27 Nisan , 2024, 16:16:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CANLAR BANA VE BEBEĞİME DUA ETMEYİ UNUTMAYIN SAKIIIN

Başlatan Ada-beste-banu, 26 Nisan , 2009, 14:57:50

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 30 Nisan , 2009, 12:28:34
kuzum gelsene artık yaaa
cok merak edıyorum senı ve bebısımızı

hadı gelde foto ekle bıseeeeeee :love9:

canım merhaba ekledim yaaa fotosunu

oozge

suan avatarda olan foto yok ama nere ekledın bana gonderdgn harıc  :-[

neslihan

Ada-beste-banu

burcum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ah kıyamam ben sanaaaa ALLAH ım bize de bu günleri göster yarabbim  :y25:

Ada-beste-banu

Angel

amaninnnn  41 kere masallah tutututut yavrumaa annesi bu melek babaya benziyor sankimmm   :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:    :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   yavrum benim  yaa icim bir hos oldu simdi    :y25:  :y25:  :y25:   Allahim hayirli talihler versin yavrumuza insallah uzun omurler saglik dolu hayat versin rabbim tum kuzucuklarimizada.

nasilsin banucum agrin sizin  varmi hala  :opucuk:  sutun nasil gidiyor canim problem yok insallah    :amin:  hayirlisiyla bol bol sutun olur bitanem bebegini rahat emzirebilesin gazsiz sekilde insallah    :amin:  :amin:   op benim yerime meleklerini annesi   :opucuk:

Ada-beste-banu

canım benim merhaba nasılsın bebem.
çok teşekkür ederim canım Rabbim bir an önce senide kurtarsın. Evet canım bebişimiz aynı babası  :k06: :k06: eşim bu duruma çok seviniyor yaaaav hiç sorma iyi gaza geldi geceleri bile kalkıp bebişle ilgileniyor valla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Canım biz gece kuşu olduk cimcime kızım gece ve gündüzü karıştırdı gündüzleri uyuyor geceleri ayakta  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
sen nasılsın canımcım. kuzucuk nasıl

burcuş

Alıntı yapılan: Ada-beste-banu - 01 Mayıs , 2009, 20:21:17
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 30 Nisan , 2009, 14:59:37
suan avatarda olan foto yok ama nere ekledın bana gonderdgn harıc  :-[

Al canım sana foto

Oooo bebeğim benim bir gün benimde böyle bir sevgilim böyle bir miniğim olurmu acaba :) Allahım seni ve eşini ona onu size bağışlasın inşallah  :amin:  :nazar: