2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

veliff

Alıntı yapılan: dilengisk - 26 Ağustos , 2011, 16:47:46
hemen oglumun resmini koyuyorum teyzeleri avatarıma :)

aman allahım dilek ne kadar değişmiş kocaman olmuş ve çoookkk şirin  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: dilengisk - 26 Ağustos , 2011, 16:47:46
hemen oglumun resmini koyuyorum teyzeleri avatarıma :)
dilek alacagin olsunnn bunun gibi sirin oglani gostermedinyaaa  :caca: :caca: :caca:

cok tatli yaaa masallah masallahhh cok degismisss  :nazar: :nazar: :nazar:

dilengisk

olurmu gostermemek hayatım valla fırsat bulamıodumresim yuklemeye girip hemen cıkıodum e bide burda degildik... o cirkin cocuk gitti yerine boyle bal kaymak muzur bakıslı bisey geldi teyzesi valla

elifcim talhayı da cok mrk ediorum bigun onu da goreyim bu arada ev işi hala beklemede kiracı varmıs icinde cıkmasını beklicez ama esimin kavacıkda bi evi var orayı satıp sermaye yapacaktı ama oraya mı gecsek demeye basladı bakalım hala belli bişey yok kavacıkdaki ev super otesi orayı daha cok istiorum hem onun ailesi de atasehirde o kadar yakın olmak da istemiorum bakalım beklemedeyiz  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

dilengisk

kızlaaaaaaarrrr su anda size yazarken oglum geri geri emeklemeye basladııııııııı ayyy inanamıorum cok tatlıııııı kollarıyla kendini kaldırıo snra itiyo geri gidio hosuna gidio bi daha yapıo amaanııınnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

aa niye cirkin diyonn  :caca: :caca: bence cok guzel masallah..

cok guzel masallahh masalahhhhhhhhhhhhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: dilengisk - 26 Ağustos , 2011, 19:39:15
kızlaaaaaaarrrr su anda size yazarken oglum geri geri emeklemeye basladııııııııı ayyy inanamıorum cok tatlıııııı kollarıyla kendini kaldırıo snra itiyo geri gidio hosuna gidio bi daha yapıo amaanııınnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
oyy oyy bende gormek isterdimmm yaaa hayirli olsun arkasi kesinlikle gelecektirrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

oglumdan biliyorum oda ilk once geri gerii emekledi  ;D

dilengisk

cok komik gorunuo yaaaa geri geriden ne kadar snra emekledi edacım?

Balböceği

bu oglan akil koymadi bendeee  :k06: :k06:

19 temmuzda yani emeklemeye basladi ondan once geri geri gidiyordu iste 7. ayin son gunlerinde

tamamen emekledi odaaaa babannesinin terligine  :ehi: :ehi:

Balböceği

Benim oglumda son gunlerde hecelemeye basladiii

daa daaa daaa  :k06:

dilengisk

hahahahhahahaaaa bnmki de terliklere bayılıo nie boyle bunlar yaaaa

Balböceği

dilengisk

da da daaaaaa da da daaaaa da da daaaa bi sure snra sende baslarsın bnmki de surekli gı gı gıgggııı dio susmaksızın bide bnmki muzikle uyuyo kafamda hep onun sarkıları calıo guncel hicbi sarkı yok sadece onun ninniler bebegim uyuuurrr buyuuuurrr uykuda dusleerr goruuurrrr  kapalıyken bile duyuyorum o kadar yani  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dilengisk

bu arada hayırlı kandiller herkese kızlar engin sultanahmete gitti teravihe bende  o yuzden girebildim accık yoksa bu saatler kostur kostur iftar hazırlıgı

Balböceği

hahaha iskender'demi muzikle uyuyor gerci o ninniyle uyuyor bizimki pop dinliyorrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dilengisk