20 Mayıs , 2024, 17:45:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aşk-ı Memnu Durum Şeması :)

Başlatan Emine, 02 Mayıs , 2009, 00:46:04

« önceki - sonraki »

___kıymık___

ezell kadar yakışıklı
mehmet aslantug kadar karızma olmasadaa
idare eder işte :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

mehmet ali alakurtta var ama  :ehi: :ehi:

behlulum cnm bidenenmm
ben sensiz persembeyi geciremem
al bihterini koynunaaaa
yakinda oglan dogururum sana  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

ooooooooy çocuklarıma beşir ile behlül ismini koymak nasip olmadıı  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

ben nefret ediyorum bu diziden ama son bölümünü büyük bi zevkle izlicem bihterin intiharını  ;D

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bende büyük bi zevkle bekliyorummmmmmmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

:occasion14: son 6 bölüm kalmıs artık  :occasion5:
ve sonunda bihter adnan ın silahıyla intihar etcekmiş  :occasion14:

°o.O євяυ O.o°

o yüzden bugün silahı sordu zaten ayy bnde bekliom ölsün salakk şımarık :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

βαlκιz

aaa son 6 bölümmü  :-ooo
bu eskidende oynamış ya onun son bölümünü izledim nette
bihteri müjde ar oynuyo
paylaşabilsem koyardım buraya  :icon_scratch: :dontknow:

miray

06 Mayıs , 2010, 22:26:01 #173 Son düzenlenme: 06 Mayıs , 2010, 22:30:15 ♫♥♪SarıPapatyam♫♥♪
Aşk-ı Memnu'da finale 6 bölüm kaldı! Başrollerini Beren Saat (Bihter), Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül) ve Selçuk Yöntem'in (Adnan Bey) paylaştığı 'Aşk-ı Memnu'da hazin sona 6 bölüm kaldı.
Finale 6 bölüm kaldı! "Aşk-ı Memnu'nun sonunda Bihter, tabancayla canına kıyacak

Başrollerini Beren Saat (Bihter), Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül) ve Selçuk Yöntem'in (Adnan Bey) paylaştığı 'Aşk-ı Memnu'da hazin sona 6 bölüm kaldı. Dizinin senaristleri Halit Ziya Uşaklıgil'in eserinden günümüze uyarlanan dizide kitaptaki finale sadık kalacaklarını açıkladı.
hürriyet gazetesinin haberine göre ; Bihter aldattığı eşi Adnan Bey'in ailesinden kalan silahla canına kıyacak. . Kurşunu kalbine sıkacak. 1975'te çekilen, başrollerini Müjde Ar (Bihter) ile Salih Güney'in (Behlül) paylaştığı dizi de aynı sonla bitmişti.

βαlκιz

βαlκιz

Balböceği

Bende sonunu izliycemmm buyuk bi zevkleeee  :toothy10: :toothy10:

bihterin helvasi benden
sevodanda kefeni
gullusahdan da agidi
e mezarina torpakta mirayimdannn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

{safişim}

ay kızlar çok hoşsunuz siz ya  :toothy10: :toothy10: :toothy10: yorumlar harika hele böğüçüğümün şiirine bittim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: İkİz AnNeSi - 25 Nisan , 2010, 13:57:01
ooooooooy çocuklarıma beşir ile behlül ismini koymak nasip olmadıı  :ehi: :ehi: :ehi:
kiz onlar dusmannn sendeee allah ne deyimmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

behlul var sende bihteride ben dogrummm aman allah korusunnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: {safişim} - 08 Mayıs , 2010, 19:47:54
ay kızlar çok hoşsunuz siz ya  :toothy10: :toothy10: :toothy10: yorumlar harika hele böğüçüğümün şiirine bittim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
oooo daha neler yazarimmdaaa behlule ayip fazlaaa  :toothy10: :toothy10: