2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

sllllllllllllllmmmmmm kızlar bende geldim sonunda cok özlemişim sizlerle konuşmayı valla yaa inanamıyorum hala  hepimizin bebişleri kocaman olmuslar yaa:)) bizde yürütece başaldık evin içinde fır dönüyoz valla ben nere gidersem takılıyo peşime ohh valla ben cok rahat ettim en azından arada bi işimi yapıyom o oynarken kendi kendine :DD

veliff cim kusma işini bende cok takmadım kafama Çağanda pek kusuyodu yavaş yavaş azalıyo şimdi okadar değil yeni yiyip kucaklarsam  karnına baskı olursa gene cıkartıığı oluyo :D:D:D

diş miş yok ama daha ne zamn cıkcak bunlar yaaa cok kaşınıyo belli kuzum herşeyi ağzına sokuyo :(:( eda sizin çıktımı dişler :?

Balböceği

Busra hosgeldin canim Hayirli olsun dugununuz  :love3: iclal'im iyidir insallah  :nazar: :nazar: :nazar:
Esra sende hosgeldin canim uzun zamandir gelmiyorsunuz hanimlar  :caca: :caca:

Cagan'a masallah  :nazar: biizimde disimiz yok ama inciler gozukuyor bi turlu patlamadi  :(

Nasil dismis bunlar  :cildir: :cildir: yavas yavas oturuyoruz surunmesine yardimci oluyorum

iki bacagini tek elimde tutuyorum kendini one dogru suruyor  :ehi:

esra26

evet edacım sopayı hakettik bayadır yokuz  :BangHead: :BangHead:
işe başladım bende annem bakıyo yarım gün çalısıyorum allahtan :-\ valla kuzum ne zormus bu diş olayı yaa  :cildir: acı çekiyo huysuz oluyo o diş çıkarsa ben bayram etcem sanki  :love8:

edacım aynı şeyleri yaşıyoz artık sürünme çabaları var ayakkalrını destekleyince atıyo kendini ileri, artık bi kaç tur yuvarlanabiliyoz hiç bi yerde bırakamıyom yere battaniye serdim öle bırakıp gidiyom ancak 1 kaç dakkalığına :D bizde oturuyoz artık dengesini daha uzun sağlamaya başladı oturmakda hosuna   gidiyo sıpanın :D beşiğinin kenarında ayakta dikiliyo kollarıda koyuyo :D:D tay tay durmaya çalısıyoz denge sağlayamayıp düşüyo kıkır kıkır gülüyo bide oyun sanıyo :)

ya dünden beride kakası kabız gibi oldu halbuki cok düzenliydi nazar oldu kuzum  :y25: :y25: totosunun ucuna geliyo kalın yapamıyo fındık kadar yapıyo başlıyo ağlamaya içim gitti yaaaaaaa nasıl yapcak bunu bu cocuk poposuda çatlarsa diye korktum cok zorlanıyo cüünkü bugün kayısı kurusu kaynatıyımda içireyim bide surup aldım inş faydası olur  :amin:

Balböceği

Ayni seyleri yasiyoruz hakkaten bende halinin ustune yatiyordum

yuvarlana yuvarlana dolasiyordu bazen kolu altinda kaliyordu isimin arasinda geliyordum oglani duzeltiè geri gidiyordum..

baktim olmadi yurutec aldim simdi isimi yapana kadar sakin sakin otuyor halidan yuruyemiyordu onu kaldirdim simdi bir iki adim anca gidiyor..

Kabizmi oldu  :sad1: esra benim oglan kabiz olunca islak mendille poposuna baski yapardim oyle cok cabuk yapardi

♥ღвüşяαღ♥

bizimkide sürünme çabalarında ;D
ama ek gıda derdimiz var ağlaya ağlaya yiyiyo resmennn :cildir:

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

uyansın kocaman öpcem bitanemmm yeterki iste
sende paşamızı öpp tatlı tatlııı :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

son halinin fotosunu koysana cnmmm değiştimi çok merak ediomm :love9:

esra26

edacım bide o yolu deniyeyim eve gidince üfff nerden cıktı bilmem inş. geçicidir  :sad1: :sad1:

büşracım sen nasılsın iclal kusum nasıl  :love7:

Balböceği

koydum canim aha bende senin icin optum yeni uyandi  :k06:

♥ღвüşяαღ♥

tam belli diil kız burdaa :dontknow:
ama çok değişmiş yakışıklım bnmmmm yerim yaaaa :hungry:

Balböceği

masallah iclal'e saclarina bayildim cok seker olmus  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

eda    tosunumu çok ozledım resım ıstıyorummm  :director: canım opmek ıstedı yıne  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: esra26 - 07 Temmuz , 2011, 13:46:33
edacım bide o yolu deniyeyim eve gidince üfff nerden cıktı bilmem inş. geçicidir  :sad1: :sad1:

büşracım sen nasılsın iclal kusum nasıl  :love7:
iclallll papağan gibi sürekli sayıyo bişeyler banaa :k06:
arada huysuzluğu oluyo mama yedirme çabalarımızz derken günü bitiriozz :laughing7:
çağanım nasıllll :love9:

Balböceği

07 Temmuz , 2011, 13:51:11 #5279 Son düzenlenme: 07 Temmuz , 2011, 14:08:04 ßăʟßöƈεğἶ

bunlay yeni halimiz alinti olmasinda  :k06: