Ah şu Hamilelik...

Başlatan CixY, 04 Mayıs , 2009, 15:54:32

« önceki - sonraki »

CixY

Sağol canım iyiyim..Çalışıyorum..7 aylık evliyim ve hamiş değilim..5 aydır çabalıyorum..Ama inanıyorum ki bende bi gün buraya müjdeli haberi vericem  :cildir: .sende anlatır mısn canım?

tubali

btanem benım daha erken... hemen umutlarını tuketme tatlım... sen simdi 1 tane isterken bir bakmışsın rabbim 3 tane yi vermiş... canım bnm allah gonlune gore versin inşallah... dualarım seninle... ben kutahyada yasıorum...19 yasınsayım 22 haftalık 5.5 aylık hamileyim...  2 yıllık evliyim...  ögrenciyim yani dısarıdan bitiriyorum...senin mujdeli haberlerini bekliorum...en kısa zaman da  o haberi vericegne yurekten ınannıyorummmm

CixY

Ay canım benim  :opucuk: ne güzel moral verdin sabah sabah..İnşallah Allah  verir.. :amin: harika bişey bebişin var demek..o harika duyguyu yaşamak ne güzeldir.Çok dikkat et inşallah hayırlı evlat olur ..Allah analı babalı büyütsün  :nazar: :nazar: ben istanbulda yaşıyorum.23 yaşındayım.Açıktan bende okuyorum bu arada  ;D

tubali

VERMEZ Mİ TATLIMMM...SENDE İNAN BUNA NOOLURR... EVET SUPER BİR DUYGU BOYLLEE TEKMELERİYLEE   ANNNEMMMM DİO SANKİ... DAHA KUCAGIMA ALMADAN ONU GORMEDEN OYLE HİSSETTİM Kİ... GERCİ İLK BASLARDA İNSAN HAMİLE OLDUGUNUN FARKINDA OLNUO... AMA SONRA SONRA.... AYYY O DUYGUYU ANLATAMAM  SANA... ALLAH HERKESE VERSİN İNNŞALLAH...

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

CixY

Anlatışın bile bitirdi beni  ;D heyecanlandım..evet o minikler oy oy o minicik ayaklarıyla..Allahım ne güzel bi şey bu!
canım benim çok teşekkür ederim. :opucuk:

tubali

TATLIŞIM BENM ONEMLİ DEİL... RABBİM OGLUMU KUCAGIMA ALMAK NASİP ETSİN İNSALLAH.BENİMDE EN BUYUK DİLEGİM BUU... SAGLIKLISIYLA  ANNEYİDE UZMEDEN GELİR İNSALLAH...

CixY

Tabi ki inşallah çok sağlıklı hayırlı bi evlat olur..Doğumda ve sonrasında inşallah hiç üzmez seni canım..

tubali

SAOL CNM İNŞALLAH...DOGUMDANDA ÖDĞM PATLIYORRR BİLİOMUSUN... COOOKK KORKUORUMMM

CixY

Ya sakın korkma..Çünkü korktuğun zaman kasılıyormuşsun ve doğum çok daha zorlaşıyormuş..Hiç korkmamak yada rahat olmak doğumu çok kolaylaştırıyormuş.Biliyorum söylemek kolay ama lütfen dene..doğumda gözlerini kapa ve birazdan kucağına verilicek olan oğluşunu düşün. çok rahatlıcaksındır eminim.acı bi anlık sonra düzeliceksin canım bol bol dua edicem sanada :)

tubali

COOOKK AMA COOK TESEKKUR EDERİM DUALARİN İÇİN SİMDİDEN... ARTIK MECBUREN KORKMAMAYI DENİYCEM... BASKA CAREM YOK YANİ... BEN İGNEDEN BİLE KORKAN BEN DOGUM YAPICAM AMA RABBİMİN YARDIM EDECEGNDEN COOOK EMİNİM...

CixY

Kesinlikle canım..Allaha çok çok dua edelim..Çok güzel bi doğum olur inşallah  :amin:

tubali

SAOL CANIM BENIM İSMİNİ OGRENEBİLİR MİYİM

CixY

tubali