2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

Alıntı yapılan: veliff - 07 Mart , 2011, 18:02:02
slm kızlar nasılsınız, bebişlerle günler nasıl geçiyo? bu saatlerde kimse olmuyo galiba, bende normalde giremiyorum pek gündüz ama bugün oğluşum çok uslu maaşallah güzel güzel uyudu emip :) annesine iş yaptırdı bugün :) ama bu kadar uyuyunca da özledim sıpayı  :love3:

oohhh maşallah size elifcim hep bole uslu akıllı olsun ahmet talha insallah. darısı bizim basımıza :amin: 

bnm oglumla gunduz sıkıntım cok yok gunduz rahatız gece olunca baslıo maraton insallah kırkınız cıkınca degişecek biraz daha diolar bakalım 5 gunumuz kaldı.

bazen emzirirken yanagını oksuyorum gıdıklanıo galiba gulucukler atıo amanın o zaman yemek istiyorum resmen yaaa uyurken de yapıo arada cok seker coookkk. rabbim herkese nasip etsin insallah. anem dio bu kadar sevilmezse cekilrmi die nasıl guzel bi sevgi cok sukur cokkk

veliff

Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 07 Mart , 2011, 18:13:20
Alıntı yapılan: veliff - 07 Mart , 2011, 18:02:02
slm kızlar nasılsınız, bebişlerle günler nasıl geçiyo? bu saatlerde kimse olmuyo galiba, bende normalde giremiyorum pek gündüz ama bugün oğluşum çok uslu maaşallah güzel güzel uyudu emip :) annesine iş yaptırdı bugün :) ama bu kadar uyuyunca da özledim sıpayı  :love3:

oohhh maşallah size elifcim hep bole uslu akıllı olsun ahmet talha insallah. darısı bizim basımıza :amin: 

bnm oglumla gunduz sıkıntım cok yok gunduz rahatız gece olunca baslıo maraton insallah kırkınız cıkınca degişecek biraz daha diolar bakalım 5 gunumuz kaldı.

bazen emzirirken yanagını oksuyorum gıdıklanıo galiba gulucukler atıo amanın o zaman yemek istiyorum resmen yaaa uyurken de yapıo arada cok seker coookkk. rabbim herkese nasip etsin insallah. anem dio bu kadar sevilmezse cekilrmi die nasıl guzel bi sevgi cok sukur cokkk

ayy amin hep böle devam eder inş. gerçekten de darısı herkesin başına :)
gece biz iyiyiz çok şükür ben kaldırıyorum hep 3 saat geçince gözü kapalı emip yatıyo tekrar :) ama gündüz oturuyo benimle ve geç yatıyo 11 de bazen 1 de  :cildir: ama annenin dediği gibi öyle çok seviliyo ki çekiliyo :) yoksa ben çok narin bi insandım böyle bu kdr uykusuz kalmaya fln hiç gelemezdim hemen başım ağrırıdı işte gücünü veriyo rabbim.
ayyy cnm bnm yaaa kıyamam ben ona gıdıklanırmıymış :) talha da huylanıyo yanağından,ayaklarından :) hele gıdıklarına ham yapıyorum bazen hemen boynunu kapıyo gülüyo :)

dilengisk

cok sekerler coookk bnm oglusumun gıdıslarına fazla yaklasamıorum henuz burusuklugu gtmedi sole bi 15 20 gune yicem bende teyzesi inşallah

veliff

ye annesi ye çok tatlı oluyo bal bal  :love9: teyzesinin yerine de ye, kokla :) bende gidim benim sıpayı uyandırıp emzriim artık şekeri düşmesin :)

dilengisk

veliff

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Selam kizlar

Biricigim Hasta 2 gundur, grip degil ama kuru öksürügü var  :sad1:
öksüre öksüre kipkirmizi oluyo, bide balgam var Yutkunamiyo yavrum benim  :y25:
Doktor öksürügü için uzun bir maske verdi, ilaci içine sIkIp bebegin içinde nefes almasini sagliyoruz
insallah iyilesir bir an once Yavrum  :crybaby2: sabha kadr öksürdü bugün
Dr Bronchite demedi, erken getirmissiniz kuru öksürük yeni baslamis dedi..

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

oy kıyamam ben damadıma
geçmiş olsun ayşecim  :'(
bizim de başlangıçtı. erken götürdük doktora.
çok şükür iyileşti .öksürüğü balgamı çoktu. uykudan uyanıyodu sürekli
ama sizin daha erken galiba.çünkü bize 10 tane iğne verdi doktor.

iyileşir inşllh çabucak  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Sagolasin Gülahcim evt dün hemen götürdüm doktora sabah,
bide aglaya aglaya Kipkirmizi oluyo sinirleniyo öksürük bogunca susturamiyorum :sad1:
Insallah igne filan yapmazlar, simdidlik oyle bisey demedi, sadece maske verdi..

Sen nasilsin canim? Gelinimde iyidir insallah cok öpüyoruz  :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

iyiyiz çok şükür cnm. iğne vermez artık.
bizimki de şurupla iyileşirdi ama doktor garanti olsun diye iğne verdi  :icon_thumright:

gelinin yanımda oyun istiyo  :occasion5:
artık bilinçli gülümsüyo bana. hoplatıp zıplatıyorum gülücükler dağıtıyo sıpa

gülünce içime sokasım geliyo valla. ama sokmam zor çıkardık zaten 9ay bekledik di mi  :k06:

günden güne daha çok bağlanılıyomuş gerçekten.doğru demişsin
rabbim acılarını göstermesin  :amin:

°o.O євяυ O.o°

ayşecm geçmiş olsun bikaç kaşık ıhlamur ver istersen balgamı söktürsn :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

dilengisk

oyy gecmiş olsun ceyhuna aysecim gogsunu hep sıcak tutmak gerekiomus hatta gogus kısmına extradan bi bezle destek yapmak lazımmıs arada kusuolar ya bazen farketmeden ustunde kuruyabilirmiş o da boyle usutmelerine sebep olurmus annem hep soyler bunu
kıyamam cnma ya cok gecmiş olsun canım cabucak toparlar insallah melek oglun. opuyoruz kocaman

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dilekcim napıyon iskender nasıl emiyomu  :love9:
gazınız ne durum da

ben de foruma bakıp kahvaltı yapayım dedim.
kalkamadım bu saat oldu valla  :k06: