şükürler olsun ALLAHIMA HAMİLEYİMMMMMMMMMM

Başlatan >>nazlım<<, 30 Nisan , 2009, 08:03:49

« önceki - sonraki »

HATDEV22

nazlıcım çok sevindim bu habere ne kadar zamandır istiyorsunuz hiç ilaç filan kullanıdınmı kikayeni yaz canım
bebiş istiyorum allahın iziniye

adess

Pınar86

Arkadaşım hayırlısı olsun... İnşallah hayırlı saglıklı bir bebege can verirsin :) darısı tüm isteyenlere...
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: Pınar86 - 30 Nisan , 2009, 14:43:31
Arkadaşım hayırlısı olsun... İnşallah hayırlı saglıklı bir bebege can verirsin :) darısı tüm isteyenlere...
amin canım. inşallah isteyen her kez bu mutluluğu tadar bir gün
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 30 Nisan , 2009, 13:30:14
nazlıcım çok sevindim bu habere ne kadar zamandır istiyorsunuz hiç ilaç filan kullanıdınmı kikayeni yaz canım

mrb canım .ben 24 yaşında 5 yıllık evliyim 4 yaşında bi kızım var.
ağustos ayında 12 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum 2 ay korundum ve 6 aydır çok istiyodum bebeğimi unutamıyodum ve kürtaj olduğum için korkuyodum .sonra1ay önce  dr gittim folik asit ile duphaston ilacı verdi kullandım şükürler olsun bu ay hamile kaldım :opucuk: :muzz:
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

nazlım tebrik ederim canım çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: allahım sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin tatlım.  :muzz: :muzz: :muzz:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

HATDEV22

adess yok canım sadece sorun bende değilmiş eşimin sprem sayısı yüksek fakat hareketlilik oranı düşük çıktı yani galiba ben boşuna uğraşıyormuşum eşim şimdi ürolojiye gidicek doktor ne derse ona göre yol çizicez bakalım
bebiş istiyorum allahın iziniye

miray

canım hayırlı olsun Allah hayırlısıyla kucagına almak nasip etsin inş  :k06:

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: *miray*büşra* - 30 Nisan , 2009, 15:32:17
canım hayırlı olsun Allah hayırlısıyla kucagına almak nasip etsin inş  :k06:

amin teşekkür ederim
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 30 Nisan , 2009, 15:29:38
nazlım tebrik ederim canım çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: allahım sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin tatlım.  :muzz: :muzz: :muzz:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

canım çok saol beni ekle hemen listeye :muzz:
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: >>nazlım<< - 30 Nisan , 2009, 15:36:58
Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 30 Nisan , 2009, 15:29:38

canım çok saol beni ekle hemen listeye :muzz:

ekledim bile canım kaçırırmıyım hiç :ehi: :ehi:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

ceylin eslem

ohh çok güzel yaa çok sevindim canım.inşallah sorunsuz bir hamişlik geçirirsin.darısı benim ve tüm isteyenlerin başına olsun inşallah.allahım sağ salim kucağınada almayı nasip etsin.

betüs26

canım çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah terikler  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :flowers:

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: betüs26 - 30 Nisan , 2009, 18:20:04
canım çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah terikler  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :flowers:
teşekkür edrim betüşcüm.amin :amin:
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR