28 Mart , 2024, 11:33:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hangi kozmetik ürünleri

Başlatan ipek, 02 Mayıs , 2009, 13:39:38

« önceki - sonraki »

oozge

BEN ŞAHSEN AVONUN BUTUN YENI CIKAN PARFUMLERINI ALIR BI KEZ KULLANIRIM .DHA SONRA CUNKU HERKESTE OLUYOR VE BIDAHA ASLA KULLANMAM
MESELA "PERCEİVE"   KAÇ DEFA ALDIM BLMIORUM TAKMISTIM BU KOKUYA. AMA EVDE DAHA HIC ACILMAMIŞ SEKILDE DURUYO 1 YILDIR KULLANMIYORUM
            BLUE RUSH (GUSELLL)
            SURREAL  (GUSEL KOKUSU HAFIF )
            TRESELLE (MOR OLANI KULLANDIM)
            PUR BLANCA(HAFIF GENC İŞİ BIRAS.LİSEDE KULLANIODUM COK.)
            Extraordinary (DURUO DAHA EVDE  AGIR YAZ PARFUMU DEGIL KESINLIKLE BAYIYO.)
            CELEBRE (HAFIF)
            INCANDESSENCE :icon_thumright: BAYA KULLANDIM
AMA BIRAKMAMIN SEBEBI BI YÖNDENDE  "LEKE BIRAKMASI" NEFRET ETTIM RESMENNNN AVON VE ORIFLAME PARFUMLERINDEN.
ERKEK PARFUMLERIDE COK IYI HEPSININ KOKUSUNUDA BLIORUM WLLA  ;D

DUŞ JELİ LAVANTALI YADA MANGO ÖZLU COK KULLANDIM FAKAT ALERJI YAPMAYA BASLADI ZATEN KANSEROJEN ICERDIGI ICIN KULLANAMIYORUM ARTIK.

MAKYAJ URUNLERI GUSELLL. KULLANIYORUM HEPSINI :)

miray

ipek

Alıntı yapılan: *miray*büşra* - 08 Mayıs , 2009, 11:43:18
CELEBRE  :icon_thumright:

tesekkürler canim bende kullandim avonun bazi parfümlerini perceive bi ara kullanmistim güzeldi kokusu celebre for away falan. Bazilari tavsiye etmiyor avonun makyaj ürünlerini ama sanirim kisinin cilt yapisina göre cok farkediyor makyaj ürünleri...

ipek

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Mayıs , 2009, 11:40:55
BEN ŞAHSEN AVONUN BUTUN YENI CIKAN PARFUMLERINI ALIR BI KEZ KULLANIRIM .DHA SONRA CUNKU HERKESTE OLUYOR VE BIDAHA ASLA KULLANMAM
MESELA "PERCEİVE"   KAÇ DEFA ALDIM BLMIORUM TAKMISTIM BU KOKUYA. AMA EVDE DAHA HIC ACILMAMIŞ SEKILDE DURUYO 1 YILDIR KULLANMIYORUM
            BLUE RUSH (GUSELLL)
            SURREAL  (GUSEL KOKUSU HAFIF )
            TRESELLE (MOR OLANI KULLANDIM)
            PUR BLANCA(HAFIF GENC İŞİ BIRAS.LİSEDE KULLANIODUM COK.)
            Extraordinary (DURUO DAHA EVDE  AGIR YAZ PARFUMU DEGIL KESINLIKLE BAYIYO.)
            CELEBRE (HAFIF)
            INCANDESSENCE :icon_thumright: BAYA KULLANDIM
AMA BIRAKMAMIN SEBEBI BI YÖNDENDE  "LEKE BIRAKMASI" NEFRET ETTIM RESMENNNN AVON VE ORIFLAME PARFUMLERINDEN.
ERKEK PARFUMLERIDE COK IYI HEPSININ KOKUSUNUDA BLIORUM WLLA  ;D

DUŞ JELİ LAVANTALI YADA MANGO ÖZLU COK KULLANDIM FAKAT ALERJI YAPMAYA BASLADI ZATEN KANSEROJEN ICERDIGI ICIN KULLANAMIYORUM ARTIK.

MAKYAJ URUNLERI GUSELLL. KULLANIYORUM HEPSINI :)

yanlis alinti yapmisim perceive bende kullandim güzeldi kokusu. sanirim makyaj ürünleri kisilerin cilt yapilarina göre fark ediyor bazilari tavsiye etmiyor avonu

oozge

olsun cnm sorun degıll

parfum bıle etkı edıo kısıden kışıye  alerjık bunye varsa

kı ben hayatım boyunca nemlendırıcı krem dahi kullanamadım yuzume dusunebılıomusun?
makyaj sılmek ıcın orıflame ıslak mendıl kullanıorum makyaj temızleme mendılı sadece o yanı oda cok kurutuyo yuzumu ama o olmasa neyle sılıcemm

tonıkler temızleme sutlerı dolu odamm ama maleseffffffff kesınlıkle elıme bıle alamıyorum mıllet dove sabun kullanır yzuune cok faydalı bılmemne der
hıkayeeee bana hepsiiiiiiii
vıchy fılan hıcbısı kalmadı almadıgım ama nafileeeeee

makyajda aynı sekılde far kullanmamaya calısıyorumm sadece toz far parıltı seklınde oda avon ve orıflame da yok ztn
bırde  fondaten aslaaaaaaaa :k06: :k06:

ipek

bende kendi cildimi hassas sanirdim senin cildin daha hassasmis canim yaa benim cildim kuru sabah aksam nivea nemlendiri sürüyorum biraz toparliyor bi kere dedim niveanin yagli kremini kullanayim belki iyi olur aksam makyajimi temizledikten sonra cok az sürdüm senmisin onu süren yüzüm sabaha vicik vicik yaglanmis oysa cok az sürmüstüm sonra nemlendiricilere devam ettim 1 gün sürmesem yüzüm pul pul oluyor...

fıstık

PARFÜMÜM GUCCI ENVY SÜPER Bİ KOKU TAVSİYE EDERİM

CİLT TEMİZLİĞİNDE ARNAUD FENA SAYILMAZ

PEK MAKYAJ YAPMIYORUM ŞUANDA

oozge

Alıntı yapılan: ipek - 09 Mayıs , 2009, 12:29:47
bende kendi cildimi hassas sanirdim senin cildin daha hassasmis canim yaa benim cildim kuru sabah aksam nivea nemlendiri sürüyorum biraz toparliyor bi kere dedim niveanin yagli kremini kullanayim belki iyi olur aksam makyajimi temizledikten sonra cok az sürdüm senmisin onu süren yüzüm sabaha vicik vicik yaglanmis oysa cok az sürmüstüm sonra nemlendiricilere devam ettim 1 gün sürmesem yüzüm pul pul oluyor...

benm T bölgesı inadına daha kuru normalde karma cıldım orası yaglı olmalı ama kuru. duştan cıktıgımda pul pul oluo ama yapıcak bıseyım yok  :y25: :y25:

Burcu310

bende vichy nin nemlendirici makyaj temizleme ürünlerini kullaniyorum cok memnunum.
Fondatenim Clinique, rimelim Dior, Anligim Chanel, rujum Yves saint Laurent, farlarim MAC...

Parfümlerim: Gucci II, Lancaster Aquazur...

mavili

kremlerim olay marka

temizleme sütüm tonigim loreal

duş jeli avon lavanta kokulu

makyaj malzemelerim
rimel maybeline
fondoten loreal

göz kalemim rujum avon

allıgım oriflame

farlarımın hepsi avon

parfümüm burberry  weekend

bayılıyorum kokusuna

bazen de avonun kullanıyorum

miss bond

ungaro

little black dress

jet femme

christian lacroix  rouge

el kremim avonun var birde neutrigina var sos el kremi süper

haticek

kozmetikte artıstry den başka ürün kullanmıyorum arkadaşlar,kalitesi tartışılmaz etkileri muhteşem zaten kullanıpta memnun kalmayan yada değiştireni hiç görmedim

sünbü

benim bütün ürünlerim oriflame giordani serisi
ruj giordani göz kalemii siyah giordani rimel siyah giordani parfümüm giordani gold birde divine mavi mükemmel kokuyor
duş jelim oriflmae hindistan cevizli yüz kremim üzümlü anti-oksidan özlü yüz yıkama jelimde anti-oksidan özlü el kremi hand and nail bu da oriflame önceden müşteriydim yıllardır hiç şaşmadım markamdan şimdi ise satıcıyım üye olunca indirimli alabiliyorum da  :muzz:

__nil__

tüm makyaj malzemelerim max factor kesinlikle tavisye ediyorum.cilde zarar vermiyor,cilt tonunuzla uyumlu,hemen çıkmayan,oldukça kaliteli ürünler.far,kalemden tutunda,rımel ve fondaten vb. kadar tek marka kullanıorum. tavsiye ederim

βαlκιz

ben hiçbiri  :k06: makyaj yapmıyorum  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği