2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

ayyy yasasın vize vermelerine cok sevindim insallah dgumuna yetişir valla anne yanında olunca insanın baya destek oluo  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

aysenurdan ses cıkmıo kızlar ceyhun pasamız yoruo annesini herhalde yoksa bi fırsatını bulup girerdi ama

:dontknow: :dontknow:

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 06 Ocak , 2011, 18:27:58
gözün aydın cnm  :flowers:

valla doktor 8 de gel dedi.

babam konuşmuş hastanede bi arkadaşıyla
çok stres yapmayayım diye ilk kızımı al demiş  :D
bakalım kaçıncı sıradayız  :dontknow:

ooo babadan torpil almıssın gulsahcım yani oohh ilk girer hemen cıkarsın allahın izniyle;) hadi bakalım hayırlısı bebegini ilk kucagına aldıgında neler hissedeceksin acaba ben en cok o anım nasıl olacak diye hayaller kuruyorum

annemde hicbişey hissedilmio saskınlıktan baska deyip yıkıo hayallerimi:D

**Gül**

Ohhh maasallah Gulsah sabahtan kurtulursun insallah. Gunun diger saatlerini de Yagmur Kokusuyla gecirirsin.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Ayyy bana noluyorsa ben daha cok heycan yapiyorum  :k06: :k06: :k06:
Sagolun kizlar ama vize verip vermedikleri belli degil henuz. Basvuruyu degerlendirip evraklari geri gondermisler. Yarin pasaport annemin eline gecince belli olacak.
Chilek sen yine hayal kurmaya devam et. zarari olmaz her ne kadar annen hakli cikacak olsa da  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gülcüm sağol doya doya bi koklasam  :amin:

valla saatler azaldıkça heyecan basıyo  :-ooo :-ooo
babadan torpil aldık bakalım  artık  nezaman olur :toothy10:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

kızlar size iyi akşamlar benim kociş gelecek yemek olayına baslamam gerek. cok opuyorummm :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

veliff

iyi akşamlar kızlarr..  :hello: yarın oğluşumun odası geliyoo çok mutluyum  :hieyt: akıllı oğlum benim bekliyo inş odasını  :aferin: odasıda bi süre onu beklicek gibi gözüküyo, bizimkinin yeri rahat geldi galiba gelesi yok daha :)

AŞKIMCIM SCS

HAYIRLI OLSUN CANIM ŞİMDİDEN
HERKESE SELAMÜNALEYKÜM KIZLAR

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

aleyküm selam cnm

veliff sizin de çok az kalmış valla biz 2 ay önceden kurduk odasını.
gidip gelip seviyoz eşyalarını.
beklemek daha zor oluyo ozaman  :k06:

sağlıkla büyüsün inşllh içinde :amin:

veliff

teşekkür ederiz sağolun arkadaşlar..
yaa evet biz biraz geç kaldık gülşah almakta, o yüzden epey strestim ya erken doğum olur odası yokken gelirse diye  :dontknow: ama neyse ki yarın geliyo  :hello2: bizde artık bakıp bakıp dururuz sizin gibi  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm erken de gelse geç de gelse zaten yatamıyoki odasında  :dontknow:
ben beşik de aldım. mecburen bi süre odamızda yatıcak kuzum inşllh

AŞKIMCIM SCS

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 06 Ocak , 2011, 19:17:04

canım benim  :opucuk:

**Gül**

Veliff hayirli olsun odaniz. Bebisin saglicakla buyur insallah icinde.  :amin: :amin: :amin:
Iyi yapmissiniz gec almakla. Erken olunca insan daha hevesleniyor onlari gorunce zaman hic gecmiyor  :k06: :k06:

Chilekk sanada iyi aksamlar bebisine ve kendine cook iyi bak.

Askimcim sende hosgeldin sayfamiza. Insallah seninde boyle heycanlarini yasariz   :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

veliff

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 06 Ocak , 2011, 19:17:04

evet cnm bizde beşik aldık ayriyeten yanımıza ama ben genede gündüzleri yatağında yatırmak istiyorum oraya da alışsın diye. yaaa bu arada sen yarın alıyosun kucağına inş bebişini dimi :) ay ne kadar güzel yaa çok heyecanlısındır eminimm  :love7: yarın kucağında olcağını bilmek de ayrı bi güzelliktir eminim :)