2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

veliff

Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 20 Ağustos , 2011, 17:00:22
Alıntı yapılan: veliff - 20 Ağustos , 2011, 16:53:34
hmmm.. neyse az kaldı sabret. rabbim kabul etsin inş..
ben bu senede tutamıyorum yaa :(
Emzirdigin için mi tutamiyorsun canim?
Ben tutuyorum cok sukur, bi yolda gelirken tutamadim malum arabayla gitmistik turkiyeye,
bide turkiyede yolculuk ederken;
burda tutuyorumda, sutum azaldi ama.
Ins duzelir, bende aksam-gece-sabah olmak uzere 3 kez emziriyorum, gunduz sut cok az,
sadece emzik gibi emiyo uyumasina vesile oluyo, gunduzde 2 kez mama veriyorum.

evet ayşe yaa emziriyorum hala ve öyle sizinki gibi 3 kez fln da diil her yemekten sonra uyumadan önce.. bizimki çok memeci.. o kadar yemek yiyo yok illa içcek onu üstüne.. sonrada çok geliyo kusuyo, kusunca acıkıyo gene süt süt süttt  :cildir: kısır döngü halindeyiz yaa  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: veliff - 20 Ağustos , 2011, 17:00:37
ayyy eda hakkaten müzikle mi uyuyo şaşırdım valla..:)
hele oruçluyken hiç kaldırmaz başı insanın allah kolaylık versin valla..
Ne yapacan elif muzigi kapatinca kalkiyor 5 dkka sonra boyle uzun uzun yatiyor  :k06: :k06: :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 16:58:30
Alıntı yapılan: eylül_üm - 20 Ağustos , 2011, 16:56:25
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 16:52:59
Sipayi uyuttum gumbur gumbur muzik olacakta basinda yatacak uzun uzunnnn  :ehi: :ehi: :ehi:

aaaaa müziklemi uyuyor .. hem de gümbür gümbür .. valla iyimiş .. o uyurken sen de müzikte yemek ve temizlik işlerini yapabilirisn .. zararı yoksa ne hoş valla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yaaa sormaa deyzesiii simdi caliyor ama benim basim sisti  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  paşam ne tarz müzikler dinliyor barii  :k06: :k06:

veliff

Alıntı yapılan: eylül_üm - 20 Ağustos , 2011, 17:01:21
Alıntı yapılan: veliff - 20 Ağustos , 2011, 16:56:09
anaaam kızlar sizde az kirli çıkı deilmişiniz hee  :k06:
eylül kendi çocuğun olunca hergün berabersin bazen illallah diyosun oyundan bile :)

:k06: :k06: belkide öyle olur çünküüü ev işleri filan hepsi bana bakıcağı için .. biraz zorlanıırım ama oyundan vazgeçmem .. bayılıom onların hayal güçüne çünkü ..  :k06: :k06:
kreşte çalışmalıydım ben yaa .kesin .. hep hayalimdi  :love9: :love9: :love9: kısmet olmadı ..  :k06:

olsun cnm sende bol bol doğurur kreş yaparsın evi  :k06:  :k06:  :k06:

veliff

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 17:02:58
Alıntı yapılan: veliff - 20 Ağustos , 2011, 17:00:37
ayyy eda hakkaten müzikle mi uyuyo şaşırdım valla..:)
hele oruçluyken hiç kaldırmaz başı insanın allah kolaylık versin valla..
Ne yapacan elif muzigi kapatinca kalkiyor 5 dkka sonra boyle uzun uzun yatiyor  :k06: :k06: :k06: :k06:

vay bea oda iyimiş  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: veliff - 20 Ağustos , 2011, 17:04:10
eylül kendi çocuğun olunca hergün berabersin bazen illallah diyosun oyundan bile :)

:k06: :k06: belkide öyle olur çünküüü ev işleri filan hepsi bana bakıcağı için .. biraz zorlanıırım ama oyundan vazgeçmem .. bayılıom onların hayal güçüne çünkü ..  :k06: :k06:
kreşte çalışmalıydım ben yaa .kesin .. hep hayalimdi  :love9: :love9: :love9: kısmet olmadı ..  :k06:

He bak dogruuu  ;D ;D ;D

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 16:57:25
eylul seni 1 tl biriktir bende 1 eu biriktiyorum ...

Aynen benim esimde kedinin cigere baktigi gibi bakiyorrr  :ehi: :ehi: :ehi:

e mecbur veriyorum zaten bi bana borclu bu onumuzdeki ay parani veriyimde

sende kurtul bende diyorrr  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

altin artiii ceyreklerim var tabi ceyrek pahalandi ceyrek takanda olmadi burdaaa

esimin akrabasi ciddi ciddi ceyrek pahali alamadik demisti  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  vay be öle söledi demek ..  :toothy10: :toothy10: :toothy10: biz de doğuranlara 50 usd taktık valla .. çeyreklere kıyamadık  :ehi: :ehi: :ehi:

aynen benimki de bana borçlu  :toothy10: :toothy10: 200 tl alacağım var  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 20 Ağustos , 2011, 17:05:53

sende kurtul bende diyorrr  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

altin artiii ceyreklerim var tabi ceyrek pahalandi ceyrek takanda olmadi burdaaa

esimin akrabasi ciddi ciddi ceyrek pahali alamadik demisti  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  vay be öle söledi demek ..  :toothy10: :toothy10: :toothy10: biz de doğuranlara 50 usd taktık valla .. çeyreklere kıyamadık  :ehi: :ehi: :ehi:

aynen benimki de bana borçlu  :toothy10: :toothy10: 200 tl alacağım var  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Yaaaa iste bu devir boyle  ;D ne takarsan alirsin karsiligi takmassanda  :ehi: :ehi: :ehi:

dolarda artti kendi capinda anacim azmi  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 17:05:37
Alıntı yapılan: veliff - 20 Ağustos , 2011, 17:04:10

He bak dogruuu  ;D ;D ;D

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aman yoook .. 2 tane yeter  :k06: :k06:
3 belki .. eşim çok zorlarsa bi tane kazan dibi yaparız .. kilo al ver bu süreçler .. yok yok ben dayanamam  :ehi: :ehi: hayatımı yaşıycam .. yavrularla birlikte .. 2 tane düşünüom ..
annem 7 tane doğurmuş iyi yapmış dio arada eşim .. hıhı .. aynı performansı kimse benden beklemesin diyorum  :ehi: :ehi: :ehi:  :-ooo :-ooo  :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 17:07:16
Alıntı yapılan: eylül_üm - 20 Ağustos , 2011, 17:05:53

Yaaaa iste bu devir boyle  ;D ne takarsan alirsin karsiligi takmassanda  :ehi: :ehi: :ehi:

dolarda artti kendi capinda anacim azmi  :ehi: :ehi: :ehi:

tabi tabi doların da maşşallahı var .. uçtu yani .. sene başından beri .. biz usd ile mal alıyoruz .. günlük liste var bende  :k06:  bakıyorum da uff yani .. onu da 2 tl yapıcaklar gibi hayırlısı  :'(

veliff

eda yine iyi size pahalı takamadık demişler benim ablama sahte bilezik bile geldi  :caca:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 17:02:00
Hosgeldin aysenur  :flowers: gecmis olsun ceyhuna

masallah yeni ayiniz hayirli olsun emekliyen emekliyene  :hello2: :hello2: :hello2:

bizden uzun zamandir emekliyoruzzz kicimizzz durmuyorrr  :ehi: :ehi: :ehi:

ne guzel tatilde yapmissiniz bizimde az kaldi su son haftayi saymassak 26 gunumuz kaldi  :muzz:

Ay maasallah Hakan'a :nazar: :)
Bizde kosturup duruyoruz hep pesinde.
Dün ilk kez babamizla tek basina magazaya gitti. Babasi cok sevindi hiç aglamadi oglum diyo  :k06:
Ben tek elinden tutuyorum yürüyebiliyor, disarda alistirma yapiyoruz geziyoruz oyle :)
cok tatli oluyor, bende simdiki hali cok daha tatli olmaya basladi.
Gitgide daha cok vakit geciriyoruz birlikte, ve her gun yeni seyler ogreniyor.
Banyoyu cok seviyor, artik suyu dolduruyorum ceyhun'un dizine kadar, biraiyorum kuvete dönüyo düsüyo kalkiyo oynuyor oyuncaklariyla :)
Cok cabuk buyuyuyir yaaa istemiyorumm :)

Balböceği

Allah yaridm etsin canim usd ile zor o zaman  :-\

Mevlam iki tane versin yeter simdilik gonlunce olsun eylulummm

masallah annene benim annemde 6 tane 1 olu 2'si dusmus

e bizde yasiyoruzzz allah omur verirse  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: veliff - 20 Ağustos , 2011, 17:10:51
eda yine iyi size pahalı takamadık demişler benim ablama sahte bilezik bile geldi  :caca:
yuhhhh brawooo vallaaa ne guzel dusuncee  :cildir: :cildir: :cildir:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: veliff - 20 Ağustos , 2011, 17:10:51
Yuh artik  :-ooo Ayip bisey yaa