28 Mart , 2024, 15:38:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:toothy10:olsun ıns dolarr :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

armi

kizlar ben bacilarimin hamile oldugunu görüyordum hepte hamile kaldilar benim rüyalarim hep cikiyo
bende cocuk emziriken görüyorum hemde cok görüyorum su aralar hep kendimi ucarak görüyorum hayirdi insallah
d

мiŁenα.

...ђüzüภ çเçєğเ...

SEN CUMUSSUN ZATEN ARMI BAK RUYANDA BILE CIKMIS :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

armi

sevdazedecim cumbuszun nedemek kz

ay adetime 10 var kasiklarim ariyo adetim gelecek hissediyorum altincayin 10 da kan tahlili yaptiracam insallah habisim diyorum olmuyo bu sever ümitlenmiyecam her severinde hayal kiriklina ugruyorum :'( biraz yorgunum 1 aylina ise gidiyorum fazla takip edemiyorum sizi olsun geligelmez bilgisayarin basina gectim

bu aralar ruya felan göremiyorum  :sad1:
d

armi

d

< ESLAL >

mrhb kızlar bende çok rüya görenlerdenim şuan 10+5 hamileyim ve rüyalarımda hep oğlum oldunu ve onu emzirdimi görüyorum..benim rüyalarda şaşmaz pek genelde gördüm her rüyadan sonra onunla bağlantılı bişey yaşarım vee çokk rüya görürüm bu beni huzursuz bile ediyo çoğu zaman..ama ii yada kötü Allah hayırlara çıkarsın hepimizin rüyalarını :amin:

...ђüzüภ çเçєğเ...

RUYANDA UCUYOMUSUNYA
BNDE DIYORUMKI
SEN NZATEN UCMUSSUN NORMALDEDE:) :) :)

мiŁenα.

ya gece ruyamda habıre bı coocuk benı kovaladı yaa gece boyu salakla ugrastım ya ne ısın var benle sal yakamı yaaaaaa :sleepy1: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

tırstımm yaaaaa
bu arada armı ben 20 me gırdım ama hala yok benımm :crybaby2: :crybaby2:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 06 Mayıs , 2009, 00:26:04
Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 06 Mayıs , 2009, 00:23:42
dün gece rüyamda göğsümü kaşıdığımı ve süt aktığını gördüm.annem ucunu kaşıma iyi değil demişti o geliyor aklıma  öle konuşuyorum falan.neyse rüya çok uzun değildi ama kitaba baktım kıs evlat veya kız çocuğuna yorumlanıtyor.şimdi ben 18 haftalık hamiş olarak kesin kızım olucak diye düşündüm sonra selcan hamiş haberini aşlınca belkide onu rüyama girmiştir dedim.dr.gittim bugün cinsiyetini öğrensem anlıycaktım ama öğrenemedik.ama şunu biliyorum ikimizden biriinin kesin kız diyorum ama bakalım :dontknow:

evet rüyam çıkmış iişte.öğrendim kızım olucak  :k06: :k06:

ceylin eslem

ben bugün rüyamda 3 tane düşük yaptığımı gördüm.2 tanesi bezelye büyüklüğü kadardı ve kese içinde idi belli belirsiz ama 3. sü ise 3 aylık kadar büyüktü. üçünüde inceliyordum ve üçüde ölmüştü çoktan.ben evlenmeden önce hep böyle hamileyim ve bebeğimi düşürdüğümü görüyordum ve rüya gerçek olmuştu.evlendiğim ay hamile kalmış 2.ayımdada bebeğim düşmüştü.şimdi bebek özlemim var 7aydır uğraşıyoruz hala tık yok.bakalım allahtan hayırlısı diyorum.

мiŁenα.

canıım hamıelsın bıldıgım kadarıyla deılmı hamıleleer cok korkar ruylarındaaa sıkma canını yanıı :opucuk:

vuslat

kızlar rüyamda gelinlik giymiştim eşim yanımdaydı arabada gdiyoduk. gelnlik giymek bekar için evlenmeye evli bi kadın içinsee bebişe işaretmişş  ay hadi inşş  bebeğ olmadan önce böle bi rüya gören var mı ?

[/ur

DİLVİN

BEN RÜYALARA INANIYORUM CANIM

ŞİMDİ ESKİ YAZILARA BAKIYORUM DA

2.SAYFADA BENIMDE RÜYAM VAR  :ehi: :ehi:

HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEZDEN 3 GÜN ÖNCE YAZMIŞIM

İNŞ. SENINDE RÜYAN GERÇEK OLUR  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

vuslat

okudum şimdi rüyanı canım ya bende işte hani takmıyorum kafama çünkü daha takma yada bekleme aşamasına gelmedim henüz çalışma aşamasındayım  :k06: :k06: ilk kez böle bi rüya gördüm bebek falan elime vermişlerdi daha önce emziriyodum falan ama hep bebeklerle ilgili bişiydi gelinlik ilk kez gördüm bide baktımmm ne göreiyimmm abbovvv anne olmayaa işaretmişş  :basardim: bebişe yorulan bi rüa görmek bile mutlu etti valla inş bakalım göricizz..

[/ur