2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 05 Ocak , 2011, 00:07:24
slm kızlar ben geldimmm  :hello: :hello: :hello:

gülcüm güzel dileklerin için Allah razı olsun.
bakalım bekliyoruz.ama içime doğuyo sen benle aynı zamanda doğuracan  :k06:

ben de bugün çalıştığım ilçeye gittim
eş durumu tayini için başvurumu yaptım
eve  geç geldim biraz. yeni okuyorum olanı biteni

esracım resminiz çok tatlı  :flowers:
darısı bize inşllh
ben ilk doğurduğum gece sabaha kadar koklarım heralde diyorum  :laughing7:
görmemişin bebeği olmuş misali  :binkybaby:

çilek sen bakma o cadı kaynanana  :k06:
destere olduğu belli zaten onun  :ehi:

saol seker  darısı size inşallah  :nazar: :amin: :amin: :amin:

valla doya doya kokla canım doğurduktan sonra bebeği sana vermediklerinde bile bozuluyosun benim yanımda annemde kayın validemde vardı aman dur altını biz alırız dur biz giydiririz dur biz mama veririz  :cildir: :cildir: deli olmuştum cok ağladım sinirden sanki beni düşünüyolar sözde  ??? aslında yok öle bişi herkes bebeği düşünüyo sende bozuluyosun tabi doğumdan sonra cok duygusal oluyo insan ama cok güzel bi duygu annelik

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

esracım benm kayınvalide de çok fazla kucağa aldırmıycam,
şimdiden pazarlık yapayım da bana kızmayın diyo  :BangHead:
ben çalışan bayan olduğum için beni düşünüyomuş şimdiden  :icon_scratch:

bebeğe bakmayı bile düşünmüyo aynı şehirde olmamıza rağmen.
şimdiden alıştıryo. arada getirirsin ilgilenirim diye.
ben güvenirdim sonuçta o da bi anne ama canıma minnet  :k06:
anacığım bakıcak inşllh kuzuma  :hieyt: :hieyt:

benim de annem ve kayınvalidem kalıcakmış gece yanımda
inşllh harp çıkmaz  :cildir:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

esra26

aboowww  :cildir: :cildir: :cildir: hem anne hem kaynana bir arada olunca harp çıkıyodu bizdede  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ikisi bir biriyle yarış yapıyolardı benim annem hastanede yanımdaydı 2 gün sonra kananam eve çıkınca gece 2 gün kaldı bende... benim annemde çalışıyodu gelemiyodu kaynanam bırakıverdi beni 4. gün evde yanlız neymiş evde cocukları varmış her zaman gelemezmiş çocukları dediğide biri 29 yaşında biri 31 yaşında adam 2 oğluda sanki başının çaresine bakamıcaklar  :violent1: yani gerçekten ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar el ancak kötü gününde bu kadar yanında oluyo insanın :y25: kendim bebeğime baktım kendim misafir ağırladım tatlısı poğaçası herşeyimi kendim yaptım  :k06:  bebeğimin göbeği düştü o gün yıkanacaktı ilk defa bırakıp gitti neymiş evde makinede çamaşırları varmış kendim yıkayamam sandı ortada kalcam sandı ama acemiyim falan kendim yıkadım cok şükür bebeğimi şimdi ne zamn gelse bize bebeğim uyuyosa bile ayy uyansada bizde yıkasak diyo bu güne kadar nerdeydi artık yıkatmam zaten istesede bi bahane bulurum  :caca:

ayy kusura bakma canım yaa cok doluyum ben bu konuda birilerine anlatma ihtiyacım var kocama diyemiyom artık nede olsa kendi ailesi onları haklı beni haksız görüyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ama n kocana anlatma.
sen haklı olsanda onlar analarını tutuyolar evlendikten sonra.
sen gel bize anlat  :toothy10:

ayrıca senin kaynana koftiden seviyo belli  :toothy10:
benimki de şimdi heyecanla bekliyorum bebeği diyo ama bakmıyacağı belli
anneme yıkacak.zaten annem dünden  hazır  :k06:

benimki 40 gün bize ihtiyacın oluca gelir gideriz falan diyo ama
rahatına,süsüne püsüne çok düşkündür.
sanmıyorum pek geleceğini  :toothy10:

amaan gelmesinler el sonuçta ancak bukadar yanar  :caca:

**Gül**

Ooooo kizlar toplanmis da kaynana cekistiriyorlar  :k06:  Muhabbetiniz bol olsun hanimlar  :wave: :wave: :wave:
Allah kolaylik versin canlarim. SIkIntilar yetmiyor gibi birde kaynanalarla ugrasiyorsunuz.  :-\ :-\ yaa niye boyle yaparlar bu kaynanalar. gelinlerini kiskaniyorlarmi ne  ;) ;)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

günaydın gülcüm senin annenle kaynana yakınmı sana? yoksa türkiyede mi?

**Gül**

Hosbuldum Gulsahcigim. Yok bacim ne anne ne kaynana yakin degil bana. Ikiside Turkiyede annem izmir kaynana Adanada. Yani anlayacagin ne naz yapacagim nede sinir olacagim kimsem yok burda  :y25: :y25: :y25:
genelde uzuluyorum yanliziz diye ama bazende iyi oluyor diyorum uzakta olunca tatli oluyorsun. Senede 1 kere ya goruyoruz ya gormuyoruz. Ama annemi bekliyoruz insallah doguma kadar  :amin: . Yetisirse tabi. Vize bekliyor hala.
Bu arada duygularinizi alabilirmiyiz Gulsah hanim.  :k06: Neler hissediyorsunuz Aci varmi aci  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:k06: :k06: acı yok cnm. sezeryan olması rahatlattı beni  :k06:
ama ilk defa korkuyorum bakabilecekmiyim diye, ya beceremezsem diyorum.
bugüne kadar hiç böyle düşünmemiştim. 2 gündür böyleyim.
sanki ağladığında derdini anlayamayacakmışım gibi geliyo  :binkybaby:

inşllh annen yetişr cnm doğuma. yanında olur inşllh hayırlısıyla  :amin:
gerçi bizim burda kızın annesi doğumda yanında beklerse doğum zor olur diyolar ama mantığını anlayamadım daha  :k06:

**Gül**

Bu psikolojilerle bunlari dusunmemiz gayet normal canimm  :opucuk:. Hic dert etme sen bunu. tamam dusunursun ama oyle olmayacagini gormen cok yakin insallah. Agladiginda derdini de anlarsin cok da guzel bakarsin. Annelik duygusu bu ogrenilen birsey degil. Icgudusel olarak var zaten. gecen gun televizyonda soyluyordu babalik duygusu sonradan dokunmayla zamanla ogrenilirmis ama annelik tam tersi yapimizda var. Hem hangi anne ilk cocuguna bakamamis. Herkes nasil bakiyorsa bizlerde bakacagiz insallah. Hemde bilincli olunca daha da guzel olacak insallah.
Bende bugunlerde karmakarisigim  :y25: Uzun bir aradan sonra dun ilk defa hickira hickira agladim  :crybaby2: :crybaby2: Esim zor susturdu. Ama gececek bugunlerde. Cuma gunu sen kavusacaksin insallah bebegine sonrasinda da bizler gelecegiz arkandan. Gerci biyerde yazmissin ayni zamanda olacak diye hissediyorum diye  ??? okuyunca anammm  :-ooo :-ooo :-ooo dedim  :ehi: :ehi: :ehi: Herseyimiz hazir ama sanki ben hazir degilim gibi  :icon_scratch: :icon_scratch:
Sagol canim guzel dileklerin icin. Insallah dedigin gibi olur yetisir annem. Zor dogum olayini da yeni duydum ben daha. Ama duymamisliktan gelecegim  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

bence de duyamamazlıktan gel. ben de normal doğum olsa da annemi götürecektim yanımda.  :suclu:

teşekkür ederim iyi dileklerin için. bakalım yetişebilecekmisin bana
cumaya yani  :toothy10:

**Gül**

Ha gayret Gulsah Biraz daha korkutursan beni senden once bile davranirim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°o.O євяυ O.o°

selam kızlar
gülşahcım sakın korkma bakabilecekmym diye
zaten ağlayınca sen kuzuna bi memiş ver
dünyalar onun oluo harika bişe :k06: :love9:
ayy bnde kaynanamı anlatim tutturdu betülü
sıkarak ısırarak sevcem içimden çok kızıodum
hiç sevmm ısırarak faln pis ağzı çocua değio
neseki dün yapmaya çalıştı o hareketleri
ama bnm kuzum hiç sevmedi ağladı  :k06:
ay çok hoşuma gtti rabbm kolaylık verdi :muzz:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: **Gül** - 05 Ocak , 2011, 12:16:32
Ha gayret Gulsah Biraz daha korkutursan beni senden once bile davranirim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

gel gel  :toothy10: beraber gidek doğuma  :laughing7:

**Gül**

Yaaa ne guzel olurdu dimi. Yan yana yatardik bir sen bagirirdin bir ben  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Amaa sen sezeryan olacaksin olmadi simdi beni yanliz birakirsin bagirirken  :caca: . Oynamiyorum ben  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Ebru hosgeldin. Maasallah kizina senin yapamadigini yapmis  :aferin: :aferin: :aferin: Sende coooook uzulmussundur bu duruma eminim  :k06: :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: **Gül** - 05 Ocak , 2011, 12:21:52
Yaaa ne guzel olurdu dimi. Yan yana yatardik bir sen bagirirdin bir ben  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Amaa sen sezeryan olacaksin olmadi simdi beni yanliz birakirsin bagirirken  :caca: . Oynamiyorum ben  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Ebru hosgeldin. Maasallah kizina senin yapamadigini yapmis  :aferin: :aferin: :aferin: Sende coooook uzulmussundur bu duruma eminim  :k06: :k06: :k06: :k06:
hb cnmm sorma gülcümm çook üzüldm  :k06: :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: