Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 23 Şubat , 2010, 19:58:28
amin cnm hayirli bi ruya oilur insallah rabbim hayirlara vesile kilsinnn  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:
RUYADAN ETKILENDIM İÇİN BIR MUDDET BEBEK FIKRINI AKLIMDAN ÇIKARDIM ....ALLAHIM HERSEYIN HAYIRLISINI NASIL ETSIN HEPIMIZE  :amin: :amin: :amin:

****SeRaP-27****

ayy nildaa çok etkilendim rüyandan kızz bak malum olmuş sana
sibelcim erkek bebek görmek iyidir derler ama değişik bi rüyaymış kız
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Balböceği

kizlar bende bugun cok cok sacma bi ruya gordum hic bir ilgim olmadigi halde   :ehi: :ehi: :ehi:

kocaman evimiz varmisss tosunum orta da yok ama evimizde misafir varmis yemek yiyorlarmis bilin bakalim kim

fenerbahce kampi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ama evimizd ehzimetciler falan var bende oldugumdan daha zayifim kisa diz ustu etek beyaz gomlek toplanmis sac  :ehi: sonraa kizlarr sormayinn mutfakta ruyamda ev ekmegii sobada yapilan onu yogurtla beraber yiyomusummm

allahim bi guzel kokuyoduku  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

valla kizlar fizigim gecen seneki fizigim o kadar guzel yakismitiki bana bi guzellik vardi ustumdeeee  :hieyt: :hieyt:

aksam yemekteyize bakmistim ruyamami girdi yoksaaa  :toothy10: :toothy10:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hayırlara gelsın böcügum  :amin: :amin: :amin:
bende ne kadar ruya gorsem tabırlere bakarım hıc tabırlerıyle ılgısı olmuyor ya çok svınecen dıyor yada uzulecen...allah korusun uzulmeyelımde  :amin: :amin:

nisan rüzgar

hep bebek görüyorum bende......rüyalarımın tabileride ..hep çocugunuz olucakk...nerdesin bebişim yaww :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 24 Şubat , 2010, 17:20:29
hep bebek görüyorum bende......rüyalarımın tabileride ..hep çocugunuz olucakk...nerdesin bebişim yaww :y25:
bende hep bebk goruyorum hatta akrabalarda goruyor benı arıyorlar senı ruyamızda gorduk hamıleydın dıye malesef olmuyor  :-[ :-[ :-[ :-[ :y25:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 24 Şubat , 2010, 17:26:10
Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 24 Şubat , 2010, 17:20:29
bende hep bebk goruyorum hatta akrabalarda goruyor benı arıyorlar senı ruyamızda gorduk hamıleydın dıye malesef olmuyor  :-[ :-[ :-[ :-[ :y25:
aynencanım herkesss görüyo benide...göre göre tutturcazz inş :muzz: :hello2:

Balböceği

bebegimi kaybedecegim gun ruyamda gorduklerimi yaziyim sizeee

ruyamda tasinmisizzz koskoca ev eve gidiyom ben 2 kiz arkds kimse tanimiyorum mese
kizlara evimi gosteriyommm evin bi odasi 3 kosa diyomki onlara burasi cocuk odasi diyorum
ama bombos oda neyse diger taraflari gidiyorum mutfaga oralar dolu esyalar var pencereler hep koskoca cammis
nese biz icerdeyken 1 adam bize musallat oluyorrr evimize giriyor bana zarar vercekmiss elince bicagi varmis
bunu evden kaciriyom disari cikiyor bende esimi ariyorum ama telde numarasi yok diger telefona geciyommm ordan aramaya calisiyim derken bu adam iyice bize saldiriyor ama uyaniyomm cok korkmustummm

zaten ilginc olani suki ben hastalandiktan sonra yattim yeni tel almistim kartimda hafizada numara yoktu
numarayida bilmiyom tam yatiyom sanciyla isten gelmesini bekliyom sonradan akilima geliyor diger telefon esime
boyle ulasiyom isdeeee  ::) ::) ::)

tuana ve sudem

benim eşimde bugün hamile oldumu söyledikten sonra bi ara 2 saat uyudu o arada rüyasında bi adam eşimi kovalamış elinde şiş varmış eşimi şişlemiş eşim eline bakmış ki el bebek eli  :-ooo sizce anlamı ne olabilir  :icon_scratch:

****SeRaP-27****

sude canım iyi düşün iyi olsun
balböceem çok etkileniyorum senin rüyalarından

bende akşam gördüğümü anlatayım
hiç sevmediğim bi yengem vardı o bize gelmiş kadını kovalıyorum ama tipimi bi görseniz deli gibiyim gözlerimi patlatmışım falan kadın gitmiyor bende bacağından bıçaklıyorum ama kan yok sonra bi yere gidiyoruz ben evden çıkamıyorum çünkü kaplanlar basmış orayı ve saat 5 te yemek için şehre dalıyorlarmış herkes etrafa koyun bırakıyor doysunlarda onlara saldırmasınlar diye onlar koyunları yiyor bende bi ağacın tepesine çıkmışım ayy ya ağaça tırmanırlarsa diye çok korkuyorum ole saçma bi rüya gördüm bi ara onların olduğu yer çöl sonra koskocaman deniz oluyor yüzücüler yarış yapıyor falan ayyy çok uzun gibi geldi ama korktum çok yaaa
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Balböceği

serapcim inan bazen bende daha cok etkileniyom cunku
bir degil iki degil cok ruyalarim cikiyor en son ben degil esim bile ruyasinda bebegimi dusurdumu nasip degilmis artik  :sad1:

βαlκιz

bende gördüm krman çorman
eşimin arkadasıyla biyere gidiyoruz önceden bildigim gittim bi yol ama o yola bi giriyoruz
sel basmış heryeri su diz boyu
allah allah noluyo diyorum bura böyle degildi nolmuş buraya diyorum
çok karışıktı daha bi rüyayı görmeden araya başka rüyalar giriyo  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Bu ruyalar bolumu sadece banami calissiyor  :k06: :k06:

Bugun ruyamda gelinlik giyormusum ya altinlar falan takiliyorr cok ilginc bi ruyaydi ayricaaa
ruyamda kahve iciyormusuz bi arkadsin ama bu arkadsin nisnlisi okuz gibi bisey bize cay getiriyormus ama  nerdeyse bizi dovecekkk bu arada nisanlanak oglanda bana vurgunmuss  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

bugun rüyamda
bi evdeyim büyük görümcemin evi heralde
ben yatıyorum
misafiri geliyo benim hakımda konuşuyolar
hakaret falan ediyo bende uyuma numarası yapıp dinliyorum
sonra beni deli ediyo kalkıp saç baş giriyorum
o sırada eşim geliyo
eşim bana bagırıyoo  :y25: :y25: :y25: elinde yüzük onu masaya koyuyo
o yüzükte görümcemin yüzüğü evlenince bana vermişti görümcem o yüzük
bende aglıyorum neden yüzügü attın diyorum eşime
çıkıp kapıda aglıyorum
eşim geliyo sonra sarılıyorum ona
hayırdır inşallah  :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

uzun zamandır ruya gormuyor gorsemde hatırlamıyorum acaba neden  :icon_scratch: