merhaba ben yeniyimmmm

Başlatan çaresiz, 24 Nisan , 2009, 13:06:28

« önceki - sonraki »

tubali

SİZ BOYLE DİYİNCE AKLIMA... KIZLAR BİZ DAHA BEBEK DUSUNMUYODUK... BENİM ADETİM 5 GUN FALAN GECİKTİ... NEYSE ESİM TEST ALMIŞ YAPTIK EVDE... HEMEN TESTİ ALDİ BANA GOSTERMİO NE CIKACAGINI İKİMİZDE BEKLEDİK... AYYY ESİM GORDU 2CIZGİ.. BANA SOYLEYEMİO... İNANMADIK BİR TEST DAHA VE HAMİŞİMM.. ESİM EVDE ORDAN ORAYA COCUKLAR GİBİ ZIPLIO.. VE BASLADIM BEN AGLAMAYA SONRA ESİM... SARILARAK AGLADIK BİRLİKTE...AYY VALLAHİ SİMDİ BİLE GOZLERİM DOLDU...SONRA CIKTI EVDEN... KİM GECİOSA HERKESE SOYLUO... DUYMAYAN KALMAMIŞTI SİTEDE...  ŞİMDİ OLSA BEKLERMİYDİM HİÇ... İSTEMEZMIYDIM OGLUMU... HİC BEKLEMEZDİMM İNANİN...

CixY

Benimde eşim çok istiyor yani düşünün ki gece rüyasında bana soruyor aşkım bizim bebeğimiz olucak mı  ;D yani biliyorum ki uykusunda soruyor.ilk test yaptığımda kapıda beklemişti..Sonuç negatif çıkınca ağlamıştım..oda beni teselli etmişti.artık iyice emin olmadan yapmak istemiyorum testi.Adetlerim çok düzenli sadece 2 adet öncesi 5 gün gecikti sonra ki ay 5 gün erken oldu..bu ay da tam gününde :) bakalım inşallah bu ay olmaz bile.. :amin:

tubali

İNŞALLAH TATLIM... ESİNİNDE SENİNDE DUALARIN KABUL OLUR İNSALLAH...

мiŁenα.

ya benım degsık bı fıkrım var patıkle not gıbı sabah buzdolabının ustunde yada daha dgısık ama enteresannn :suclu:

:love9: :love7: :love9:

tubali

AYSECİM BİTANEM BEBİŞİN GELMESİ ZATEN BİR SUPRIZDIR... İNAN BANA O SUPRIZI YAPMAYI BİLE BEKLEYEMEYECEKSIN...

мiŁenα.

oolsunda suprız olmasın canımmm keske olsunnn :y25:

tubali

O DA OLUR BEBEGİM.. YASIN KAC SENN...

PERİ000

Alıntı yapılan: •°¤*(¯`°(m)(ð¥$€)(m)°´¯)*¤°• - 24 Nisan , 2009, 13:23:27
slm canım .... :flowers:

sıte cok guzellldırr... :k06:

iyi paylaşımlar dilegıyleee :nazar:

MRBLAR BENDE ARANIZA YENI KATILDIM

CixY

ya bende böyle diyorum ama eminim ki olduğumu öğrenir öğrenmez arayıp çığlık atıcam bekleyemem  :hieyt: :ehi:

мiŁenα.

perı mrb tatlımmm.... :flowers:

canım ben 20 yasındayımmm :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: PERİ000 - 05 Mayıs , 2009, 11:36:04
Alıntı yapılan: •°¤*(¯`°(m)(ð¥$€)(m)°´¯)*¤°• - 24 Nisan , 2009, 13:23:27
slm canım .... :flowers:

sıte cok guzellldırr... :k06:

iyi paylaşımlar dilegıyleee :nazar:

MRBLAR BENDE ARANIZA YENI KATILDIM
hoşgeldin tatlımmmmmmmm :flowers: :flowers: :flowers: