28 Nisan , 2024, 08:12:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HEM YENİYİM HEM ACEMİYİM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 16:49:12

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Sevdacım onu bende duydum ve doktorum hep söyler bir canavar doğurmak istemiyorsan,sakin stressiz olmasın diyor ama bu senin elinde değilki... :'(

Almiş'inAnniş'i

bende çok güzel bir hamilelik dönemi geçirdim. bebeğim fena sayılmaz ama sadece hamilelik etkilemiyor. daha sonradan da kazandığı alışkanlıklar olabiliyor bebeklerin...

Almiş'inAnniş'i

bu muhabbet niye burda devam ediyor  :icon_scratch:
sizin sayfanız yok mu?  ::)

Remziyecim,  Allah bağışlasın tombiş bi bebeğin var  :nazar: dikkat ediyorum da  tombiş bebekler daha sakin oluyorlar.
Ayrıca canım benim sayfam bu başka nerden muhabbet edebililrim ki  :honk:

duru boncuk

sevdacım benim hamileliğimde gayet rahattı çok şükür bebeğimde o kadar çektirmiyo bana ama sabah 4,5 da uyanıyo sonra uyumuyo halbuki ben bebeğimde benim gibi uyusun diye hep uyurdum ya ama zuhalcim sen takma kafana bunları onların varlığı yeter biz annelere

Canım takmıyorum artık kafama bunların hepsi olucak doğal şeyler seninde bu şekilde fazla süreceğini zannetmiyorum, ablamın çocuğuda aynıydı şimdi alıştı yine erken kalkıyor ama kendi kendine avunabiliyor tabii en fazla 8,5 - 9 'a kadar ama oda ablama yetiyor. Umarım seninkininde uykusu düzene girer.  :amin:

duru boncuk

sağol canım umarım öyle olur

sevda

Zuhalcim tombiş bebeklerden söz ediyorsun ama inanki kilolu ama bir okadarda sorunlu bir bebek vardı arkadaşımda sürekli ağlayan gazlı ve yemektetet sorun yaşayan remziyenin dediği gibi bazen hamilelik bazende genetik faktörler diye düşünüyorum mesela benim küçüklüğümde çok sakin bir bebekmişim eşimde öyleymiş bilemiyorum aslına bakılırsa kesin hiç birşey yok gibi  :suclu:

Doğru söylüyorsun sevdacım sadece tombiş bebekler genelikle hımbıl oluyorlar ya ondan öyle düşündüm ben. Neyse Allah bize sorunsuz bebişler verir inşallah canım.  :amin:

Almiş'inAnniş'i

kızlar haftada en az 3 kez balık yiyin
eğer yiyemiyorsanız balık yağı kapsülleri alın
son iki ayda bebeğinizin beyin gelişimi başlıyor
ve bu onun için çok faydalı olacak  :icon_thumright:

Remziyecim bende balıktan çok kötü tiksinmiştim   :igrenc: ama  bebişim için zorluyorum yiyorum, ama balık kapsüllerini senden duydum en iyisi alayım. SAĞOL CANIM  :flowers:

sema_aksu

Neler oluyor burada bakiiim? :k06: Bu gün 'tatil' günümdeyim, sayfaları öööle dolaşıp duruyorum. Burayı da ana sayfada görünce tıkladım. Daha kim kimdir anlayamadım ama Zuhal'ciğim sen de aç bir sayfa bebeciğine sohbet yerin olsun, herkesin evi var ya onun gibi.  ;) :D

Durun şimdi sayfaların başına doğru gidip neler oluyormuş bir yoklayayım.  :icon_scratch:
(Başlık yeni ve acemi olunca aklıma geldi, herkes yazmıştır gerçi ama ben de yazayım, yardım istediğin konular varsa yaz yardımcı olmaya çalışalım. Sevgiler...)

Almiş'inAnniş'i

ben dr.uma dedim alayım mı balık yağı kapsülü, üç tarafı denizle çevrili bir ülkede kullanılır mı o? haftada 3 gün balık ye!
ama ben burdaki balıkların tazeliğinden şüphe duyduğum için ve evde de balık kokusuna tahammül edemediğim için haftada 3 kez mi  :cildir:
kendi kararımla aldım canım.  http://www.oceanfishoil.com/

Semacım çok sağol ama benim sayfamda bu işte canım daha bebişim olmadı ki ;bi olsun açarım bende ona bi sayfa :hieyt: Ayrıca Allah bağışlasın çok tatlı bi bebeğin var gel beni mıcıkla diyo karşıdan tam sıkımlık annesi benim için onu şöyle bi sıkı sıkı  öpsene....( Kusura bakma barışı benim kuzenime benzettim de onuda çok özledim 8 aydır göremiyorum ondan bu ilgim yanlış anlama...)

Alıntı yapılan: REMZİYE - 17 Eylül , 2007, 13:50:31
ben dr.uma dedim alayım mı balık yağı kapsülü, üç tarafı denizle çevrili bir ülkede kullanılır mı o? haftada 3 gün balık ye!
ama ben burdaki balıkların tazeliğinden şüphe duyduğum için ve evde de balık kokusuna tahammül edemediğim için haftada 3 kez mi  :cildir:
kendi kararımla aldım canım.  http://www.oceanfishoil.com/
Bende kendimden utanıyorum valla Remziye benim kocam kendi tutar balıkları taze taze bende bulmuşum bunuyorum. Her hafta sonu İzmirin Karaburun ilçesine sahil kasabasına gideriz annemler orda kalıyor babam annem kocam bizimkilerin hepsi balıkçı...Hem balık yiyip hem kapsül içsem olurmu ki acaba .. Çünkü fazla balık yiyemiyorum da.