2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

cunfer_u

canım yaaa kıyamammm... allahımmm bizede o sayılara düşmöeyi nasip etsin.. esracım heyecan varmı... bende acayip bi korku hali var...

ÇİĞDEM006

ayyy esracım şimdiden gözün aydın dilerim arkadaşım  :opucuk: ne kadar az kaldı yaa :)
benimde sezeryan olucak :) sanırım 27 de son durumu ayın 7de konuşucaz :) az kaldıı off :) Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı :amin: :amin:
sonra umarım zamanın olurda girip sezeryan tecrübeni aktar bize olurmu kuzum  :y25: bende inanılmaz heyecanlıyım  :honk:

dilengisk

Alıntı yapılan: cunfer_u - 01 Aralık , 2010, 08:52:26
:) doktorumuzda tosuncuk dedi vaalla...   ya bende meyve takıntısı var. hergün düzenli olarak elmamı mandalinamı portakalımı aşırıya kaçmadan yedim. 2 barak sütümü hiç ihmal etmedi.. şimdiye kadarda 16 kg. almışım. doktorum çok iyi gidiyorsun diyor... ayy allahım sabır versin bana  b iranönce kucağıma almak istiyorum oğluşumu... bide dün ilk defa yüzünü net olarak gösterdi bize.. bide dudaklarını emiştiryordu görmen lazım yaaaa.. harika bişi...  :nazar: :nazar: :amin:

masallah tosununa rabbim nazarlardan saklasın sizi inşallah bi an once kokusunu icine cek annesi darsısı bzlerin basına insallaaahhh

dilengisk

kızlar herkese gunaydınlaaarrrrr

aysenurdan haberi olan varmı inşallah ceyhunu kucagındadır simdi mis mis kokluodur aysenur onu

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

CANIM AYŞEGÜL DÜN KURTULMUŞ ÇOK ŞÜKÜR.BEBİŞİ BAŞKA Bİ HASTANEYE GÖNDERMİŞLER.HASTANE KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN. BUGÜN O DA YANINA GİDİCEKMİŞ.DARISI BAŞIMIZA İNŞLLH  :amin:

:wav:  :wav: :wav: :wav: :wav:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

ÇİĞDEM006

AYYYYYYY Canımmm gözüaydınnn :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Ne mutluuu...darısı başımıza hadi kızlarrr :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

sinemtirendez

Günaydın kızlar

ayşegül hayırlısıyla doğum yapmış ama neden bebeğini başka hastaneye göndermişler ? bi sorun mu var acaba ? rabbim yardımcısı olsun  :amin: :amin: :amin: inş iyidirler  :amin: :amin: :amin:

sinemtirendez

kızlar bu arada benim günlerimde sorun var galiba dün dr gittim doğumum şubatın 5 diye bilgi verdi 63 günümün kalması gerekiyo

yardımcı olurmusunuz :director: :director: :director:

esra26

Alıntı yapılan: cunfer_u - 01 Aralık , 2010, 09:45:28
canım yaaa kıyamammm... allahımmm bizede o sayılara düşmöeyi nasip etsin.. esracım heyecan varmı... bende acayip bi korku hali var...

ne bilim canım yaa korkuda yok heycanda bi saf saf dolanma hali var bende sanki ben doğurmıcam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bakalım nolcak  :k06:

dirim

kızlar bende korkuyorum valla  :y25:
kurtuluşu yok ha bugün ha yarın
bişekilde ama nasıl  :y25:
acaba ne kadar zor ???

Balböceği

Selam kizlar bendede bir durgunluk var

aklima bile gelmiyor dogum nasil girdiyse oyle cikar  :k06:

esra26

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 01 Aralık , 2010, 10:07:15
ayyy esracım şimdiden gözün aydın dilerim arkadaşım  :opucuk: ne kadar az kaldı yaa :)
benimde sezeryan olucak :) sanırım 27 de son durumu ayın 7de konuşucaz :) az kaldıı off :) Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı :amin: :amin:
sonra umarım zamanın olurda girip sezeryan tecrübeni aktar bize olurmu kuzum  :y25: bende inanılmaz heyecanlıyım  :honk:

saol canım benim  :opucuk: inşallah sizde düşersiniz bu sayılara  :nazar:
aman sezeryan diye milletin ağzı durmuyo  :cildir: :cildir: acıyarak bakıyolar aşalar gibi  :caca: ben halimden memnunum napiim hele ben cocugumu sağlıkla aliim da kucağıma kimsenin ne dediği umrumda değil

esra26

Alıntı yapılan: sinemtirendez - 01 Aralık , 2010, 13:16:51
kızlar bu arada benim günlerimde sorun var galiba dün dr gittim doğumum şubatın 5 diye bilgi verdi 63 günümün kalması gerekiyo

yardımcı olurmusunuz :director: :director: :director:

canım ayıp ettin hemen düzelttim 5 şubatsa 66 gün var yazdım 63 dersen gene düzeltiriz  :opucuk:

dirim

canım seni tebrik ederim  ;)
valla benim hergün aklımda sürekli doğumu düşünüyorum
keşke çıkmasıda okadar kolay olsa  :laughing7:

esracığım o herkeste var
sezeryanı doğum gibi düşünmüyorlar malesef
normal yapan sanki daha üstünmüş gibi davranıyorlar valla
bende çok kızıyorum marifetmiş gibi anlatıyorlar

esra26

slm kızlar
edacım , dirimcim nasılsınız bende de aynı diyorum ya bi garip halim sankli ben doğurmıcam anlamadım ki neden böle  :icon_scratch: 

aslında bi bakıma da ii çünkü pek korku basmıyo böle olunca  :k06: