21 Mayıs , 2024, 00:33:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

Aşkk

Alıntı yapılan: Selma27 - 25 Kasım , 2012, 02:32:29
Insallah canim benim.. Rabbim isteyen herkese versin..Herkesin bu hayatta bir sinavi var. Sabretmek lazim gercekten..Seninde sinavin buu ..Olacaktir bir sorunun yoksa olur insallah.. Sadece stresten olmuyor bazen..

umarım bir sorunumuz yoktur :amin: olacağını hissediyorum ama işte ne zaman  :k06: zaten bendeki bu stres varken olacağı da oldurmayacağım :y25: allah korusun

Balböceği

Jenifer Lopez ev almis bizde onun yanından almışız  :ehi:

Daha yeni inşaatti  :ehi:

Sonra koca bir elma buldum yedim  :hungry:

nazlıyarim

bende yeşil bi elbise giymiştim,annemde benim bütün çamaşırlarımı eliyle yıkayıp evimin içine ip gerip asmıştı.birçok renkli taşlı takılar ve kalabalık vardı.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Balböceği

Rüyamda büyük bir otelde resepsiyona katılıyormuşum  :ehi:

Guzel giyinmişim, makyaj full ama rujumu tazelemek icin wcde girmişim Ruj sürerken, baskasının allığını kullandım

:toothy10: :ehi:

Anam bu bana bı alerji yaptı yüzümün yarısı kip kırmızı oldu hemen yıkadım pakladım

Bayağı kalabalıktı neyse elimde ki çantayı falan atarak otel odasına gitti  :ehi:

Artistime bak sen  :ehi: yalandan ağlıyormuşum  :ehi: herkes basıma birikiyormus  :ehi:

fıstık

pisss eda başkasının allığı kullanılırmı  :igrenc: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aşkk

bende birilerine cezamı  ne orası muallakta  :ehi: dişlerimi kırmaya çalışıyorum ama ne eziyet ağzım harap ama alt dişim sallanıyo çok üzülüyorum vazgeçiyorum ama ağzım burnum yüzüm şiş o kadar şişki ağzımı kapatamıyorum dişlarim ağzıma sığmıyo sanki çok etkilendim ne demek acaba bilen varmı :icon_scratch:

iklima

çok rüyalar gördüm bu sabah ama tek hatirladigim tozpembe şifon gecelik giymiş oldugum.usturuplu bişeydi.hamilemiyim yoksa.bekarken tüm rüyalarin tabiri kismete çıkardı evlilerde bebek oluyo genelde
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Aşkk

Allah hayır etsin canım inş öyle olur bende bekleyenlerdenim :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

kızlar rüyamda beyaz orkideler gördüm...bide sağ elimin baş parmağı işaret parmağı ve orta parmağımın birden simsiyah kıllarla kaplandığını gördüm hayır olsun.canım diş çıkması diş sızlaması diş ağrısı daha doğrusu diş görmek aileyi ilgilendiren sorunlarmış.allahım hayır eylesin
BENİM HALA UMUDUM VAR...

elif35

edaaaaaaaaaaaaaa rüya diyince aklıma sen geliyorsun hep neler gördün kimbilir ben yokken  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Ohooooooo neler gördüm neler neler  :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10:

Gecmisi okusan aklın şaşar  :ehi: :toothy10:

elif35

bi ara okuycam valla  :k06: :k06: :k06:
ben de çookk rüya gördüm valla neler neler bu ara hep umreye gittiğimi görüyorum beni mi çağırıyorlar acaba  :crybaby2:

Balböceği

İnşallah gidersin  :amin: valla bilemedim şimdi  :dontknow:

Validem de gidiyor Şubat'ta

elif35

hayırlı olsun cnm  ne güzel inş bize de nasip olur bir gün  :love9:

Balböceği

Dün rüyamda, valide koltuğa oturmuş diyor ki

Hayırdır inşallah.. Ben kanserim. Yakında öleceğim beni köyüme gömün diyor  :-\

Çok tuafti üstünde siyah elbiseleri vardı  :dontknow:

Bu rüyayı anlatsam kalpten gider, ölümden çok korkuyor  :suclu: