2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gülcüm günaydın  :hello:

sen bilirsin istersen gel   :k06:

aman yok zamanında olsun seninki hayırlısıyla  :binkybaby:

ben sezeryan olmasaydım aramızda 3 gün falan olucaktı  :love7:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

gunaydın gulcum masallah erkenden kalkmıssınız benm oglum da 7 de uyandırdı bugun beni tekmeleriyle
artık uyumak baya zorlastı bnm icin:(

**Gül**

Evet Gulsah yakindik ama senin minigin arayi acacak insallah   :aferin: :aferin: :aferin: Allahim kolaylikla saglicakla kucagina aldirsin insallah. Cooook kolay bir dogumun olur ve dogum sonrasi coook cabuk toplarsin insallah kendini. Dualarim seninle olacak canim. Guzel haberlerini de bekleyecegim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Oyyy Yerim ben o tekme atan ayaklarini Chilek  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Maasallah kuzuya. Buyudukce sertlesiyor tekmeleri. Can yakiyorlar  :k06: :k06: ama coook da tatli oluyorlar  :love9: :love9: Bende dun gece uyuyamadim bel agrisindan. Dun biraz temizlik yapmistim. Ondan mi oldu nedir anlamadim tam 2 saat cektim yatakta en son dayanamadim ilac aldim ondan sonra uyumusum  :-\ :-\
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ay sağol gülcüm güzel dileklerin içinç

ben de temizlik yapınca gece çok ağrıyo belim  :'(

kimyaci34

merhaba kızlar.uzun zamandır şeyma hnm yüzünden giremiyordum.hanfendi memeyi emzik gibi kullanıyor hep ağzında dursun istiyor şuand kucağimda tek elle yazmaya çalışıyorum.hummana still tea şideeetle tavsiye ederim.hergün günde 2 kez içiyorum.çok faydasını gördüm.bide nacizana tavsiyem sütüm gelmiyor diye hemen mamaya başlamayın.bibeberona alışınca bıcırıklara azar azar çekmek zor gelyor.bi sitede okumuştum;kendinizi bi fabrika olarak düşünün vücüdunuz nekadar talep olursa okadar ürerim yapar diyordu.gerçekten öyle gelsede gelmesede seeyan olmama rağmen ilkgünlerde hep verdim.şimdide koparamıyorum o ayrı:)aman kopmasın inş en az 6 ay kalsınnda geceleri çok zor oluyor.uyurken bile ağzında istiyor.neyse rabbim sıradakileri tez zamanda kurtarsın inş.doğum yapan arkadaşlarada çok geçmiş olsun kusura bakmasınlar tebrk edemedim.ama anlıyorlardır beni eminim.hepinizi ptük kızımla...
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

dilengisk

amanın kimler gelmiiişşş hosgeldin kimyacı e anne olunca girilmio pek anlasılıo baksana tek tuk kaldık sayfaya yazan yarın da gulsah gidio kalıo masalım bide gul onlar da gidince ben tek kalcam kendi kendime yazarım diorum artık:D

deliler kendi kendine konusur ya bende kendi kendime yazıcam hehe

opuorum bende guzel kızını sevgiler ikinize de :love9: :love9: :love9:

dilengisk

gulsahcım sen naptın annen kaynınvaliden  falan yanındalar mı? gelmişlerdir artık herhalde :dontknow:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

yok kız daha kimsecikler yok
sabah hastaneye gelicekler inşllh  :laughing7:

tek başıma oturuyom sanki yarın öss kpss varmış gibi hissediyom valla  :toothy10: :toothy10:

dilengisk

valla sakinsin tebrik ederim ben zaten yapı itibariyle heyecanlı bi tipim anam 1 hafta kala elim ayagım titremeye baslar bnm valla :y25: :y25: :y25:

aman maşallah dielim de :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  yatcan kalkcan hastaneye gitcen bebiş kucagında insallah doktorunu utandırcak annesi o kadar zayıf olmicak bizim prensesimiz rabbimin izniyle :amin: :amin: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

valla bugün heyecanlıyım
dedimya sınav stresi gibi  :k06:

benim kızım edanın hakan paşasına rakip  :ehi:
öyle herkesi rakip almıyoruz. tosuncuk olması lazım  :laughing7:

sen korkma yalnız kalmazsın ben yine gelir bakarım napıyon diye.
daha senin heyecanı yaşayacaz inşllh  :basardim: :basardim:

dilengisk

bebekten fırsat bulunca gir valla bole yalnız kaldım yaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

dilengisk

bnm midem cok aynıo yaaa :'( keyif kacırıo bazen napsam gecmio rennie cigneme tableti verdi dr ama bebege zararı olmaz dimi :amin: :amin: :amin:

ilaç sonucta die bole tedirgin oluorum

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

yok cnm onun zararı.
o sadece asiti nötrleştiriyo  :icon_thumright:

ben günde enaz 5kez alıyorum. başka çarem yok  :-\

**Gül**

Selam kizlarrr  :hello: :hello: :hello:

Kimyaci ve seymasi tekrar hosgelmis aramiza.  Bu kadar boslamayin burayi taze anneler arada ses verin boyle  :D :flowers:

Gulsahcigim son saatlerr artik :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: Yarin kacta dogumun ?

Chilekcgim gecmis olsun miden icin. Ilaci doktorun verdiyse guvenilirdir. sonucta hamileligini bilip ona gore veriyordur. Birsey olmaz Allahin izniyle.

Bu arada annemin vize islemleri bitmis kuryeye verilmis. bende onun heycani icindeyim.   :honk: Yarin eline ulasacak. Insallah vizeyi vermislerse en kisa zamanda anneme kavusuyorum  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gözün aydın cnm  :flowers:

valla doktor 8 de gel dedi.

babam konuşmuş hastanede bi arkadaşıyla
çok stres yapmayayım diye ilk kızımı al demiş  :D
bakalım kaçıncı sıradayız  :dontknow: