27 Nisan , 2024, 16:59:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HEM YENİYİM HEM ACEMİYİM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 16:49:12

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

jbdun

sevda

inci bhr

konu ne , olay ne, niye gülüyor herkes.. ben de atlayım olaya

hamile ve balık yiyemeyen biri mi var ortada.

ben de hamişliğimde balık yiyememiştim. çok severken, başlarda eşim balık yuaptı bir gün, çok çok fena oldum, son aylara kadar mıydı, yoksa lohusalığa mı tam hatırlamıyorum, ağzıma sürmedim.  bir de çok çok sevdiğim tavuğu yiyememiştim.

doktorum haftada 2 kez yiyeceksin, mutlaka, demişti. imkansız demiştim ama yemelisin demişti. sanki kendisi hiç hamile kalmamış gibi ısrar etmişti. tabi ki evimin kapısından içeri bile girdirmedim balığı  ;D  :laughing7:

hıımm, bir de balık yağı hapı işe yaramaz demişti, ve kullandırmamıştı.

bence bu konuyu hamilelikle ilgili bölüme taşıyalı, herkes faydalansın

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: özgül-duru - 20 Eylül , 2007, 17:14:48
Alıntı yapılan: zuhaluysal - 20 Eylül , 2007, 13:53:37
Valla kızlar ne deyim ki size alemsiniz haa hem ben karar verdim boşuna tartışmayın hem balık yiyeceğim hemde balık yağı içeceğim doktorada bir sorarım tabii. YİNEDE SAĞOLUN  :flowers:
kız zuhal desene baştan milleti birbirine düşürüp kaçtın :toothy10: :toothy10:
:ehi:  :ehi:  :ehi: Kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüüyümm :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

duru boncuk

sevda

Yaa o reklan niye çıkmıyokine ben çok severdim onu gene çıksa ne güzel olurdu dimi ben bir arayayım firmayı... :D

Sevda ben sana söylerim o mikroba pek benzemiyorum ama şuanki halim andırıyo olabilir :ehi:  :ehi:  :ehi:

sevda

Sen benim doğumdan sonraki fotoğrafımı görseydin bunu kendine diyeceğini pek sanmıyorum  :k06: :k06: :k06:

burcu-emir

sevda doğumdan sonra bende kendimi deniz anasına benzetmiştim.karnım boş bi çuval gibi lök lök duruyodum  :k06:
şimdi yarı insana döndüm  :laughing7:

sevda

Burcucum eşim bana ilk gördüğünde ne dedi biliyormusun aşkım sönmüş balon gibi olmuşsun düşün artık  :k06:

:ehi:" :ehi: Benimkide bana tombalak diye dalga geçiyor. Geçenlerde sahura kaldırdım eşimi bir şeyler hazırladım hiç bir şey yemedi bende bu aralar bişey yemiyorsun dedim o da dediki ben her zaman ki gibi yiyorumda sen fazla yediğinden sana öyle geliyor   :cildir:  Sönmüş balon beim yanımda pıss kalacak kızlar.  :k06:

sevda

He he he bana artık öyle diyemiyo çünkü eski kiloma 1 kilo kaldı 52 kiloyum şimdi ama 71 kilodan indim buduruma 16 aylık bir serüvendi benimkisi ilk ay 14 dü gitti ama diğerleride zamanla ancak indi şimdi balondan eser yok yani arkadaşlar canınızı sıkmayın.. :hieyt:

Ayy şimdiden özendim sana ne güzel vermişin kilolarını acaba bunun sırrı ne???  :k06:

duru boncuk

sevdacım yaptığın özel bişey varsa bizede anlat ne olur kı<zım 3.ayını bitirdi ilk ay 10 kilo verdim ama sonra kaldım böyle yaa ne yapıcam ben :crybaby2: :crybaby2: