HEM YENİYİM HEM ACEMİYİM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 16:49:12

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

canım öyle deme , hamilelik ayrı bir güzelliktir...
hele artık çok güzel hamilelikler var, çok tatlı oluyor hamişler, insanın bidaha hamile olası geliyor dermişim.... ( şaka tabi  :k06: )

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 17 Ağustos , 2007, 09:30:38
Kızlar bu zamana kadar kendi kendime hep bebişime son aylar bişeyler alıcam demiştim.Çünkü annem falan aaa sakın alma alma, iyi değil derler. Neyse ben hergün cicili bicili kıyafetler beğenip,ben bi  iki ay sonra alarım dedim ama hepsi içimde kaldı karar verdim artık annemlere falan söylemeden gidip alıcam o cicileri nazıma. haaa geçenlerde de açılışı yaptım küçücük fıstık yeşili kelebekli tüllü bi kıyafet aldım kızıma... Bi büyüsün annesi onu kokoşşş yapçak zaten :k06:

canım ne olacak al tabi , hatta al resimlerinide buraya ekle...
haattaaa ben şimdi bir sayfa açsam ne güzel olur yaaa, vardı bizim öyle bi sayfamız diğer forumda...

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Cerenaycım o zaman alıp resimlerini ekleyim. Kızımın cicilerini görmüş olursunuz hemm..Hafta sonu annaneme gitiim o benden de hevesli valla herşeyini almış. Bi  hastane çıkışı var harikaaa tavşanlı şapkasında da kulakları varr  :k06:

ღ°cerenay.♥.

tamam ozaman, ben çok severim bebeişlerin cicilerine bakmayı...
nereye açalım sayfayı bi bakallıııımm...(belki bizde ekleriz  ;) )

İlk önce kıyafetlerin fotosunu çekeyim canım sonra ben eklerim sanada haber veririm. (Umarım bunları yapmak için zamanım olur  :()

ღ°cerenay.♥.

tamam canım bekliyorum, sizin seçtikleriniz bölümüne açtım başlık.
inşallah bende yarın alışveriş yapıcam, güzel bişeyler bulursam bende ekleyeyim tosun paşamın cicilerinden

Bende senin  tosun paşanın cicilerini görmek istiyorum.   :hieyt: Eminim dombili dombili çok yakışır. İnşallah benim kızımda toplu dombili olur.  :hungry:

perim

BANA NE BANA NE YAAA  :crybaby2: ŞU 3 AY ÇABUK GEÇSİN, BEN DE HAMİLE OLMAK İSTİYORUUUUM, BEN DE CİCİLER ALMAK İSTİYORUUUUUMMM  :director: EY KOCACIM DUY SESİMİ ARTIK YAAA :caca:

Benim annem ve ben :)

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 21 Ağustos , 2007, 08:25:45
Bende senin  tosun paşanın cicilerini görmek istiyorum.   :hieyt: Eminim dombili dombili çok yakışır. İnşallah benim kızımda toplu dombili olur.  :hungry:
bugün gittim ama alamadım paşama bişey, inşallahbirkaçgün sonra gidicez tekrar.
inşallah olur canım ,dombili prenses deriz onada :k06:

Alıntı yapılan: cerenay - 22 Ağustos , 2007, 02:30:09
Bende senin  tosun paşanın cicilerini görmek istiyorum.   :hieyt: Eminim dombili dombili çok yakışır. İnşallah benim kızımda toplu dombili olur.  :hungry:
Valla güzel dombili prenses   :ehi: yaa ben çok istiyorum tombik olmasını bebek dediğin tombik olur demi. Sen artık paşanın mama tariflerini verirsin ilerde...

Alıntı yapılan: perim - 21 Ağustos , 2007, 16:22:45
BANA NE BANA NE YAAA  :crybaby2: ŞU 3 AY ÇABUK GEÇSİN, BEN DE HAMİLE OLMAK İSTİYORUUUUM, BEN DE CİCİLER ALMAK İSTİYORUUUUUMMM  :director: EY KOCACIM DUY SESİMİ ARTIK YAAA :caca:
Pericim sen boşver 3 ay falan bekleme, kandır kocacığını bir an önce yoksa bu zaman geçmez ki  :k06:

ღ°cerenay.♥.

22 Ağustos , 2007, 12:08:58 #26 Son düzenlenme: 22 Ağustos , 2007, 12:19:06 cerenay
Alıntı yapılan: zuhaluysal - 22 Ağustos , 2007, 08:25:42
Alıntı yapılan: cerenay - 22 Ağustos , 2007, 02:30:09
Valla güzel dombili prenses   :ehi: yaa ben çok istiyorum tombik olmasını bebek dediğin tombik olur demi. Sen artık paşanın mama tariflerini verirsin ilerde...

paşamm anone doğal sütle besleniyo  :k06: :k06: :k06:

Oda güzelmiş  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

ღ°cerenay.♥.

Benim doktorların verdiği tarihe göre 20-25 Kasım... Ama bu zaman bana hiç bitmeyecek gibi geliyor valla  :cildir: