06 Mayıs , 2024, 16:00:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aşk-ı Memnu Durum Şeması :)

Başlatan Emine, 02 Mayıs , 2009, 00:46:04

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

cenaze namazı kılndı en ön saftaydı hilmi bey yaa buda deers olsun :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

25 Haziran , 2010, 11:40:25 #211 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2010, 11:42:22 **gültanesii**
ay o firdevsin ağzını süper düşünmüşler  :ehi: :ehi: :ehi:
hakettiği gibi çarpılmış

Balböceği

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 25 Haziran , 2010, 11:40:25
ay o firdevsin ağzını süper düşünmüşler  :ehi: :ehi: :ehi:
hakettiği gibi çarpılmış
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

demi bende ona bayildim bide nihalin gozlerine  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

behlulde mecnuna donmusss  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayysnn

ilk günden beri takip ediorum ama sanki finalde eksik bişiler vardı
mesela behlül o durumdan nsl kaçtı evden yani
sakalı saçı çok kötüydü bi kere
onun harici bihtere yazık oldu onun aklını çelen behlül ve hatasını anladı

Lă_Tăhzen!

gercekte yasanmıs bır olaymı acaba yazar gercekten esinlenerekmı almıs kalemi eline  :icon_scratch:

<<AyBüKe>>

Bencede eksik bişeyler vardı.. O intihar sahnesinden sonra biraz daha gösterebilirlerdi, çok kısa bi an gösterdi hemen cenazeye geçti  :dontknow:  Yine de güzeldi ya soluksuz izledim  :k06:   :k06: 

ayysnn

yaşanıo sürekli böle olaylar Allah kimsenin başına vermesin ama birazda hayal gücü tabi o aşkın güzel anlatımı falan güzel bi hiaye güzelde uyarladılar günümüze bnce

sekerbebe

firdevs hanım normalde konusrken yamuktu agzı sanki demi :icon_scratch:   duygulandım üzüldüm dizini bıtmesine izliyoduk yine ya :sad1: :sad1: :y25:

мiŁenα.

gerçek bu sanırsam zaten d,zinin adı yasak aşk ..bence de vurulana kadar ıyı sonrası benı tatmın etmedı :ehi:

vadi= muge & melis

sankı fınal daha etkılı bıtebılırdı gıbı sankı eksık kalmış havada kalmış gıbı  :dontknow:

bu arada ağladınız mı  :crybaby2:

мiŁenα.

sen bırak sexi memnuyu gitde kzıına ceyiz yap kalma pc basında  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: alıcaz pek yakında :toothy10:

vadi= muge & melis

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: benımkı bu aralar bı huysuzlaştı soyliim ama illa yapışık ikiz gibi gezcez sankı gobeklerımız bırdı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: baştan soyliimde eymen şaşırmasın

esma...

BEN AGLADIM AMA COKTA BITISI IYI DEGILDI HELE BEHLULLUN MEZARLIKTAKI HALI BAYA BAYA BASITTI HIC BEKLEMEZDIM BOYLE BI SONU

мiŁenα.

:ehi: :ehi:eymenım soklarda bız vıdeo cektık senın haberın yok oglumma sordum cevapladı ben yanınızda oturcam dımı heeee mugus kaynana oturcakmı hıııııııııı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

vadi= muge & melis

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  YERİM ONU BEEEENNNN COK TATLI KIZ AYŞE MAŞALLAH SANKİ YUZ İFADESINDEN ILERDE COK EFENDI AGIRBAŞLI OLACAKMIS GIBI GELİYOR  :nazar: