29 Nisan , 2024, 10:12:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aşk-ı Memnu Durum Şeması :)

Başlatan Emine, 02 Mayıs , 2009, 00:46:04

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

her yokl behlule cıkıyor.kımın elı kımın cebınde bellı deıl ama seyrettırıyor

:love9: :love7: :love9:

krizantem84

мiŁenα.

..BahaR●●

yaaa evet aşkı memnuyu bende izliorum
son zamanlarda daha bi heycanlı oldu
sonuna doğru izliyemiorum
kurtlar vadisi sayesindeee
haftanın 6 günü benim dediğim
1 gün eşimin dediği oluyorr   :toothy10:

krizantem84

VALLA BEBISCH AYNISI BIZDEDE BENIM ESIMDE ÖYLE DIYOR SADECE PERSEMBE GÜNLERI BANA AIT OLSUN DIGER GÜNLER SANA AIT OLSUN DIYE  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

..BahaR●●

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ayy kıyamıyorumda yaa kocişimede........  :k06:

krizantem84

ben kiysamda o izin vermezki bebisch hehehehe :laughing7: :laughing7:

..BahaR●●

βαlκιz

bende kurtlar vadisi yüzünde izleyemiyorumm eşim sen hergün izliyosun dur ben bi perşembe izlim diyooo bende netten izliyebiliyorum ancaa  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

krizantem84

мiŁenα.

herkez kurtlar vadısı kurbanı :violent1:

βαlκιz

bazen oyyy mematiye bayılıyorumm yaaa diyinceee eşim hemen kanal degiştiriyoo deneyinn :ehi: :ehi: 10 dakka falan aşkı-ı memnuyu izliyorum sonra eşim yine degiştiriyoo  :k06: :k06: ordada behlülü kıskanıyooo :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

krizantem84

ahahaahhh yok bende derim ama esim izler hatta benim ne dedigimi duymazki hipnoz olmus gibi izliyor :))))bende izliyorum aslinda vadiyi.napiyim izleye izleye benide alistirdi

βαlκιz

aslında bende izliyodum ama sıktıı artıkk yaaa aslındaa hep gerçek olaylarıı anlatıyolar ama dizidee hiç kadınn yokkk polatın karısı hariççç :ehi: :ehi: sıkılıyo insann

krizantem84

hahaha evet kadin yok iki üc tane:)onlarda dedigin gibi bi 5 dk görünüp kayboluyorlar :laughing7: :laughing7:
evet aslinda tüm gercekleri anlatiyor.aski memnuyu kurtlar vadisine cevirdik :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aski memnu bugunde cok heycanliii ayyy ne olacak acaba :dontknow: ???