2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm bilmiyorum ki. çatı muayenesi 37. haftada demişti bi arkadaş. ama belki yarın yapar
:igrenc: çok gıcık işler bunlar ya   :igrenc:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

BERİLL

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: esra26 - 07 Aralık , 2010, 20:37:36
hepinizin dualarını bekliyorum kızlar ÇAĞAN ım sağlıkcım lı bi şekilde gelsin annesinin kollarına  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Esracım sağlıkla kavuşmuşsundur inşallah bebişine...izindeyim bakamıyordum ne zamandır,keyif yapıyordum  :k06:

Ayşenurcum ne mutluu sağlıkla kavuştun oğluşuna,darısı başımıza inşallah  :hieyt:
Benimde 27 aralık gibi görünüyor doğumum her hafta nst deyim artık..tık yok sancı mancı hak getire,bide 3.5 kilo olmuşmu oğlum :hieyt: :ehi: artık sezeryan olmam garanti...son haftaya kadar sancım gelmezse beklemek istiyorum ozamana kadarda tosunum iyice tosun olur herhalde :) bana sezeryan farzz  :aferin:
Herkeze Allah KolaYLık versinnnnnn  :flowers:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

çiğdemcim maşallah tosun olmuş seninki de. hayırlısı olsun sezeryan olsun. ben 35. haftadayım ama hiç ntsye bağlamadı doktor. yarın gidicem bağlarmı acaba
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

duygusu

canım bende 35.haftamdayım yarın doktor randevum var nts ye giricem 37.haftamda da çatı muayenasi yaparız demişti doktorum herseyin hayırlısı

dirim

çiğdemciğim maşallah size
doğuma kadar bi 4 kilo olur heralde  :laughing7:
maşallah canım  :nazar:
sancın oluyor ama değil mi?
bide 37.haftadamısın canım?

gülşah geçen bende gittim banada bişey demedi
36.haftada bi daha gidicem
erken sanırım daha :tongue3:

Balböceği

Hayirli gunler Arkadaslar bizde bugun 36. haftamiz ve 9. aya girdik  :basardim: :basardim:

Cok sukur cogu gitti azi kaldi  :muzz:

BERİLL

kızlar dr dan geldim ns de sancım çıkmadı ama idrarda iltihap çıktı ilaç verdi doktor o sancı yapıyormuş bana geçmezse antibiyotik tedavisi uygulucak.

**Gül**

Gecmis olsun Beril. insallah kisa surede gecer de sagligina kavusursun  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 09 Aralık , 2010, 10:31:18
günaydın cnm.aldınız mı bebek arabasını sponsorlarla?  :k06:

cnmmm hallettik beşik de ok arabada ok bende bugun tum gun kapı susu takı yastıgı hastane odası suslerimi yaptımmm cok guzel oldular

dilengisk

oohhh oglusun camasırları da yıkandı nasıl utulencek bilmem minik minik ne cok sey varmıs yıkamak neyse de as as bitmedi

**Gül**

Alıntı yapılan: chilek - 09 Aralık , 2010, 16:44:10
oohhh oglusun camasırları da yıkandı nasıl utulencek bilmem minik minik ne cok sey varmıs yıkamak neyse de as as bitmedi
Chilekcigim ayni durumu bende gecende yasadim  :k06: :k06: 2 makine yikadim as as bitmiyor minik minik coraplar eldivenler. Sonrasinda da utulemesi buyuk bir sabir istiyor  :-ooo :-ooo :-ooo
Aksam esim geldiginde de bir sikayetr bir sikayet  :caca: :caca: Oglunn bugun beni coook yordu diye  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

utuleme olayı baya buyudu gozumde eyvaaahhh:D  neyse bi daha en azından herseyini aynı anda yıkamıcaz hayatım bu kadar zorlanmayız

ya bide perde olayımızı halletsek super olcak aslında istedigim perde modeli belli de bnm camım biraz buyuk begendigim sekliyle yaparlarmı bilmiorum

dilengisk

resim yukleyemedim yaaa gostercektim perde modelimizle yaptıgım susleriii:( :honk: :dontknow:

dilengisk

esradan haber alan oldu mu naptı acaba  :director:

ilk gunler sanırım bos vakit bulup nete girmek pek de mumkun olmuo:D aysenur da kac gun snra yazabilmişti :muzz: