2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

veliff

SLM KIZLAR BENDE VARIM ARADA GELMEYE ÇALIŞIYORUM..
BUGÜN DR.A GİTTİK TALHA 7.300 OLMUŞ 600 GR ALMIŞ BOYUDA 67 CM  :nazar:
SEBZE ÇORBASINA BAŞLADIK BUGÜN PEK SEVMEDİ AMA İNŞ ALIŞIR.. 2 HAFTA SONRADA KAHVALTI  :hungry:
AŞILARIMIZI DA OLDUK ÇOK CANI KIYMETLİ AMA NUMARADAN AĞLIYO BELLİ BAŞKA ŞEYE İLGİSİNİ ÇEKTİK Mİ ANINDA SUSUYO EDEPSİZ :)

♥ღвüşяαღ♥

kilosunu dert etme elifcim iclal son 2 3 ay 400  300  300 gr aldı :-\
olabiliomuş bu dönemlerde :dontknow:

veliff

Yok cnm dert etmiyorum valla artik dr. Da gayet iyi dedi zaten dislerde istahsizlik yaptigindan normal dedigin gibi..

Balböceği

Selam kizlar bizde hem dislerden hemde sivrisineklerden biktik  :cildir: :cildir: :cildir:

evi gunde kackere ilacliyorum unuttum .. oglusumu sokmuslar her yerinden  :y25:

veliff

Ayy kiyamamonayazik yavrum benim kasiniyodur :( bizde simdiye kadar vukuat yok ins yazi atlatabiliriz boyle..

Balböceği

Yatak odami sabah havalandiriyorum, panjurlari ortuyorum pencereleri acik birakiyorum oyle serinlik oluyor.

Hemde sivrisinek girmiyor, ama diger odalardan giriyorlar ..

Pencereleri acmasam hava girmeyecek klimayi aciyorum oda insani carpiyor  :cildir: :cildir:

Balböceği

Yaaa iste gunumuz boyle geciyor  :k06: :k06: :k06:

Kimsecikler yok barim ben yaziyimmm  :ehi:

Balböceği

Hayirli kandiller, Rabbim hepimizin evlatlarini korusun  :amin:

♥ღвüşяαღ♥

**Gül**

Selam kis anneleri nasilsiniz bakalim.  :hello: :hello:
Biz iyiyiz Sercan Beyle yuvarlanip gidiyoruz  :k06: :k06: Dun ilk kez iki tarafa da donmeyi ogrendi Dunden beri odanin bir ucundan bir ucuna yuvarlaniyor kerata. Ehh bundan sonrada Annneee gel beni cevir diye aglamaz insallah  ;D
Ve dun orumcegimizlede bayagi bir yol katettik. Oyle kilometrelerce yol diye dusunmeyin ama sadece birkac adim  :laughing7: Ama buna da sukur simdiye kadar sadece oyuncaklariyla ilgileniyordu dun yuruyebildigini gorunce cook mutlu oldu kara boncugum  :muzz: :muzz:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Hosgeldin Masallah sercan'a daha onlarin yuruduklerini gormek muthis birser  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Bizim ufakliga gel gel annecigim dedigim zaman bana dogru geliyor artik ..

Yuruteci cok seviyor  :k06:

**Gül**

Hosbuldum Edam nasilsin Hakan pasamiz nasil Hersey yolundadir insallah.
Oyyy maasallah Hakanima gel gelide ogrendi demek ha. Daha neler ogrenecekler zamanla. Bizde hepsiyle mutlu oluyoruz iste. Koymussun yine pasamin fotografini tam yemelik olmus oyle cibil cibil  :hungry: :hungry: :hungry:  :k06: :k06: :k06: :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Birde eliyle cav cav yapiyor  :k06: :k06: :k06:

dun banyodan sonra cektim  :k06: yalniz gozu agrimis capaklaniyor gozu..

simdi biraz duzeldi.. sercan'i ben gormedim yewni halini merak ediyorum..

bide gul oturtuyormusun bizimki artik oturuyor  :nazar: :nazar: :nazar: banyoyu oturarak yapiyor  :ehi: