28 Mart , 2024, 18:03:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

bebişim_

bende bu aralar görüyorum bebekler falan anne olmak tarifsiz bi duygu hepimize nasip olur inşş.

Balböceği

insallah ama ne zman  tez zamanda hepimize tatli tatli bebislerimiz olur

°♥° b@ş@k°♥°

RÜYALAR BİRAZ BİLİNÇALTI ASLINDA. AMA ŞÖYLEDE BİRŞEY VAR BAZEN BAZI OLAYLARIN HABERCİSİDE OLUYO. SİZE KISACA Bİ RÜYAMI ANLATAYIM. 2003 YILINDA SANIRIM HAZİRAN AYIYDI DEDEMLERİN EVİNDE İNSANLARIN ÖLÜM TARİHLERİNİ OKUYORUM DUVARDAN. BENİM İSMİM YAZIYODU AMA TARİH YAZMIYORDU YAZANLARINDA BİKAÇ HARFİNİ OKUYORDUM. ÇOK BELİRGİN OLARAN AĞUSTOS 1994 YAZIYORDU.

UYANDIM ANNEME ANLATTIM. ORANIN TARİHİ İLE BİZİM TARİH AYNI MI BİLEMEM DEDİ.
O SENE BEKLEDİK AĞUSTOS AYINI TEYZEMLE BİRŞEY OLMADI.
AMA ERTESİ SENE AĞUSTOS AYINDA... AMCAMIN OĞLU İLE AMCAMIN EŞİ TRAFİK KAZISINDA ÖLDÜ. AMCAMIN OĞLUNUN DÜĞÜN GÜNÜ ÜSTELİK. YANİ KENDİ DÜĞÜNÜN OLACAĞI GÜN ANNESİDE KENDİSİDE ÖLDÜ...

KISACASI BAZEN GERÇEKTEN SİNYAL VEREBİLİYORLAR AMA BİZ ANLAMIYORUZ.

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

****SeRaP-27****

21 Kasım , 2009, 18:08:14 #78 Son düzenlenme: 16 Temmuz , 2011, 10:49:05 g10ca
Bir çoğumuz rüya görüyordur aramızda gördüğü rüyadan sonra gerçek yaşamında da aynısını yaşayan veya çok ilginç şeylerle karşılaşan arkadaşlarımız varsa burada paylaşabiliriz
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

zeynepceylin

evet ben yaşadım.. oğlumun adını kayınvalidem rahmetli eşinin adı koyulmasını istiyordu ama ısrarda etmiyordu yüzünden belli oluyordu  eşimde istiyor gibiydi hissediyordum ama garibim illaki olsun demiyordu ben Emir Said istiyordum kayınbabamın adı Bilal di..doğuma son 1 gün kala biz kararlaştırdık Emir said ismine..Neyse o gece rüyama rahmetli kayınbabam geldi yanında eşim vardı baktım kayınbabam hiç sesini çıkartmıyor fakat yüzündeki o hüzün beni çok etkiledi arkasını döndü yavaş yavaş yanımdan ayrıldı..Sabah bi kalktımki rüyaymış gördüğüm meğer kayınbabacımda isminin koyulmasını istiyormuş tabi ben 90 derece değiştim ve oğlumuza Bilal Said ismini verdik..Orüyadan sınra kaynvalidem çok ağlamıştı.. Herkes rahatladı.. :suclu:

HoŞGeLDiN KıZıMMM ZeYNeP CeYLin'iMMM..

..BahaR●●

gecen gün ilginçtir rüyamda anneme sinirlenmişim çığlık çığlığa ağlıorum
feryat figann
sabah kalktım hayırdır inş.dedim
işyerine geldim pc yi açtım
tabirine baktım
çığlık çığlığa ağlamak gerçekten ağlamaya işaretmiş
o günde kontrolüm var
inş.dedim bebeklerime bişey olmamıştır
eşimle annemi almaya gittik
bi baktım annem hazır değil
ben gelemiorum çok işim var demezmii
benim sinirler o an tavan yaptı
ben arabaya bindim sinirimden nasıl ağlıorumm
çığlık çığlığaa
çok şükürki bebişlerim yüzünden ağlamadım....
bazen rüyalar gerçek çıkabilior.....

βαlκιz

bende rüyamda gördügüm bişeyii gerçekte görüyorum oluyo bazenn
  bide mesela ben biyere gidiyorumm bakıyorum sanki oraya daha önce gittim o olanları daha önceden yaşamış gbi oluyorumm onun içinde diyolarkii anne karnında bebegin yaşayacakalrı bebegin gözlerinin önünden gçer ordan aklında kalırmışş yaşayacakların o yüzden bişeyi yaptında yaşadında sanki daha önceden yaşamış gibi olurmuşunn bana çok oluyoooo  :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

..BahaR●●

o dediğin banada oluyor bazen.....
ama bana göre hayatta hiçbirşey tesadüf değildir
eğer o an onu hissediorsam
illaki açıklaması vardır......

Balböceği

benimde ruyalarimmm cok cikiyor cok talihsiz bi ruya gormustumm

arkdasimmi goruyorum ruyamda
kendi evlerinin orda koca koca cukurlar acilmis kendide siyah bi elbise giymis
bana diyorki bak ben buraya gelecemm diyor simsiyah elbisenin icinde
kalktim cok korktum ama kimseye demedimm arkdsiin kactigini duydumm ve
3 ay sonra bodrum da kendini astigini duydummm en cok da suna sasirdim siyah bi elbisesi varmisss
uzerinde anliyacaginz kactigi icin kaynanais basina kalkmis eve doneme diye kendini asmiss  :crybaby2: :crybaby2:

βαlκιz

yaa allah kimseye yaşatmasın öyle bi olayy  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2:
benim ablamda evlenmesine yakın rüyasında bizim evin önünde dozer falan görmüş kuyular falan ablamın dügün günü evin önünde kazı çalışması olduuu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

balkizim ruyalarim cok cikar onun icin korkuyorummm ruya gorunce
orta okul bitti arkdsim vardi o zman kiz arkdsim da bende 16 yasindaydikk
ilk ve tek arkadasim olmus yuz yuze olmasa da telle konusurduk hep ben onu arar oda beni arardii
kayseride bi yatili kuran kursuna gitmiss hic konusamadikk birgun duydumki kankaserine yakalanmiss

ruyamda evlerine goturuyor benii sms cati yikiliyorr merdivenler cokuyorr
bi korktum o ruyada bi korktummm birgun tel caldi kimse yokkk actimm
alo dedi alo nejla napiyon dedimmm sadece bana dedigi su hafiften bi gulmeyle ben nejla degilim dedi
ama oyduu adim gibi eminimmm ayni ses ton hic farki yokk annem birgun geldi dediki arkdsin olmus
selasi veriliyor tepemden kaynar sular dokulduuu icime attimm dert oldu icime herseyyy ruyalarima cok girer mekani cennet olsunn o mzna duydumki kapanmisti basimi acmam demis hastanede rabbim gani gani rahmet eylesin 16 yasindaydi daha  :crybaby2: :crybaby2:

βαlκιz

Balböceği

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ogunden bugune arkds muhabbetim hic olmadi 
2 kiz kardes var sadece onlarda uzakta biri erzincana tasinmis biri fetiyede evlilerrr

****SeRaP-27****

şu rüyalar çok ilginç dimi hepinizin çok enteresan rüyaları var bana da çok oluyor bu şekilde şeyler
mesela bi gün annemlerde kaldım o gece rüyamda ananemin evi yanıyordu ben kosa kosa dayımlara gidiyorum bir bakıyorum onların da evinin sadece kapısı yanıyor çok ağlıyorum eyvah yanıyoruz diye sabah çok etkilenmiş bir şekilde uyandım hemen anneme anlattım ağırlık basmış dedi ama içim kötüydü hemen int araştırdım ve hep saçma şeyler sevineceksiniz falan diye tam bakarken tel çaldı babam ağlıyor dayımın kızının nişanlısının erkek kardeşi evde yanarak can vermiş çocuk yok gibiydi o kadar kötü oldum ki arkadan annem aradı kızım dedi dayınların kapısı yandı işte dedi olay daha yeni oldu hiç aklımdan çıkmıyor hiç
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

birğün büyük görümcemle konuşuyoruz kayınvaldesi görümceyi çok üzüyor o ğün anlattıklarına baya sinir oldum sanırım gece rüya gördüm kayınvaldesini görümceme annlattım tipi şölemiş üstünde bu vardı falan filen diye hepisi tuttu  :k06:

sadece esmerimsidi rüyamdaki ama normalde beyaz tenlimiş
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bana da şu oluyor mesela şimdi o bardak düşücek ordan diyom gerçekten düşüyo nebilim bişe yaparım şimdi yakalancam derim yakalanırım yani aklımdan geçirdiklerim oluyor eşimle flört ederken hiç umursamazdım kim görürse görsün derdim kimseçik görmezdi denk gelmezdik  :ehi:
bazende bi korku sarardı baba korkusu tabe o ğün muhakkak karşıma biti çıkardı
:toothy10: :toothy10: