27 Nisan , 2024, 09:08:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aşk-ı Memnu Durum Şeması :)

Başlatan Emine, 02 Mayıs , 2009, 00:46:04

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ben onu parmaklıklar ardında ogun kaptanoglu ıcın yapardım ızletmezdı :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

Alıntı yapılan: krizantem84 - 15 Ekim , 2009, 14:45:46
hahaha evet kadin yok iki üc tane:)onlarda dedigin gibi bi 5 dk görünüp kayboluyorlar :laughing7: :laughing7:
evet aslinda tüm gercekleri anlatiyor.aski memnuyu kurtlar vadisine cevirdik :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aski memnu bugunde cok heycanliii ayyy ne olacak acaba :dontknow: ???

ayyy evt yaa çokkk heycanlı behlülüde çözmüş değilim istiyormu istemiyormu neypamaya çalışıyor
bihter daha erkeksi davranıyor yani.....

krizantem84

evet cok haklisin ama behlül zenginligi birakip gidermi ne olsa bihter zorluk cekiyor kocasindan sogumus durumda istedigi zaman behlülede gidiyor behlülde hem zenginlik hemde bihterin adnanla olmasini istemiyor ohh ne güzel bence behlül istemeyeck cünkü dizi biter :laughing7: :laughing7: :laughing7:
ama adnana cok yazik adam gercekten cok iyi birisi valla :aferin:

..BahaR●●

heee yaaa bencede yazıkk adam ikisinede bakıyor bide boynuzlanıyor iyimiii  :violent1:
bencede behlül o zenginliği bırakmaz
ayyy bihterin annesi firdevs hanımda çok kurnaz
hizmetciside kendi gibi aynı  :k06: :k06:

krizantem84

evet evet anneside menfaatini düsünüyor :ehi: :ehi: :ehi: bihter aynis annesinin kizi hani anneside aynisini yapmisya aldatmisti kocasini bihterde aynisini yapti cok karsiydi ama

βαlκιz

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 15 Ekim , 2009, 15:36:16
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ben onu parmaklıklar ardında ogun kaptanoglu ıcın yapardım ızletmezdı :ehi: :ehi: :ehi:
bende bayılıyorum o adama ama bazen izleyemiyorum diziyi aglıyorumm cezaevlerindenn nefret ediyoruumm igreniyorummm  :igrenc: :igrenc:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

miray

ASK- MEMNU YA Bİ DUR DESİNLER ARTIK YA  :caca:  :cussing:  :violent1:
TAM COCUKLARIN TV BASINDA OLDUGU SAATTE
RTÜK TATİLDE HERHALDE  :icon_scratch:   :caca:

мiŁenα.

rtuk ne yapsın para cezası verıyor alıor parayı

..BahaR●●

kesinlikle aile ile birarada izlenmiycek derecede bi film.......

мiŁenα.

yavvv tamam kızıyoz falan ama sınema fılmlerı ve bır suru fılmde artık cınsellık var bu akdar abbartılı yok ama bence okadar da kotu deıll sevmeye basladım yaa degıstı goruslerım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

krizantem84

ya kizlar bitmesin :sad1: ben seviyorum napiyim iyi bir dizi degil ama izliyorum hayatin gercekleri diye düsünüyorum :(

мiŁenα.

bencede bıtmesın konusurum falan ama ızlıyorum

Demet_dk

bende izliyorum hatta geçen hafta izleyemedim meraktayım  :ehi:
dizilerde olmasa sıkılırız yani ben sıkılırım

мiŁenα.