11 Mayıs , 2024, 08:08:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

merhaba

Başlatan aysun, 22 Ağustos , 2007, 09:35:08

« önceki - sonraki »

aysun

bende yeniyim bu sitede ama daha kimse bana mesaj atmadı :(

gülen

günaydın hoşigeldin canım  :flowers:   :love9:

perim

SELAM AYSUNCUĞUM, SELAM KUZUCUK... BEN DE YENİYİM  :aferin:

Benim annem ve ben :)

sarı lale

hoşgeldin canım aramıza  :flowers: iyi paylaşımlar diliyorum  :k06: bu arada hamilemisin?

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: aysun - 22 Ağustos , 2007, 09:35:08
bende yeniyim bu sitede ama daha kimse bana mesaj atmadı :(

hoşgeldin aysun , gözden kaçmış demekki mesajın.
:flowers:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Hoşgeldin canım aramıza bende yeni sayılırım.   :flowers: Ama hemen alışırsın merak etme

aysun

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar  hoşbulduk :flowers: bundan sonra her konuyu paylaşabileceğim tecrübeli arkadaşlarımın olması çok güzelll  :muzz: :muzz:
10 haftalık hamileyim bu arada çok güzell bişi

ღ°cerenay.♥.

22 Ağustos , 2007, 12:54:54 #7 Son düzenlenme: 22 Ağustos , 2007, 12:56:33 cerenay
aysuncum , sanırım sildin diğeer mesajları, cevap yazıyordum yetişemedim.  :D
arkadaşlar size yeni bir sayfa lazım.
biz doğumu mart-nisan-mayıs 2007 olan hamişler  sayfasındaydık, çok şükür bebişlerimize kavuştuk sayfaya veda ettik.
şimdi size bu sayfanın 2008 versiyonu lazım ;)
çok faydasını görürsünüz arkadaşlar  :)

aysun

cerenaycım kusura bakma dedim ya siteyi yeni yeni keşfediyorum yanlışlıkla silmişimdir.
bu site iyi olacaktır sanırım.Bu arada bebekleriniz hayırlı uğurlu olsun allah bizede nasip etsin inş. :amin:

Tebessüm :)

aysun hoşgeldin :flowers: Allah yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. :)

aysun

ayşegülcüm çok teşekkür ederim hoşbulduk. :)resimdeki senin bebeğinmi?
çok tatlı allah bağışlasın

ponçik

Aysun hoşgeldin
Allah sağlıkla , hayırlısıyla yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşallah
  :love9:  :amin:  :love9:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Aysuncum umarım sorunsuz bir hamilelik geçirirsin başladıımı bulantıların falan...

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: aysun - 22 Ağustos , 2007, 13:07:59
cerenaycım kusura bakma dedim ya siteyi yeni yeni keşfediyorum yanlışlıkla silmişimdir.
bu site iyi olacaktır sanırım.Bu arada bebekleriniz hayırlı uğurlu olsun allah bizede nasip etsin inş. :amin:
amin canım inşallah, bugünler biter sizde bebişlerinizin sayfasını açarsınız :)

ARMAĞAN

HOŞGELDİN AYSUNCUM.   :flowers: ALIŞIRSIN İNŞALLAH. BENDE YENİ SAYILIRIM ALIŞTIM. GERÇİ ZUZUNUN BANA ÖĞRETECEĞİ ÇOK ŞEY VAR AMA  :BangHead:   İNŞALLAH SORUNSUZ BİR HAMİLELİK DÖNEMİ GEÇİRİRSİN. BENİM 27 AYLIK BİR KIZIM VAR. HAMİLE OLAN ARKADAŞLARDAN TEK BİR İSTEĞİM VAR. SAKIN MIZMIZLANMAYIN VE HAMİLELİĞİNİZİN TADINI ÇIKARIN.  :nazar:  O DUYGU HİÇBİRŞEYE DEĞİŞİLMEZ. SİZLERİ OKUDUKÇA İŞTAHLANMAMAK ELDE DEĞİL. ACEP BENDEMİ ZEYNOYA Bİ KARDEŞ YAPSAM.  :muzz:  HA NE DERSDİN ZUZUUU