Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

bende kestane yiyordum ne kadarda tatlıydı oysa hiç sevmem rüyamda bile hayret ettim kendime nasıl yiyorum diye
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Balböceği

Allah hayırlıda çıkaran bende rüyamda, bı adam varmış bana geliyor diyor ki, sana bı cenaze getirdim bunu sen kaldıracaksın diyor, bende hiç tereddüt etmeden tamam diyorum.. O arada adam gömleğini değiştiyor mezarliktaymisiz cenazeyi getiyor, diyorum ki ben bunu gömmeden bakacam kim bu  :-ooo adam tamam diyor

Yesil bezi acıyorum, sonra beyaz kefen çıkıyor ondan sonra yüzünü acıyorum küçük bı oglan cocuğu allahım o kadar güzel o kadar güzel ki, kanm kaynıyor cocuğa sonra, icli icli ağlıyorum sana ne oldumda oldun diyorum
Cocuğun ağzında emzik var, sessiz sessiz ağlıyorum sonra elimi cocuğun kalbine koyuyorum kut kut atıyor kalbi

:-ooo sonra adamla beraber mezara indiriyordum, cocukta o adamın oğluymus...

Sonra bir sürü muhabbet kuşu gördüm ren renk. Hayirdir inşallah  :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Eylül , 2012, 14:14:54
Allah hayırlıda çıkaran bende rüyamda, bı adam varmış bana geliyor diyor ki, sana bı cenaze getirdim bunu sen kaldıracaksın diyor, bende hiç tereddüt etmeden tamam diyorum.. O arada adam gömleğini değiştiyor mezarliktaymisiz cenazeyi getiyor, diyorum ki ben bunu gömmeden bakacam kim bu  :-ooo adam tamam diyor

Yesil bezi acıyorum, sonra beyaz kefen çıkıyor ondan sonra yüzünü acıyorum küçük bı oglan cocuğu allahım o kadar güzel o kadar güzel ki, kanm kaynıyor cocuğa sonra, icli icli ağlıyorum sana ne oldumda oldun diyorum
Cocuğun ağzında emzik var, sessiz sessiz ağlıyorum sonra elimi cocuğun kalbine koyuyorum kut kut atıyor kalbi

eda rabbim hayırlara çıkarsın  :amin: çok güzel bir rüya görmüşsün keşke anlatmasaydın canım  :opucuk:

ZéynéP.SimAy

Hayırdır inşallah  :amin: :amin: ya çok enterasan bi rüyaa  :dontknow:

Balböceği

Rabbim hayırlara çıkarsın, bu rüyadan sonra icime huzur geldi   :amin:

Ne bilim melekim, gerçi anlatmak değil de karşıdakin yorumunu önemli olan demi

:dontknow:

βαlκιz

eda hayırdır inş. canım
yeşil görmekte çok iyi derler
hayırlara çıkarsın rabbim  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

rüyamda pazarda dolaşırken ezan okunuyor tam o sırada bi bayan yanıma gelip kulagıma
tam ezan okunurken şuan  yaki cevlal yaki cevlal diceksin diyordu yaki cevlaldi snaırım hemen uyandım not aldım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ama bi anlamı yokmuş yanlışmı duydum yoksa  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

he bu gecede rüyamda dr brown biberon gördüm yıkıyordum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 

banu_fth

ahanda dedim ben sana geliyo bebek  :suclu: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

Balböceği

Alıntı yapılan: βαlκιz - 13 Eylül , 2012, 14:58:06
eda hayırdır inş. canım
yeşil görmekte çok iyi derler
hayırlara çıkarsın rabbim  :amin:

, :amin:

Âmin canım, hemde mezara çocugu koyarken yüksek sesle kelime-i tevhid söylüyorum

Allah hayırlara çıkarsın   :amin:

melek100lü

edacım çeşmeyi açıp akan suy anlatıcakmışsın canım sugibi akıp gitsin diye

PEYGAMBER EFENDİMİZ s.a.v. ÖVDÜĞÜ DÜŞLERDEN OLSUN İNŞALLAH

ÇOK GÜZEL RÜYAN ÇOK BEREKETLİ Bİ İŞİN OLCAK

ERKEK BEBEKDE MÜJDELİ HABERDİR inşallah rabbim hayra çıkarsın  :amin: :amin:

Balböceği

Âmin canım inşallah  :amin:   :opucuk:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Eylül , 2012, 14:14:54

eda bana göre hamile olcan ve bi oğlun daha olacak çok güzel bi rüya

Balböceği

Hadi len inşallah  :muzz: :muzz:

:amin: :amin: 

Eğer ki hayatımı daha güzel edecek bütün sıkıntılar dan kurtulacaksam tez vakitte olsun inşallah  :amin: