NEFES ALIRKEN ZORLANIYORUM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 17:47:30

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Kızlar tecrübeli hamişler bana yardım edin. Br haftadan beri parmaklarımda uğuşma oluyo ama şu son iki günden beri parmak uçlarımı hiç hissetmiyorum nedenini bilen var mı??
   Gerçi pztsi doktora gidicem ama  olsun, bilen varsa yardım etsin

esra_yesiloz

cnım sıcaklardan ve yorulmaktan olabilir sıcaklardan olur diye yazıyodu nette bende ne zaman yorulsam ayaklarım şişiyo dinlenince iniyo balon sanki dinlenmeye bak canım oldumu fazla yorma kendini

Esracım sağol ama benim uğuşma ellerimde canım özellikle sağ elimin parmak uçlarını hiç hissetmiyorum canım. Malesef yorulmayalım yorulmayalım diyorum ama olmuyor iştee büroda evde işler beni bekliyor. Sen beni boşverde kendine dikkat et çünkü sen benden daha çok yoruldun bu aralar ama artık için rahat ne güzel   :muzz:

Kızlar bu parmaklarımda ki uyuşmaları gitgide kafama takmaya başladın. Hergeçen gün daha çok oluyo artık ellerimle birşey kavrarken bile zorlanıyorum. Kaç tane bardak kırdım yaaa..

Ayyy kızlar hiç mi bilmiyonuz neden uğuşur parmaklar iyice merak ettim. YARDIM EDİN

esra_yesiloz

zuhalcim www.gebelik.org.com  sitesinde hafta hafta gebelik 33. haftada uyuşmalarla ilgili bişiler yazıyo canım okuyup bilgi alabilirsin

Sağol canım kurtarıcı gibi yetiştinnnnnnnnnnnnnn  :flowers:

Çıldırmak     :cildir:    :cildir: üzereyim kızlar yarın sınavım var ve ben sınava giremeyeceğim o kadar emek boşunaa.. Halbuki 4 dersim kalmıştı diplomayı alıcaktım. offfff f  :y25:  :y25:

irem eren

sen hayatın en zar sınavına bebiş doğunca gireceksin zaten başka birşeye zamanın olmayacakki zuhal :binkybaby: :binkybaby:

Neyse ben o sınavı zar zordo olsa verebildim  :muzz: canım ama dediğin gibi en zoru bundan sonra hayat sınavı ...  ???

irem eren

merak etme kadınları bu sınava allah hazırlamış korkacak hiçbirşey yok.sağlık ocağında bi yazı görmüştüm bu zamanlar çok hızlı geçer tadını çıkarın diye.o an bi düşündüm gerçektende su gibi akıp gitmiş zaman.

İlerde bu yazışmalarımızı okur güleriz nedersin (Gerçi zaman geçtikçe biz yaşlanıyoruz  :(  yok yok biz ona olgunlaşıyoruz diyelim dimi  :k06: )

irem eren

evet olgunlaşmak daha doğru bencede.bu zamanlara ait kötü birşey aklına bile gelmeyecek zaten herşey hep güzel hatırlanır ya :flowers:

sevda

Evet güzel hatırlamak istiyorsak güzel yaşayalım dimi........

Güzel yaşamak herkesin istediği şey, sağlıklı mutlu huzurlu olduktan sonra değmeğin keyfime...  :k06: