Bebeğinizin İsmine Göre Ninniler :)

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 02 Mayıs , 2009, 14:21:21

« önceki - sonraki »

BEYAZ_KELEBEK

evet ya hayırlısı ama işte insan mera ediyor.güya 7 aya kadar öğrenmem heralde diyordum :ehi: :ehi:

ama tamamen çevredekilerin suçu benden meraklılar yaww :k06:yani annem kaynanam görümceler kardeşler kuzenler ve tabiki babamız :dontknow:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 05 Mayıs , 2009, 01:05:01
evet ya hayırlısı ama işte insan mera ediyor.güya 7 aya kadar öğrenmem heralde diyordum :ehi: :ehi:

ama tamamen çevredekilerin suçu benden meraklılar yaww :k06:yani annem kaynanam görümceler kardeşler kuzenler ve tabiki babamız :dontknow:

valla kimse benim kadar merak edemez çevremdekilerden. Ben meraktan çatlıycam biran önce belli olsunda alışverişe dalayım istiyorum :k06: :k06:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

BEYAZ_KELEBEK

05 Mayıs , 2009, 01:10:36 #17 Son düzenlenme: 05 Mayıs , 2009, 01:12:40 BEYAZ_KELEBEK
yok zaten şimdi bende merak ediyorum zaten ama başta bişi yoktu.başta aklım fikrim düşmemesinde olduğu için cinsiyet düşünmüyordum bile.ama şimdi tabi merak ediyrum.alışverişmi evet yaaa öğrensekte alsak  artık:k06: :ehi:

ay kızıma neler neler almıştım ben ya.hele ayakkabılar.annemin çeyizde hyaptığından ayrı  bende okadar almıştım.abim dalga geçiyordu kızı daha yürümedi ama o ayakkabı mağazası alıcak diye  :toothy10: :toothy10:
sanırım bende takıntı.nerde değişik kız ayakkabısı var hemen alırım. :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 05 Mayıs , 2009, 01:10:36
yok zaten şimdi bende merak ediyorum zaten ama başta bişi yoktu.başta aklım fikrim düşmemesinde olduğu için cinsiyet düşünmüyordum bile.ama şimdi tabi merak ediyrum.alışverişmi evet yaaa öğrensekte alsak  artık:k06: :ehi:

ay kızıma neler neler almıştım ben ya.hele ayakkabılar.annemin çeyizde hyaptığından ayrı  bende okadar almıştım.abim dalga geçiyordu kızı daha yürümedi ama o ayakkabı mağazası alıcak diye  :toothy10: :toothy10:
sanırım bende takıntı.nerde değişik kız ayakkabısı var hemen alırım. :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

vallahi bende artık alışveriş yapmak gördüğüm herşeyi almak istiyorum :ehi:

BEYAZ_KELEBEK

benim alışveriş isteğim başka bahara kaldı :dontknow: :dontknow:
buara kızıma alış verişe çıkmadım aslında çocuk mağazasıan gidersem kesin alırım.belli değil ama olsun 2 cisiyete uygun bişi alırım bende :suclu: :suclu:

Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 06 Mayıs , 2009, 01:16:02
buara kızıma alış verişe çıkmadım aslında çocuk mağazasıan gidersem kesin alırım.belli değil ama olsun 2 cisiyete uygun bişi alırım bende :suclu: :suclu:

seninki erkek kısım hem hislerim hemde ikili test sonuçları öyle diyo

mavili

ben kızıma dogdugundan beri bu ninniyi dinletiyorum çok seviyor ismini duyunca heyecanlanıyor

ben de ezberledim artık zaten benim söylememi istiyor çok hoşuna gidiyor aglıyorsa bile gülmeye başlıyor

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 06 Mayıs , 2009, 23:48:02
Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 06 Mayıs , 2009, 01:16:02

seninki erkek kısım hem hislerim hemde ikili test sonuçları öyle diyo

ama dr.demiyor  :y25: :y25:
kıs bizim bir tanıdık var 8 aylık hamile halen öğrenememişler.yengem gülüyor sende ölemi olucaksın diye. :cildir: :cildir: :cildir:

BEYAZ_KELEBEK

evet nninniyi kızıma dinlettim şimdi  tabiki çok sevindi.mutlu oldu. :occasion14: :occasion14:kaç keredir dinlettiyor bize.ama şimdide bana kalk bende sana şarkı bulucam diyor nerden bulucaksa  :dontknow:

efsane

bebegim olsun ben ona beyonce dinletcem :ehi: :ehi: saka biyana keske olsa vallahi yagmurda yagiyi herkesin adiyla dua ettim inseallah isteyen herkes hamis olurda bizde dinletiriz meleklerimize sagol cnm :opucuk: :opucuk:

efsane