şükürler olsun ALLAHIMA HAMİLEYİMMMMMMMMMM

Başlatan >>nazlım<<, 30 Nisan , 2009, 08:03:49

« önceki - sonraki »

lalezar

canımmmmm Allah tamamına erdirir inşallah sağ salim kucağna almayı nasip eder  :nazar: :amin: Gözünaydın olsun
:occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt:

KATYUSA

tebrikler canımm allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsinnnn

мiŁenα.

gozun aydın canımmm :hello2: :hello2: :hello2:

rabbım en yakın zamanda bısede nasıp eder ıns.... :amin: :amin:

saglıklı sıhatlı sekılde kucana alırsın ıns :amin: :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

>>nazlım<<

gül badem :opucuk: lalezar  :opucuk:katsuya :opucuk:ayşe :opucuk: saolun  allah sizide sevindirsin :opucuk:
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

мiŁenα.

amın canım bole ıyı haberler almak ıyı oluyor  :-*

ıns bebgını kucana  alırsınn :-* :-*,

ya okadar uzukuyorum kı ıns benımde olurrrrr bakalım onumuzdekı ay asılma yaptırcammm :amin: :amin:

zelis

nazlim  ve sulugoz tebrik  ederim canlarimm..
Allah tamamina erdirsin , hayirlisiyla kucaginiza  almayi nasip etsin...
cok sevindim her ikiniz adinada :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :occasion16: :icon_flower:

bu arada taze hamisler belirtileri hemen sicagi sicagina alsaydik :k06:

gülay t.

Nazlımcım hayırlı olsun bebişin. Nisan ayının açılışını ben yaptım kapanışını sen :k06: İnşallah herşey yolunda gider ve sağlıklı bir yavrun olur :amin:

мiŁenα.

gulaycım mrb hamılelıgın nasıl gıdıyorrr :binkybaby: :binkybaby:

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: gülay t. - 30 Nisan , 2009, 23:23:56
Nazlımcım hayırlı olsun bebişin. Nisan ayının açılışını ben yaptım kapanışını sen :k06: İnşallah herşey yolunda gider ve sağlıklı bir yavrun olur :amin:

amin gülaycım allah hepimize sağlıklı yavrularımızı versin. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: zelis - 30 Nisan , 2009, 22:46:39
nazlim  ve sulugoz tebrik  ederim canlarimm..
Allah tamamina erdirsin , hayirlisiyla kucaginiza  almayi nasip etsin...
cok sevindim her ikiniz adinada :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :occasion16: :icon_flower:

bu arada taze hamisler belirtileri hemen sicagi sicagina alsaydik :k06:

teşekkür edrim zelişim :opucuk:

ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

neslihan

efsane

gozun aydin canim rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin inseallah TEBRIKLER :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: LALE24 - 01 Mayıs , 2009, 09:02:04
gozun aydin canim rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin inseallah TEBRIKLER :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

saol lalecim  :opucuk:neslihancım :opucuk:
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

Angel

hayirli olsun canim cok sevindim rabbim kucaginada almayi nasip eder insallah     :flowers:  :flowers:  :flowers:

gülay t.

Merhaba Ayşecim sağol canım çok şükür iyiz  inşallah hep böyle devam eder. Arada bulantı yaparak varlığını bildiriyor bebiş ama ona da alışmaya çalışıyorum. Çok bekleyince insan herşeyi göze alıyor. İnşallah Rabbim bu cuma günü hürmetine sizlere de hayırlı evlatlar nasib etsin :amin: