NEFES ALIRKEN ZORLANIYORUM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 17:47:30

« önceki - sonraki »

irem eren

herşey bizim elimizde biz istemedikten sonra kimse üzemez bizi ;)

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Çok güzel söylemişinde ben sana katılmıyorum canım ister istemez üzülüyor insan  istekle olsa kimse üzülmezz hayat şar zalim   :honk:

sevda

Kızlar hayat zalim olsada biz ona inat daha zalim olup mutlulukla onu yenebiliriz nedersiniz ;) ;)

Benimde çok üzüldüğüm hatta çok ağladığım zamanlar oluyor tabi ama hep şu anda oğlumu düşünüyorum ve diyorumki eğer ben böyle davam edersem ve bir gün ansızın ölürsem onun büyüdüğünü onun kahkalarını onun tenini birdaha hissedememek aklıma gelince hemen toparlanıyorum ve sıkı sımsıkı sarılıyorum ve senin her dakikanı,saniyeni yaşamak herşeye bedel ve değer diyorum hayata tutunmaya yaşamım için çok önemli 2 sebebimden birini gerçekleştiriyorum diğerini söylememe gerek yok sanırım anladınız çok öpüyorum sizi bu benim taktiğim.

Tabikide canım hayata   bir yanından tutunmak gerekiyor. Bazı şeyleri güçlü olmadan yapamıyoruz ama o gücü insan kendinde herzaman hissedemiyor.  Allah bize sabır ve güç versin   :amin:

sevda

inci bhr

birden hamişlik dönemlerim hatırıma geldi, çok güzeldi  :)
ben de 5-6 ve 7 aylık olduğum dönemlerde nefes almakta çok zorluklar çektim, hatta yakınlarım halin 9 aylıklar gibi diyordu, hatta abarttığımı düşünenler bile olmuştu.
yürürken, merdiven çıkarken aşırı zorlanıyordum, nefes nefese kalıyor, uzun süre düzelemiyordum ve bence çok da tatlı hislerdi  :), sanırım ben hamileliğimin her anını çok seviyorum, neyse, sonra geçti, son ayımda dahi o zamanki gibi olmadım. bebeğin duruşundandı muhtemelen. yatarken çift yastık çok işe yarıyor, bacakların arasına alınan yastık da rahatlatabilir, deneyerek bulacaksın en konforlu şekilleri. tadını çıkar, doya doya yaşa zorluklarını dahi  ;)

hayrlı ve sağlıklı, kola doğumlarınız olur inşallah tüm hamişler  :)

Sağol canım senin ve kızların dediği gibi  nefes alamamak falan o dönemde çok vardı artık 8 aya yaklışırken bayağa bir azaldı, muhtemelen çocuğun duruşuna bağlıydı; şuan kendimi çok iyi hisssediyorum  :hieyt: Bende bir an önce kızımı nazımı kucaklamak istiyorum teyzeleri, Allah herkesin duasını kabul ederde hayırlı sağlıklı  kolay doğumlar yaparız inşallah..  :amin:

sevda

Bütün dualarım senin ve senin gibi hamile olan bütün arkadaşlarıma sağlıkla ve sıhhatle inşallah hiçbir problem yaşamadan bebeklerinizi kucağınıza almayı allahım nasip eder. :amin:

Çok sağol canım yaa" :flowers:" Gerçektende duaya ihtiyacımız var. Allah seni ve oğluşunu tüm kötülüklerden korusun  :amin:

sevda

jbdun

zuhalcim allah inşallah nazını sağlıkla kucağına almayı nasip eder :amin:
nefes alma sorununu sorucaktım ama ona çoook zaman olmuş  :suclu: artık sende heyecan vardır  ;)

Valla inanılmaz bir heyecan var, küçük bir çocuğun bayram öncesi heycanını yaşıyorum bende canım hergün ona ciciler bakıyorum onun için bir şeyler yapıyorum hepsi çok güzel duygular Allah bütün çocuk isteyenlere nasip etsin tabi bebişi olanlara da sağlıklı uzun ömürler versin  :amin:

sevda

Bu heyecan doğduğunda kat kat artıyo heberin olsun canım.. ;)

Sevdacım bu duygu bambaşka bir şey yaa aşk gibi birşey  :opucuk:

jbdun

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 21 Eylül , 2007, 08:51:33
Valla inanılmaz bir heyecan var, küçük bir çocuğun bayram öncesi heycanını yaşıyorum bende canım hergün ona ciciler bakıyorum onun için bir şeyler yapıyorum hepsi çok güzel duygular Allah bütün çocuk isteyenlere nasip etsin tabi bebişi olanlara da sağlıklı uzun ömürler versin  :amin:

amin... :amin: