11 Mayıs , 2024, 14:17:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

Bende inadına sanki hamile, doğum, bebek görüyorum aklım da bile yok  :cildir:

Bügünde hakonun eski emziklerini atmışım bizim oğlan tekrar toplamıştı  ???

ponçik

Alıntı yapılan: Balböceği - 24 Ağustos , 2013, 00:53:54

Hayrolsun  :love9:

Lă_Tăhzen!

1 haftadir fix ruyalam cocuk doguruyorumm sasmiyoruz  :k06: basladik bakalim doguma kadar goruruz iyi kotu :)

iklima

bebeğimi hiç görmuyorum kızlar üzülüyorum neden göremiyorum ki hiç rüyada
ilk hamileligimi öğrendigimde görmüstum bi kaç kez hepsi o
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Balböceği - 24 Ağustos , 2013, 00:53:54

rüyaların çıktı bak

ben de  dün gece doğum yaptığımı gördüm. oğlum aynı abisine benziyordu

Balböceği

Hayırlara çıksın  :love9:

Öylede, şu sıralar çok kötü rüyalar görür oldum  :-ooo

nelss

o kadar çok rüya görmeye basladım ki basımı masaya koymamla rüyü görmeye baslıyorm hepsinide unutuyorm
hatta dün çok acıkmstm ögle yemeğini düşünüyordm aklıma fırında tavuk geldi öğle yemeğindede vardı  :icon_thumright: :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Balböceği - 20 Eylül , 2013, 15:58:16
Hayırlara çıksın  :love9:

Öylede, şu sıralar çok kötü rüyalar görür oldum  :-ooo

hamileliğin başlarında kabus görmek normalmiş ben de çok gördüm... onları yorumlama

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 16:07:04
o kadar çok rüya görmeye basladım ki basımı masaya koymamla rüyü görmeye baslıyorm hepsinide unutuyorm
hatta dün çok acıkmstm ögle yemeğini düşünüyordm aklıma fırında tavuk geldi öğle yemeğindede vardı  :icon_thumright: :icon_thumright:

ben de çarşamba günü leblebi olsa  diye düşünüyordum odacı bir kutu çeşit çeşit leblebiyle geldi

nelss

banada çok oldu öyle canımn istediğini aynı gün yiyemesemde mutlaka 2-3 gün içinde yiyebildm tesadüfen
sadece mandalinayı istedm  haziranda esime söyledm bulamamıs hazır mandalina suyuyla portakal almstı insallah bebeğimde mandalina izi filan olmaz  :sad1: :sad1: :sad1:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Eylül , 2013, 16:11:26
Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 16:07:04

ben de çarşamba günü leblebi olsa  diye düşünüyordum odacı bir kutu çeşit çeşit leblebiyle geldi
Boşuna demiyorum hamilesiniz sizin dualar kabul olur bizede dua edin kızlar bizde bir an evvel kavuşalım olmayanlara dua edelim :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

nelss

ediyoruz canım insallah en kısa zamanda hayırlı güzel haberleri paylaşırsınz sizde
sanırm bizim bebeklerin istekleri oluyor normalde pis boğaz biri deilmdir ama hamilelkten beri ne yiceğmi sasırdım  :laughing7: :laughing7:

zen_s

:nazar: :nazar: maşallah canım ye canın ne istiyorsa şükür ki bulantın yok  :nazar: :nazar:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben de tüm forumdaki bayanlara ediyorum inşallah bekleyen bayanlar bebeklerine kavuşur

zen_s

Allah razı olsun inşallah sizde sağlıcakla bebişlerinizi alırsınız kucağınıza  :amin: :amin: