adet dısı kahverengı akıntı hamılelık belırtısımııı???

Başlatan ebuş, 02 Mayıs , 2009, 21:57:12

« önceki - sonraki »

ebuş

arkadaslar 10 aylık evlıyım bana bu konuda bı bılgı lutfen yenı uyeyım :crybaby2:

BEYAZ_KELEBEK

arkadaşım bilgi verelimde önce bir anlat bakalım ne zaman oldu adet öncesimi sonrasımı.ne kadar sürdü anlatki bizde teşhisi koyalım :k06:

yani adet düzensizliğide olabilir.bende arada olurdu eskiden. :dontknow:

ebuş

15 nisan son adetim  ve iki hafta sonra geldi 1 gün sürdü

ebuş

bu arada benım yumurtlama donemım hemen adet bıtımınde baslıyor doktorum oyle soylemıstı

BEYAZ_KELEBEK

ebuş

ben buraz sorunlu adet dönemı gecırıyorum arkadasım.endometrıoma kıstı amelıyatı oldum 2004 te ve ondan sonra adetım her ay bır hafta one sarkıyor ve ben adetten once her ay 3 veya 4 gun kahverengı akıntım oluyor adetımde yanı kan gelen kısmı 4- 5 gun suruyor bu ay adetımın bıttıgı gun bırlıkte olduk ayın 19 u ve ondan bır hafta sonra 1 gun suren kahve akıntım oldu :honk:

BEYAZ_KELEBEK

anladım bendede aynı durum var.yani ameliyat olmadımda evlendiğimden beri hep 1 hafta erkene gelir adetim.hatta bazen arada kanama olurdu veya ayda 2 kez olurdu falan oyüzden sordum zamanını.
seninki yumurtlamadan sonra olduysa umarım yerleşme knamasıdır gerçi odaha geç oluyor diye biliyorum ama bilmemki ne desem şimdi.

ebuş

doktorum yumurtlama gunumu adetımden sonrakı 8 ve 10.gunler demıstı ben erken yumurtluyorum ınsallah dedıgın gıbıdır bakalım bu ay 8de olmam lazım dahada 6 gun var hayırlısı

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

canım bildiğim kadarıyla yerleşme kanaması regl gününde veya 1-2 gün öncesi yada sonrasında oluyor bende regl günümden 1 gün sonra oldu 2 gün süre ile ara ara lekeler şeklinde geldi ve pembemsi renkliydi.
Hayırlısı olsun inşallah hamilesindir değilsende önemli bişi değildir umarım
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

ebuş

hayırlısı bakalım arkadaslar ınsallah sızlere guzel haberler verırım hepınıze ıyı aksamlar ıyı sahbetler hoscakalın gorusmek uzere

lalezar

görüşürüz canım hakkında hayırlısı olur inşallah  :wave: :wave:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz iyi geceler
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

zelis

canim oonecelikle  hos geldin ,
bazen mevsim degisikliklerinde de boyle ara kanamlar gorulebiliyor , bunuda giz onunde bulundurmalisin ,
mesela benimde gecen ay ara kanama oldu , 26 mart adet oldum nerdeyse bi hafta surdu , daha sonra 10 nisanda bi daha kanama oldu oda 5-6 gun surdu ,
bu ay sie 23 oldu ama daha adet olmadim , benim normalde 24 de bir adet oluyorum yani yarin buyuk gun.... ::) ::)

seninde insallah boyle sadece bi kere olur ve en kisa zamanda mevlam dileklerini kabul eder.. :amin:

ebuş

canım ınsallah hamılelık belırtısıdır cunku o kahverengı akıntı 1 gun oda damla damla az surdu dahada adetıme 6 gun var ınsallah yerleşme kanamasıdır bakalım hayırlısı