2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

cilalı ibo :)

surekli kustugumuz icin onluksuz hic bi resmimiz yok ki

dilengisk

bu nie bole kucuk oldu ki acep neyse bunu becerebildigime sukrettim valla

♥ღвüşяαღ♥

♥ღвüşяαღ♥

bütün bebekler öle güngeçtikçe güzelleşiolar :love9:

♥ღвüşяαღ♥

annemmmmmmmmmm hakkaten cilalı ibo olmuş kız bu masallah Rabbm esirgesin :amin:

dilengisk

amanıııınnnn senin de isin zor valla uykunun bu kadar bolunmesi sarsıo insanı bide ben uykuya duskunumdur severdim bol bol uyumayı nasıl zorlanıorum anlatamam gec yatıp gec kalkmayı cok severdim simdi nerdeeee dana 7 de uyanıo 10 a kadar uyumuo zaten gunduz max 45 dakika uyuyo 2 saat uyusa bende uyusam hayalleri kurdum ama olmadı

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ben geldüüümmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

napıyonuz   :wave:

yerim ben o cilalı iboyu
nasıl büyümüş maşallah
dilek çok çektn valla az kaldı inşllh

büşra slm  :hello:
benimki de yattı az önce
bugün sebze püresi ve sütlü kaşık maması yedik
5kez falan da emdik
ayrıca yoğurt da verdim yarım çaybardağı kadar
sevmese de yiyo  :k06:
ağzından çıkarırken farketmeden yutuyo valla
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

bizde bide komik durum soyle esim standart ustunde bi adamdır tip olarak yani, sarısın yesil gozlu falandır e bende fena sayılmam, herkes bizim oglanın biblo gibi cıkacagına cok emindi bizimkiyse ceke ceke benim babama cekti ki oyle cok da yakısıklı bi adam degildir  engin dio ya bari dayısını tuttursaydık hani senden benden vazgectim ....
degişik bi cocuk oldu  ama olsun kargaya yavrusu kuzgun gorunurmus:) yerim ben onun herbiyerini

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kizlar muhabbetiniz bol olsun  :hello2:
iskenderin uyumasina sevindim dilegim  :opucuk:

Busracim ya o kadar kalkiyo mu iclal  :-ooo bak sen cimcimeye
vallah ben rahatim sanirim, sukretmem lazim halime size baktikca  :amin: :nazar:
ceyhunun uykusu cok guzel maasallah  :nazar: 2 aydir hele hiç uyanmaz geceleri
Düzenli uykumuz $öyle
aksam 21 gibi banyo yapip emzirip uyuttummu,
sabaha karsi 5 gibi kalkar emer geri uyur, bazen 8'i buluyo uyanmasi  :hello2:
sonra emer geri uyur saat 10 gibi kalkar bazen emzirir geri koyarim yatagina oyalanir
uyuya kalir  :sleepy1: 12 ye kadar oyle rahat olurum
gunduzleri bile cok uyuyo, bizimki pek bi uyusuk caniim  :k06: :k06: olsun benimde isime geliyo  ;D

♥ღвüşяαღ♥

hoşgeldinnnnnnnnn bacımmmmm...
bnde devam sütü aldım bugün yarın inş yoğurt yapcam icloşa :hungry:

dilengisk

hosgeldin hayatııııımmm oooh yarasın balımıza afiyet seker bal olsun

dur bakalım bu gecede aynı dun geceki sekilde olursa yırttık pacayı valla anam cektim dgruya dgru ama gozumun icine bakıp bi guluo yaglarım ondan eridi diorum valla

cok guzel bi duyguymus yaaa

ama farkettiysen gunler snra ilk defa olumlu seyler yazabiliorum yorgunluktan mutlulugumu unutmusum yaaa baktım resmini bile cekmemeişim cocugumun cok kızdım kendime ama sarhos gibi dolanmaktan aklıma bile gelmio ki resim mesim giydirip susleyecek halim bile kalmıodu yıkadıktan snra da enerjim bitio die cekemiodum ama artık duzelsin de bol bol cekcem balımı

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Mayıs , 2011, 23:36:15
bizde bide komik durum soyle esim standart ustunde bi adamdır tip olarak yani, sarısın yesil gozlu falandır e bende fena sayılmam, herkes bizim oglanın biblo gibi cıkacagına cok emindi bizimkiyse ceke ceke benim babama cekti ki oyle cok da yakısıklı bi adam degildir  engin dio ya bari dayısını tuttursaydık hani senden benden vazgectim ....
degişik bi cocuk oldu  ama olsun kargaya yavrusu kuzgun gorunurmus:) yerim ben onun herbiyerini
:ehi: :ehi:gece gece güldürdün beniii dilekk :ehi:
hem ne varmış iskenderde sizden daha güzel bi keremm kendini beğenmişler hıhhh :toothy10:

♥ღвüşяαღ♥

100 ml. devam mamasını hazırlayıp ılık iken (45°C) içerisine 1 çay kaşığı yoğurt ilave ederek mayalayın. Üzerine bir bez örterek oda ısısında 3-4 saat bekletin.
bu şekilde ypcam gülşahcımm

dilengisk

bende her gece yıkıorum rahat uyusun die ama saat 8 gibi yıkandıktan snra bi cinleşio bnmki sormayın tum bebekler mayısır uyur bnmki cin cin bakıo 8 de yıkayınca saat 10- 11 civarı bi zahmet sızıo bi kere 9 da yıkadım amaaannn ben uyuyorum ayakta onda tık yok valla aysenurcum kırkbir kere maşallah ceyhunumuza yormasın annesini ben yemek bile 4 taksitte yapıorum bi posta hazırlıgı bi posta yıkayıp soyma bi posta kavurma bi kısmı da malz karıstırma seklinde yorgunum dostlarıımm yorgunum yorguuuunnn

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

haklısın dilek valla benm de kızım ceyhun gibi maşallah hiç yormadı beni
şans demekki biraz da. bak şimdi uyuyo sabah 6 gibi emmek için kalkıcam emip uyur tekrar 9'a kadar
inşllh sizinkiler de aynı olur en kısa zamanda

büşra kız ev yoğurdum yoktu mayalamak için sakız gibi oldu yoğurt ama yedi kuzum şapır şupur  :hungry:
sen ev yoğurduyla mayala  :icon_thumright:

dünüüüürr hoşgeldin  :wave:
ceyhuna ne kadar yoğurt vermekle başladın ben yarım çaybardağı yediriyorum 2 gündür
normalmi acaba
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: