi su anda 78 kiloyummmm dusunun isde cok kilo almisim
tabi evlenmeye yakin 4kilo aldim simdi toplam 78 oldum :caca: :cildir: :cildir:

Balböceği

acim acim acim uleynnnnnn ama bogazimi tutmam lazimmm  ama acim acccccc ulan accc :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

olsun be bocuuuummm bız kıloluda mutluyuz salla gıtsın ulennnnnnnnnnnnnnnn
takma salla salla :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:bende 75 falanım :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt:

Balböceği

Alıntı yapılan: karaböcügüm - 31 Ekim , 2009, 01:24:13
olsun be bocuuuummm bız kıloluda mutluyuz salla gıtsın ulennnnnnnnnnnnnnnn
takma salla salla :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:bende 75 falanım :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt:
zaten takmiyom ama bogazimi tutuyom :hieyt: :hieyt: :hieyt:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

3 yillik evliymis 20 kilo almis demkki bende 3 yili doldursam bi 100 110 gecerim herhalde

ben 5 ay da 20 kilo almis insanim be  :basardim: :basardim: :basardim: