Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

isome

bende rüyamda altın gördüm,altın için çocuk deniyor,inşallah  :amin: :amin: :amin:

2009

bir de başkalarının bizleri rüyasında görmesi var. mesela hiç çocuk istediğimizi bilmeyen birileri rüyasında görüyor. hadi diyelim biz psikolojik olarak etkileniyoruz ve bilinçaltımız bize oyun oynuyor. ama başkaları ne istediğimizi bile bilmiyor. ablamın kayınvalidesi onun hamile olduğunu bilmeden rüyasında yılan görmüş ablam o ara hamileymiş ama kimseye henüz söylememiş o gün misafirliğe gelenler yoksa gelinin hamile mi demişler ablam öle kala kalmış. yılan ve çocuk ne alaka diye? bu kadınlar nasıl yorumladı diye. ama nedense bazı rüyalar ortak oluyor. nerminin anlattığı yılanlı rüyayı okuyunca aklıma ablamın anlattıkları geldi ;D
hadi bakalım bu gece herkes rüyasında yılan görsün :toothy10: ben kesin görürüm artık :k06:

BEYAZ_KELEBEK

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
halk arasında bazı hayvanları eşleştiriyorlar işte.yılanı yeni duyuyorum ama annem geçen keklik görmüş oğlun olucak dedi bana.kedi düşman derler ne bilim var öle.birde aklınızda olsun pirinç görmek oğlana bulgur görmek kıza yorumlanır. :k06:

2009

valla ben de bulgurla pirinci ilk kez duyuyorum :laughing7: ben de yılanla fareyi duymuştum. ayrıca gelinlik giymek ve altın bilezik takmak da öyleymiş. ya ben 1 yıldır görüşmediğim halamın kızının bilezik taktığını görmüştüm mesela hemen öğrendik ki hamileymiş. yani ben kendim gördüğüm için rüyayı artık bazı nesne, hayvan ya da yiyeceklerin bir şeylere işaret olduğunu düşünüyorum. ya beni de rüyanızda görün yaaa  ;D

BEYAZ_KELEBEK

kıs seni gçrsem bile rüyamda tanıamdığım birini gördüm derim heralde :k06: :k06: :k06:

pirinöle bulgura gelince anem geçenlerde ikisini birden görmüştühatta kağıcıyıdamı görmüş tam hatırlamıyorum ama ertesi gün karısı temizliğe çıkmış anneme.bunun 2 kızıda hamile birin oğlu var diğerin ilk.aanneme küçük kızın hamile olduğunu söleyince annemde rüyasını anlatmış bak biri kız biri oğlan olur diye konuşmuşlar ve evet.büyüğün kızı olucak oğlu vardı zaten.diğerinde oğlanmış :aferin: :aferin:

2009

tamam canım ıste bugunlerde tnımadıgın bırını gorursen o benımdır :laughing7: uzun boylu kumral   :laughing7:
annene de soyler mısın pırıns bulgur ne bulursa gorsun ruyasında benım ıcın  ;D ya ama varya bu ay hamile kalırsam gordugum ruyaların hepsı anlamlı olacak. valla ayın 8ini bekliyorum ben de cokkkk rüya görürümmmm :ehi:

DİLVİN

bende dünkü rüyamı anlatım   ;D
kayınvaldem yemek yiyor,bende ona ayran getirmek istiyorum
sonra bizim bi tanışın evıne gidiyorum
ayran yapacakmışım
sonra bana diyokı bu ayranı senmı içeceksın,bende yok ben içmeyecem
ben hamileyim diyorum
sonra uyandım tabi
internette baktım ,hayırlı bir evladığımın olacağını söylüyor
bakalım  artık  ne olcak  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

isome

işte bu,çocuk isteyip isteyip duruyoruz,Rabbim hayırlısını versin,Selcancım inşallah rüyandaki gibi hayırlı bi evladın olur,cümlemizin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: 2009 - 02 Mayıs , 2009, 00:13:36
valla ben de bulgurla pirinci ilk kez duyuyorum :laughing7: ben de yılanla fareyi duymuştum. ayrıca gelinlik giymek ve altın bilezik takmak da öyleymiş. ya ben 1 yıldır görüşmediğim halamın kızının bilezik taktığını görmüştüm mesela hemen öğrendik ki hamileymiş. yani ben kendim gördüğüm için rüyayı artık bazı nesne, hayvan ya da yiyeceklerin bir şeylere işaret olduğunu düşünüyorum. ya beni de rüyanızda görün yaaa  ;D
bende bulgur ve pirinci ilk kez duydum ama rüyaların işaret olduğuna kesinlikle inanıyorum mesela ben annemi çok erken kaybettiğim için ablam büyütmüş beni.ben hasta olunca yada beni küçük halimle rüyasında görünce arar ve ben kesin hastayımdır.
can dediklerim....

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: S E L C A N - 02 Mayıs , 2009, 09:06:44
bende dünkü rüyamı anlatım   ;D
kayınvaldem yemek yiyor,bende ona ayran getirmek istiyorum
sonra bizim bi tanışın evıne gidiyorum
ayran yapacakmışım
sonra bana diyokı bu ayranı senmı içeceksın,bende yok ben içmeyecem
ben hamileyim diyorum
sonra uyandım tabi
internette baktım ,hayırlı bir evladığımın olacağını söylüyor
bakalım  artık  ne olcak  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

selcanım bende regl günüme bi kaç gün kala kendimi hamiş görmüştüm rüyamda. Test sonucu pozitif çıkınca ilk aklıma rüyam gelmişti. Ben senden çok ümitliyim bu ay alıcam güzel haberini :opucuk:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

bulut-84

bende kız çocugu gördüm bi kaç kez ama 5  6 yaşlarında bi güzel kız bugünlerde çok rüye görüyorum ama hepsi karışık bazılarında korkutuyolar beni mesela
vucudu ne köpek ne insan agız kısmı ördek gibi eşim erkek kardeşim ben geziyoz bu hep bana gözüküyo çok korkuyorum ürperiyorum bana yakında gelicem az kaldı diyo tam eşime göstericem kaçıyo diger gün o mah.den geçiyo eşime demekistiyorum böyle bişey oluyo diye yine karşıma çıkıyo bu hayvan eşime bak diyecem tam yine gelicem az kaldı diyo bu sefer korkmuycam yanına gidicem diyorum besleme çekiyorum ardarda yanına gidiiyorum büyüyo büyüyo kacaman bi adam oluyo bana zarar vermiyo
SİZE ÇOK SAÇMA GELECEK BELKİ AMA BEN GÖRDÜM NE ANLAMA GELDİ BİLMİYORUM

BEYAZ_KELEBEK

canım bana saçma gelmedi.ama genelde hamile kadını korkuturlar.dikkat et bu rüyadan sonra adet oluyorsan hamileliği beklemen ondandır.karışık oldu şöle anlatim.bazen kadınlarda yumurtlama olur ama tam döllenme olmadığı için normal adet gününde bu sona ere ve kadın adet görür.yani kadın bunu farketmez bile.yani bu benim düşüncem değil .dr sölediği bişey hatta nette okumuştum ilk.neyse işte o rüyalardan dolayı korkup adet olunduğuan inanılır bazı yerlerde.

mesela ben hamiel olmadan önce annem bir hocaylamı konuşmuş.işte hamilelik için çok beklediğimizi düşükleri falana nlatmış direk sormuş rüyasında korkuyormu sık sık diye.bende öle bişey yoktu.ama bizim yanımzıda çalışan biri var 16 20 yıldır çocuğu olmuyor.tüp bebek yapmışlardı.işte bekleme sürecindelerdi.yani ogün tahlil yapıp öğreniceklermiş.kadın rüyasında çok korkmuşşşçuyandığında adet olduğunu görmüş.halk arasında üç harflilerin korkuttuğu söylenir bilmiyorum ne kadar doğru. :dontknow:
sen korkuyorum diyince aklıma bu geldi

bulut-84

teşekkür ederim bende çok korktum o kadr ürperdimki 2 gün gözümün önünden gitmedi en çok beni korkutan az kaldı gelicem demesiydi yarın adet günüm  bugün kahverengi akıntım oldu korkuyorummmmm inş olmam dua et olurmu beyaz melek

BEYAZ_KELEBEK