2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 22 Kasım , 2010, 21:43:24
Meraba kizlar hèle sukur baglanabildim tlfndn,su an hastanedeyim,artik doguma kadar cikis yok. Sancilarim cok ve duzenli haftaya sali ins muhtemelen dogum yapicam, Yade en gec gelecek hafta icinde. Bebegim 2630gr olmus cok sukur 35+1 olduk bugun, sabirsiz pasam benim. :) dualarinizi bekliyoruz kizlar...

aysenurcum tum dualarımız kalbimiz senle ve ebebginle, guzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz

dilengisk

ya kızlar bişey sorcam bel agrılarınız ne durumda benim bel ve en cok da kalcalarımın arkasındaki kemikleride cok dayanılmaz bi agrı oluo bazen ayaklarımın ustunde basamıcak kadar agrıyo yataktan kalkacagım zaman epey bi zorlanıorum sizlerde oldu mu hic boyle:(

birde sol kasıkta gaz sancısı gibi ama gecmeyen bi agrım var hic boyle bişi yasayanınız oldu mu korkuyorum yaa

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayşecim Allah yardımcınız olsun.ama maşallah büyümüş bebişin. benim teyzem doğurduğunda 33. haftalık 2600 gr dı. küveze bile koymadılar.  korkma artık maşallah oğluşuna  :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dirim

ayşenur canım Allah yardımcın olsun arkadaşım
tüm dualarımız seninle  :nazar:

chilek benimde bu aralar sol kasığım ağrıyor geçiyor tekrar ağrıyor
onun dışında arada bi olan ağrılarım var
seninki daha farklı sanırım

dilengisk

kızlar doktordan geldik smdi oglusum 1350 gr olmus haftası da 29+3 mus ilerde gidiyo benim paşam da maşallah ona ayy gorseniz agzı bi turlu durmuodu surekli yutuo cignio obur olcak dedi doktor ay gozlerim doldu yan yatmıs ellerini yanagının altına koymus yerim ben onu yaaaaa. kızlar ultrasonda gordum bu kadar heyecanlandım kollarıma alınca neler hissetcem bilmiorum rabbim herkese nasip etsin inşallah

dilengisk

hee bide agrılarımın sebebi yokmus bebegin pozisyonu vs de olması gerektigi gibi odem vs yok hersey yolunda agrılarım da gza falan da olabilir miş

dirim

canım maşallah  :nazar:
inşallah sonuna kadar hep böyle gider  :icon_thumright:

**Gül**

Tum bebislere maasallah. Hep iyi haberlerini aliriz insallah. Ve en sonunda da kucaklarimiza  :amin: :amin: :amin:
Aysenurcugum hayirlisi olsun hakkinizda. Senin sabirsiz pasa dogsun bakalim. Maasallah buyudu artik endiselenme sakin. Cooook iyi olacak insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hem bizimkilere abilik yapacak.  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:
Allahim bir avazda saglikla kurtarir insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 22 Kasım , 2010, 21:43:24
Meraba kizlar hèle sukur baglanabildim tlfndn,su an hastanedeyim,artik doguma kadar cikis yok. Sancilarim cok ve duzenli haftaya sali ins muhtemelen dogum yapicam, Yade en gec gelecek hafta icinde. Bebegim 2630gr olmus cok sukur 35+1 olduk bugun, sabirsiz pasam benim. :) dualarinizi bekliyoruz kizlar...
salihlerin duası canım :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Evimdeyim cok sükür kizlar  :amin:
bir haffta hastanede yatmaktansa eve gelmeyi istedim cikarmiyorlardi zorla ciktim,
napiyim biktim yaaa  :sad1: dogum da yaptirmiyorlar haftaya kadar,
kimisi gunu gelir doguramaz benimde dogum geldi gunu gelmedi diye dogum yaptirmiyorlar  :BangHead:
adi'ler :BangHead: mahvettiler beni, bir hafta yada nereye kadar dayanirsam artik sabretcem, haftaya sali
dogum olcaksada engellemicekler artik..
Kizlar saglikli olmaya gayret edin, sancilar cok kotu  :sad1: :sad1:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 23 Kasım , 2010, 15:21:10
Evimdeyim cok sükür kizlar  :amin:
bir haffta hastanede yatmaktansa eve gelmeyi istedim cikarmiyorlardi zorla ciktim,
napiyim biktim yaaa  :sad1: dogum da yaptirmiyorlar haftaya kadar,
kimisi gunu gelir doguramaz benimde dogum geldi gunu gelmedi diye dogum yaptirmiyorlar  :BangHead:
adi'ler :BangHead: mahvettiler beni, bir hafta yada nereye kadar dayanirsam artik sabretcem, haftaya sali
dogum olcaksada engellemicekler artik..
Kizlar saglikli olmaya gayret edin, sancilar cok kotu  :sad1: :sad1:

gözün aydın cnmm..
inş bebişin en güzel vakitte kucağında olur :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Insallah busracim..  :amin:
Ben bu ara dogumdan korkar oldum yaa  :-[ vallah erken diyemi yoksa
aniden boyle oldugum için mi bilmiyorum da, ben baya bi korkuyorum artik  :-[ :y25:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 23 Kasım , 2010, 15:44:07
Insallah busracim..  :amin:
Ben bu ara dogumdan korkar oldum yaa  :-[ vallah erken diyemi yoksa
aniden boyle oldugum için mi bilmiyorum da, ben baya bi korkuyorum artik  :-[ :y25:

canım kafana takmamaya çalış gelceği gün zaten gelir bide kucağına aldığın günü düşünnn :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Düsünüyorum da büsracim cikmaya calistikca toz pembe hayallerimin pembesini alip götürüyo
benim bücürr teyzesii   :icon_pale: ;D ;D

esra26

Ayeşecim canım benim neyse ki baya büyüdü paşan :) doğsada artık sende kurtulsançok naz yaptı annesine sıpa  :-\ benimde kendi annem ve kayın validem yanıma gelince ahhhh kguzuuum napcan bilmem allah kolaylık versin diyolar acıyıp bakıyolar bana  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: onlar öle dedikçe bende saf saf sırıtıyom gül sen gül diye dalga geçiyolar şaka maka bende gerçekten korkuyorum  :y25: perşembe günü doktor alltan muayene edicek çatı muayenesi sanırım normal doğum mu yoksa sezeryan mı olacak karar verecek hakkımızda hayırlısı canlar allah hepimize kolaylıklar versin :amin: :amin: :amin: :amin:

dirimcim bu ara da çalışabilir raporun gününü doktor söyledi ben 30. haftada falan hatırlattım doktoruma oda hesapladı şu gün raporu yazalım dedi yazdı 5 hafta önce bugünde doktora gittim bugünden itibaren doğum iznine ayrılmasında sakınca yoktur diye rapor aldım iş yerime verdim bu kadar