20 Mayıs , 2024, 15:18:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

08 Mayıs , 2013, 12:10:49 #1800 Son düzenlenme: 08 Mayıs , 2013, 12:12:41 Balböceği
Rüyamda annemle beraber bir sohbete gitmişiz, halka biçiminde oturmuşuz hoca kadın ihlas süresini biriniz okuyun diyor annemd benim kızım hoca gibi okur diyor bende güzel bi uslupla okuyordum.. Sonra aynı yerde elbiseler bakıyordum...  :amin:

Manası güzel, Rabbim hayırlara çıkarsın.  :amin:

Sözlük 3: Bir kimsenin rüyasında İhlâs Sûresi'ni okuması veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; o kimsenin tevhid yoluna gireceğine, günah işlemekten sakınacağına, bir çocuğunun dünyaya geleceğine, dünya ve âhirette mevkisinin yüksek olacağına, ömrünün uzun ve duasının kabul olunacağına işaret eder.

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok güzel bir rüya, hayra çıkar inşallah

Balböceği

Amin canım, senin rüyanda çok güzel Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin  :amin:

Hayırlı evlat, hayırlı millet derler... Rabbim hayırlısını versin her daim  :amin:

destina06

hacı bize de dua et la bak duası kabul olacak diyomuş :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: destina06 - 08 Mayıs , 2013, 13:10:07
hacı bize de dua et la bak duası kabul olacak diyomuş :opucuk: :opucuk:
canım en günahkar kul benim  :crybaby2: Rabbim müminin mümine yaptıgı duayı kabul edermiş  :amin:

Zaten aklımdasınız her daim dua ediyorum hepiniz için  :amin:

muhribe

rüyamda oğlum uyuyor ve emzik emiyordu
aa diyorum emziği bırakalı 1 yıl oldu nerden çıktı ki bu iş diyorum
sonra aklıma o gün bize bebekli bi arkadaş gelmiş o geliyor
diyorum bebeğin emziği demek ki
mavi bi emzik
Yiğit arada gözlerini açıyor, emzik ağzından düşüyor, gülümsüyor ve emziği geri alıyor  :dontknow: :dontknow:

muhribe

Boş söz, tatsız laf, dedikodu, söylenti, sinirlendirici haberdir. Ama emzik bebeğin ağzında ise hayırlı haberdir.

Düste emzik görmek, kendini begenmis kimseler le tanisip onlarin bu haline üzüleceginize, çocugunuzun emzik em digini görmek, yakinda bir çocugunuzun daha olacagina, bekar iseniz bir genç kizla tanisarak evleneceginize delalet eder.

wooowww  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

@Melek Yüzlüm@

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo yeni bebek diyooo :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hayrolsun canımmm

inşallah istediginiz zamanda beletmeden gelirr :amin: :amin: :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

muhribe

aminnn canım  :amin: bu gidişle biz çalışmalara başlamadan mı gelecek nedir  :k06:

@Melek Yüzlüm@

gelsin canımmm bişicik olmazz yeni tontişimiz olurr :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

muhribe

ayy

BENİDE KÖPEKLERLE ADAMLAR KOVALADI RÜYAMDA Bİ KAÇTIM Bİ KAÇTIM ÖLCEM SANDIM LAAAA AMA KURTULDUMM YAKALAYAMADILARR TAZI GİBİ KAÇTIM ÇÜNKÜÜÜ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

benim küçük numara görümce aradı beni rüya görmüşş  :icon_pale: :icon_pale: kötü ama diyo sölemedi ilkten sonra dedi rabişi ölmüş gördüm çok korktum ya

ne demek oluyo  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

muhribe

Omrune.omur katmis fatmam. :amin: :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

öleyse çok güsell  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: