2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

evet dirimcim hele doğduktan sonra nasıl karşılaştırmalar olcak yandık kulağımı tıkıcam artık napiim yoksa kafayı yerim ben sinirden hele bi gelsin oğlum bütün dünyam o olcak kocam, ben  ve bebeğim  ;D ;D ;D

Dea_Tacita

slm kızlar günaydın dert etmeyin kim ne derse desin allahım nasıl yazdıysa öyle olacak çocuklarımız. kilo meselesine gelince ben en son doktora gittiğimde 2 kilo civarındaydı bebeğim eşim 3-3.5 kilo olacak herhalde dedi doktor o belli olmaz bakarsın dediğin gibi olur bakarsın kilo alması durur son dakikaya kadar belli olmaz dedi
Dün ile giden gitti cancağızım ne kadar söz varsa düne dair şimdi yeni şeyler söylemek lazım

dirim

öyle esra canım ya
bende hiç sevmem karşılaştırma yapmayı
yapmamda ya,herkes unutmuş hamilelik günlerini
canım sizinkilerin Allahtan cinsiyetleri farklı  ::)
onada şükür

canım haklısın son dakikaya kadar herşey değişebilir
ki ben erken doğumdanda korkuyorum
insanların ağzına lafta vermek istemiyorum

Dea_Tacita

boş verin kızlar ya istediğiniz gibi doğum yapın istediğiniz ismi koyun 9 ay taşıyan biziz doğuracak olan biziz, bakacak olan biziz keyfini çıkarın biraz da isteyen istediğini desin it ürür kervan yürür diye bi laf vardır kapatın kulağınızı gitsin ;)
Dün ile giden gitti cancağızım ne kadar söz varsa düne dair şimdi yeni şeyler söylemek lazım

**Gül**

Kizlar yazdiklarinizi okudum da ne denir bilmemki. Allah yardimciniz olsun. Sizin caninizi boyle sikanlara da Allah akil fikir versin  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: Daha ne denirki. Yaa deli oluyorum boyle davrananlari duyunca. herseyin en iyisini kendileri bilir. Sadece kendileri cocuk dogurmustur. Kendileri cocuk buyutmustur. Baska kimsenin birsey bildigi yoktur  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
Kafaniza cok takmayin desem bile biliyorum ki bir laf olmasa digeri mutlaka dokunur. Ama sizlerde elinizden geldigince uzmeyin ezdirmeyin kendinizi  :sad1: :sad1: :sad1: Sonucta sizlerde birer yetiskin bireysiniz ve annesiniz  :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahim kismet ederse yarin bebeklerinizi siz dogurup siz buyuteceksiniz.  :amin: :amin: :amin: Kimsenin ruhu duymayacak belkide. Hastalansa ateslense sorunlari olsa hepsini siz cekeceksiniz. O zaman hepimiz anne olmaya haziriz demekki. Durum boyle olunca da o baskalarina afedersiniz halt etmek duser  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
Boyle onun bunun lafina uzulerek sadece kendinizi uzersiniz ki yazik degilmi kendinize Siz kendinizi esinizi ve bebeginiz kisaca kendi ailenizi dusunun gerisi bos.
Hepinizi cani gonulden opuyorum.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

ayyy kızlar okuyorum yazdıklarınızı sanki beni anlatıosunuz delirdim yine hafta sonu... eşime hadi gel bebek arabası bakmaya gidelim fikrimiz olur dedim hemen anne babakızkardes de toplandı hepbirlikte gittik

efendim simdiden ne gerek varmıs?dedim dogumum kısa gelecek su anda halim varken bakayım karar vereyim kayınpeder e ben alır getirirdim dedim baba ben gormeden mi hemen kayınvalide e ne var biz zevksizmiyiz oglum baksana karın zevkimizi begenmio begendiremedik kendimiz ah ah deyip bir surat bir bunalım zehir etti gunumuzu

cvp bile vermedim gorumcem anne bırak bosver ne hali varsa gorsun sizde hata yardımcı olmaya calışıosunuz demez mi

buyrun burdan yakın

dayanamadım ya dedim insaf ne dedim ki buralara getirdiniz anlamıorum

neye karıstılar ki simdiye kadar simdi buna karısıyolar ya kızlar  ev benim esyalar benim araba benim daha bir tulbentlerini gormedim şimdi biz alır getiririz sen ne gelirse kabullenirsin tavrı ne

eşim sadece bavuluyla geldi ne takı ne baska bisey hicbişey yapmadılar yapmıs gibi herseyde hak iddia ediolar bnm annem babam toplamda 2 senede 5 kere gelmişlerdir evime yemege onlar her hafta sonu geliolar yerlerinden kalkmadan bu halde bana hizmet yaptırıolar oglumun evi tabiki gelcem diyede laf sokuo caktırmadan ...

oyle gıcıgım ki hepsine eşim de onların tarafında hep hic beni savunmuo deliricem

evlenmeden once annesine gitmezdi benimle kalırdı ben yalnız yasıodum cunku smdi anası bi kıymetli bi kıymetli benim yanımda yanyana uzanıp sarılarak tv seyrediolar nispet yapar gibi :cussing:

Dea_Tacita

esra26

chilek valla allah sabır versin inanamıyorum yaa millette hiç saygı falan kalmamış ne bu kıskançlık inanmıyorum  :cildir: :cildir: kocan hiç değilse yanında olsa bu konularda daha kolay atlatırsın benim kocam allahtan hep destek olur yoksa deprosyona bile girerr insan allah korusun

ya sabır deyip kulağını tıkıcan ama cok haklısın seni o kadar ii anlıyorum ki yaşayınca cok zor oluyo kulağını tıkamak ama başka çarede yok malesef  :-\

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ay kızlar valla çok üzüldüm. ne kadar canınızı sıkıyolar ya  :violent1: yazık günah valla  :crybaby2: cahil adama laf anlatamazsınız ama kafanıza takmadan da olmuyo biliyorum. ama bakın az kaldı kuzularınız bi gelsin sallarsınız onların hepsini. onlar doğunca da laf edip canınızı sıkarlar kesin.RABBİM HAYIRLA ISLAH ETSN BÖYLELERİNİ  :amin: :amin:
benim kardeşimin kayınvalidesi de hiç susmuyo. bebeği doğdu 7aylık oldu taaa kaç km öteden laf sokuyo zayıf diye. bi de benim karnımla kıyaslıyo  :icon_scratch: ben iyi beslenmişim de kardeşim beslenmemiş karnı küçükmüş falan filan. halbuki kardeşimin karnı kocamandı benimki küçük. valla oğullarının mutluluğunu düşünseler sizi kırmazlar cahillik işte

rabbim sabrınızı artırsın inşllh
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

derbeder

yazdiklarinizi okuyorumda kizlar, Allah herkese sabir versin. ya kaynana gorumce kaynata bunlarin kahirlari yetmezmis gibi birde insanin kocasi insana zulüm ederse kafayi yer herhalde. nedir bu gelinlerden alip veremedikleri bilmemki. birde neden evlenince analari babalari daha kiymetli olur anlamiyorum. madem o kadar merakliydin anana evlenmeseydin be adam  :violent1:
gercekten yazdiklarinizi okurken kanim donuyor, gozlerim doluyor..seviyelerine soyleyecek kelime dahi bulamazken onlar kendilerine bu tarz davranislari nasil yakistirabiliyorlar? bir insani mutsuz etmekle hele heleki bu halde.. hamileyken, ellerine ne geciyorki? Rabbim bunlarin hesabini sormazmi saniyorlar? onlarin evlatlari yok mu? onlarin basina gelmez mi saniyorlar? Allah islah etsin hepsini...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

teyzem hep derdi. anaları evlenince kıymete biniyo diye  :-ooo :-ooo haklıymış valla.
başka zaman aramaz sormazlardı şimdi benimki haftada 3 gün gidiyo.

Allahtan beni götürmüyo sürekli  :basardim:

Balböceği

Chilekcim ALLAH sabr versin canim, Cok uzuldum  :sad1:

Ne kadar insafsizlar var bu dunyada  :cildir:
Bu arada Aralik,ocak,kasim anneleri cokmu cilekesmidir nedir  :ehi:
guluyorum ama benimde icim aciyor Resmen her konuda  :y25:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

edacım hoşgeldin nerelerdesin  :dontknow: valla dertli herkes.yine de Allah can sağlığı versin de kimseye ihtiyacımız yok çok şükür

oğluşun nasıl  :binkybaby:

Balböceği

Hosbuldum Gulsahcim, Netimiz arizaliydi bugun yapildi cok sukur  :hello2:

Dedigin gibi cok sukur kimseye ihtiyacimiz yok,
ama hani luzumsuz insanlarin luzumsuz laflari yokmu
Beni delirtiyor  :cildir:  Oglusumumda iyi teyzesi
Bugun randevumuz var saniyordum ama yarinmis megerse  :k06:

Sen napiyorsun nasilsin prenses ne yapiyor  :binkybaby:

dilengisk

valla kızlar kulak tıka olmuo cevap ver olmuo delirmesem iyi zaten baya hassaslastım bu donem dogal olarak ama annem anlıo baska da kimse anlamıo beni valla zaten baska da kimsem yok valla bu forumu kesfettigim icin cok mutluyum en azından anlatabiliyorum yoksa icime atıorum daha fena anneye de solenmio ki bu yapılanlar kadın zaten evlat acısı cekmiş bi tane bide bana uzulmesin diorum ...

haklı yere bide ben seni bunları cekesin diyemi okuttum o kadar diyo hakkını ara diyo da olmuo işte  :BangHead:

kendime kızıorum nasıl oldu da tanıyamadım hic diye ama asık olunca goz hicbisey gormuo